Skocz do zawartości

...:::WYSEK :::... SINGLE + DUBLE=TRIO


wysek

Rekomendowane odpowiedzi


myzle ze mecz chelsea bayern jest troche ryzykowny, Bayern nie jest bez szans na korzystny wynik co prawda w ekipie niemieckiej nie zagra pizarro a makaay nie do konca wyleczyl kontuzje, ale w chelsea tez paru jest kontuzjowanych

napewno będzie ciekawy mecz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie jeden na tym forum pisałe że Liverpol przewali z kretesem że będzie pogrom niegra 6 zawodników tu nie ma co gdybać The Blues musi wygrać u siebie i koniec kropka jak nie tutaj napykać bramek to gdzie ?? A kontuzjowany jest Roben i Kezman ale w Chealse ma kto grać jakbyś nie wiedział ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro gram na za wieksza kaske i to na podobny kupon do Twojego... po prostu jutro jest ten dzien ze nie ma bata... Chelsea to murowany faworyt jak dla mnie a co do Milanu to tez musi wygrac ale boje sie zagrac tak ostro... jeszcze jutro pomysle... pozdr i bede sledzil jak sie Twoj system rozija i jak bedzie sensowny to z checia cos podlapie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Wysek myślę podobnie jak Ty. Chelsea pewnie spokojnie wygra. Pewnie nie będzie tyle bramek co z Barcą ale kto wie. Juve zdawało się na obronę dużo lepszą niż Bayer i wszyscy myśleli że The Reds nie strzelą im nawet bramki a tu proszę. Niebiescy powinni to wygrać spokojnie zwłaszcza że Bayern jest osłabiony. W meczu Milan-Inter to korci mnie również na Milan postawić ale 1x jest jak najbardziej prawidłowo. I myślę że bezpieczniej jest zagrać 1x niż że strzeli bo raczej tam powinny być bramki ale jak to u włochów 0-0 zawsze wchodzi w grę. Pewnie puszczę taki sam kupon albo pujdę na całość i zagram dwie 1 ale na te same mecze. Pozdro i mam nadzieję że tym sposobem trochę grosza się dorobisz. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja puszczam dwa kupony:

 

Q.1

Chelsea- Monachium 1

ACM - Inter 1

AKO: 3,54

 

Q.2

Chelsea - Monachium 1

ACM - Inter 0

AKO: 4,53

 

i może to nierozsądne, ale mam nadzieje że zyskowne. Zdania nie zmienię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

noooo... wszyscy za te same... a Ty wysek miales stawiac odwrotnie jak wszyscy slyszalem !! :DD :DD no to czemu dzis nie grasz na Bayern i Inter ?? :DD hehe... spoko... gramy to samo i razem o 22:30 bedziemy swietowac... ;) pozdr i good luck :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś ładny dzień ;) Chelsea mój ukochany zespół pojechał 4-2 mogłobyć 4-1 ale Ballack sie w polu karnym wywrócił i był karny w ostatniej sekundzie meczu . Myślałem że The Blues nie pozbiera sie po bramce na 1-1 ale Frank jest boski wypchnoł zespół z dołka ;) Zaraz podam dubelka na jutro ;)

 

Ps.Obym tak dalej ciąnął moim systemem :)):p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grasz na jutro Villarreal - Alkmaar 1 i Sporting L. (strz./nie strz.) 1

tez planuje tak zagrac, ale dorzuce do tego pewnie Ajax, a na drugim kuponie zagram na zwyciestwo Sporting. Mysle ze moze tak sie stac. Newcastle ostatnio zawodzi, w przeciwienstwie do Sporting. Pozatym jest swietny kurs na Sporting - 3,80 , wiec mozna smialo zaryzykowac mniejsza kwote. Jutro sie okaze :lol:

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.04.2005

 

Villarreal - Alkmaar 1 1,55

Sporting L. (strz./nie strz.) 1 1,40

Wysek widze że masz ostatnio identyczne typy jak ja i wczoraj nieźle na tym wyszliśmy i widzisz opłaciło się grać Milan 1 :mrgreen: Ja do tych typów dorzucam jeszcze CSKA - 1 i Austrie W.- 1x ale takie pierdoły to już w moim temacie. Gratulacje nowego sposobu grania i wygranej. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

07.04.2005

 

Ulker - CSKA Moskwa 2 1,40 :D

Tau Ceramika - Treviso 1 1,30 :D

 

AKO 1,89

 

 

07.04.2005

 

