Skocz do zawartości

jest tu ktoś kto gra w supertoto??


tomor

Rekomendowane odpowiedzi


Witam

Tak kilka razy zagrałem (można określić próbnie ) sposobem omawianym przez Lottogracza [ale na innym forum] w temacie SUPERTOTO ... [dla łatwiejszego znalezienia wyszukiwarką ]

Sposób ten określiłbym nazwą " brute force " czyli na siłę . I wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują że można tak wygrać największą stawkę 100 000Euro. Niestety wadą takiego sposobu gry jest wysoki koszt. Ponieważ mamy do czynienia z dużą (14) ilością zdarzeń jest b. trudno coś ugrać dotychczas znanymi metodami.

Tutaj też pewniaki zawodzą ;(

Wydaje się że jedyna słuszna metoda to granie w grupie na dużą ilość zakładów

Przykro mi że odpowiedź moja jest dość enigmatyczna ale z pewnych względów nie mogę podawać tu szczegółów.

Pozdrawiam

xyzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ogólnie supertoto jak supertoto.. 14 meczy.. od 12 trafionych płacą :) Ale zainteresowało mnie strasznie ostatnie zdanie przedmówcy. A mianowicie...

 

 

Przykro mi że odpowiedź moja jest dość enigmatyczna ale z pewnych względów nie mogę podawać tu szczegółów.

 

 

Jakich powodów. Węższe jakiś spisek :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakich powodów. Węższe jakiś spisek :evil: :evil: :evil:

 

Co za kurde powody dawac Mi je tu na PM, ja chce byc wszedzie, gdzie da sie cos ugrac ;)

 

Ostatnio wygralem 3 euro z hakiem za 0,5 ;). Gdyby nie pie#%$*%$^#*ne żabojady to bym wygram conajmniej kilkaset euraskow. Kazdy francuz, ktorego spotykam jest mi winien kase :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Tak kilka razy zagrałem (można określić próbnie ) sposobem omawianym przez Lottogracza [ale na innym forum] w temacie SUPERTOTO ... [dla łatwiejszego znalezienia wyszukiwarką ]

Sposób ten określiłbym nazwą " brute force " czyli na siłę . I wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują że można tak wygrać największą stawkę 100 000Euro. Niestety wadą takiego sposobu gry jest wysoki koszt. Ponieważ mamy do czynienia z dużą (14) ilością zdarzeń jest b. trudno coś ugrać dotychczas znanymi metodami.

Tutaj też pewniaki zawodzą ;(

Wydaje się że jedyna słuszna metoda to granie w grupie na dużą ilość zakładów

Przykro mi że odpowiedź moja jest dość enigmatyczna ale z pewnych względów nie mogę podawać tu szczegółów.

Pozdrawiam

xyzen

Możesz podawać szczegóły - tutaj sami swoi :) - jeżeli tylko takie posiadasz...

i tyle postu kulturalnego... teraz parę słów jak gracz graczowi

Na czerwono podkreśliłem najlepszy fragment wypowiedzi - nawet pretendent do miana oszołoma roku czyli lottogracz nie chwali się że gra realnie swoim systemem, więc nie truj dupy że zagrałeś. Na tym forum nie znajdziesz ciemniaka któremu wmówisz posłanie kilkudziesięciu tysięcy kuponów tak aby nikt nie zauważył - w końcu w Supertoto informują o liczbie złożonych zakładów.

Piszesz o dużej ilości zakładów - podam Ci konkretną liczbę wyjściowo 3 do potęgi 14 czyli 4 782 969 jakby ci się miejsca po przecinku popierdoliły to jest 4 miliony 782 tysięcy 969 zakładów po 0,50 euro każdy.

Idziemy dalej - jak zawęzisz przynajmniej 1 typ do dwudrogowego - tracisz szansę na główną wygraną - casus przegrana MU u siebie.

Idziemy jeszcze dalej - robisz redukcję zakładów ustalając że padnie np. 50-70% jedynek, 20-40% remisów i 10-20% dwójek. Jaky Ci się chciało zrobić wykres zamias pisać głupoty zabaczyłbys klasyczną krzywą Gausa z szczytem przypadającym na Twoje zakresy. Aby więc nie zredukować szans do zera jesteś w stanie ograniczyć ilość spotkań do 40% - czyli wystarczy Ci tylko zawrzeć 2 miliony zakładów za sumę 1 miliona euro aby wygrać nagrodę główną, pod warunkiem że nie trafi także Janek Kot z Psiej Wóli stawiając krzyżyki w pijackim widzie.

Codziennie siedzę także na meczyku... i na www.funiaste.net - poziom podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feniks czuję się powalony Twoją argumentacją . To bardzo ciekawe co piszesz . Może mnie to otrzeźwi.

Jeśli zechcesz poczekać chwilkę , pójdę do szkoły trochę się poduczę i Ci odpowiem ;)

Tymczasem pójdę się zastanowić nad tym co napisałeś .

Pa ;)

 

Pozdrawiam

xyzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam .

Kilka słów wyjaśnienia które być może nie wyjaśni nic.

Prawdą jest że uczestniczę w jednej w kilku grup grających w Superoto . Kilka razy zagraliśmy w to bez większych sukcesów. Graliśmy w ilościach wysyłanych zakładów znacznie mniejszych niż Ty tu przywołujesz.

Teraz napiszę coś o "stadnej psychice hazardzistów" :

Wyobraź sobie Fenix że grasz w grupie: łącznie puszczasz więcej zakładów niżbyś to robił w pojedynkę .Rezultat tej gry jest niezadowalający co robisz? . Próbujesz udoskonalać tę grę . Jedną z form udoskonalenia gry jest poprawa współczynnika prawdopodobieństwa trafienia poprzez zwiększenie ilości puszczonych zakładów.

W sumie chęć wygrania może w takim przypadku doprowadzić do takiego wynaturzenia o którym Ty piszesz .

Grając taką metodą znajdujemy się ciągle pomiędzy "młotem i kowadłem" bo z jednej strony nie ma takiego pewnego typera który by potrafił dobrze z całkowitą pewnością wytypować powiedzmy 6 zdarzeń z 14 co znacznie zmniejszyło by niezbędną ilość puszczanych zakladów. Więc w takiej metodzie usiłuje się nadrobić niedoskonałości typowania najzwyklejszym systemem. I to jest cała przyczyna tego że Lottogracz ja i nam podobni (w myśleniu) szukają takiej właśnie drogi .

 

Specjalna prośba do Ciebie : Powiedz co Ty byś zaproponaował gdybyś miał grać Supertoto kiedy wiadomo że zdarzają się różne niespodzianki . Mnie osobiście się wydaje się że to jest jedynie słuszna droga : wspomóc niedoskonałość typera zwiększoną ilością zakladów. To nie jest żadne epokowe odkrycie to już jest w praktyce stosowane w "prostych zakładach bukmacherskich" np. system 2 z 3 itd.

Czy też całkowicie odrzucasz możliwość planowego (bez pijackiego widu Janka Kota )wygrania w Supertoto .

 

Zaniepokoiło mnie Twoje ostatnie zdanie w którym jak odczytałem dość pogardliwie wyrażasz się o "dokonaniach innych. Pozwól że Ci odpowiem w ten sposób : wszystkie strony / fora tworzą ludzie . Często jest tak że Ci sami ludzie uczestniczą w kilku forach jednocześnie Gdybyś chciał urazić użytkowników innego forum to jednocześnie obrażal byś tych którzy występują na Twoim forum .

O jakości forum decydują jego uczestnicy, pojawiają też się na tych forach "gwiazdy" które "windują " je na b. wysoki poziom merytoryczny . Chodzi mi o to że taka "gwiazda" może pokazć się w każdej chwili w na każdym forum i może zawsze napisać coś ciekawego . Można przyjąć że raz jedno forum ma w swoich zasobach coś ciekawego do zaoferowania czytającym po pewnym czasie inne ... W myśl maksymy WSZYSTKO PŁYNIE .

 

Zyczę Ci aby Twoje forum w którym jesteś znaczącą osobowością zawsze stało na wysokim poziomie. Jednocześnie abyś nie musiał stawać przed takim dylematem czy puścić jeden pięć czy 1000 zakładaów . Wysokiej skuteczności życzę.

Pozdrawiam

xyzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...