Austria W. - Parma (il.g) 1 1,60 :D

Dallas - San Antonio 1 1,50 :D

 

AKO 2,40

 

07.04.2005

 

CSKA Moskwa - Auxerre 1 1,85 :D

Newcastle - Sporting L. x2 1,78 :(

 

AKO 3,12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś sobie odpuszczam nie gram pozatym nie mógłbym z przyczyn oczywistych ..Ale na jutro mam ochote złamać zasade dubelków i walnąc z 5 spotkań tak za ok 50zł . Napewno mecz Breda- Feynord wystąpi tam na kuponie bo kursik cool a pozatym na 4 spotkania między tymi drużynami 4 razy Feynord zwyciężał a także widać wyraźną zwyżke formy Feynordu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZiś buki wzieły srogi odewt za środe .. Milan , Chelsea , ManU(tego nie grałem nienawidze tej drużyny poraz kolejny bym poległ) , Pasching , Sunderland , hehe ta czarna sobota jesli jutro sie zachowa tak Feynord i zremisuje to nieciekwaie , Myśle że warto postawić w meczu Real- Barca na strzelenie przez Barca bramy a osobiście ja w tym meczu upatruje wyniku 1-1 .. Tak samo nie wiadomo jak zagra FC Brugge :> Ja coraz większe nadzieje pokładam w NBA narazie jesli miałbym 100zł do zagodosparowania to zagrałbym coś takiego zobczymy czy wejdzie :

 

 

09.04.2005

 

Atlanta - Minnesota 2 1,30

Denver - Seattle 1 1,35

 

AKO 1,76

 

Przy 100zł => 157zł wygrałbym , przy 200zł => 315zł :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10.04.2005

 

Breda - Feyenoord 2 1,60 :D

CSKA Moskwa - Krylia S. 1 1,55 :D

 

AKO 2,40

 

10.04.2005

 

Betis - Levante 1 1,50 :( zgroza

Valencia - Malaga 1 1,45 :( zgroza

 

AKO 2,17

 

 

10.04.2005

 

Everton - Cr.Palace 1 1,60 :D

Real M. - Barcelona x2 1,44 :shock: Barca jeszcze przegra mistrzostwo :)

La Coruna - Villarreal x2 1,58 :D

 

AKO 3,64

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam mały komentarzyk do meczu Inter - Milan .

 

Więc Inter nie ma pomysłu na gre gra o awans jednym wysuniętym napastnikiem (Adriano) który nie poradzi sobie 4 obrońców , i czyja to jest wina trenera Manciniego który w/g mnie juz powoli rozstaje sie z Interem po co odpadł z LM , liga nie wchodzi w gre więc Inter zostaje na lodzie , nie no jeszcze gra o kwalifikacje LM została , ale z taką gra i takim trenerem wiele nie zdziałają , tym bardziej ADriano nie zagra w najbliższym meczu ligowym odnowił sobie kontuzje . Jeszcze to zachowanie kibiców i trafienie w Dide który nie ma co gra rewleacyjnie na bramce i to dzięki niemu Milan ma awans do półfinału . Teraz można spokojnie grać że Inter zkimś zremisuje w najbliższej rundzie :) a Milan że wygra Szchewa wrócił w wielkim stylu i ma wielką chęc do gry . To bybyło na tyle ja liczyłem na małą niespodzianke dając ten typ ale po grze Interu na to sie nie zaniosło i nie zanosi na jakieś szybkie zmiany 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13.04.2005

 

Juventus - Liverpool 1 1,47

PSV - Lyon 1 2,10

 

AKO 3,09

 

13.04.2005

 

Den Bosch - Feyenoord 2 1,25

Livingston - Celtic 2 1,22

 

AKO 1,52 :)

 

 

13.04.2005

 

Juventus - Liverpool (aw.) 1 1,50

PSV - Lyon (aw.) 1 1,60

 

 

AKO 2,40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Wysek jak to jest - wszedł Ci tylko 1 typ !! Właśnie dlatego statnio mam taki dołek i puszczam kosmosy po 2 zł dla zabawy i odprężenia po tym jak Celtic, Chelsea i jeszcze kilku 100% faworytów powywalała mi kupony kursami 1,10 czy 1,20. Przez 3 dni poleciało mi np. 300zł właśnie z tego powodu i dlatego teraz nawet jak puszcze 100 takich głupich kuponów po 2zł to 1 na pewno mi wejdzie a przy takich stawkach to zwrot kasiory bedzie na bank. A przecież sam pamiętam jaką zabawę miałeś przy LOS BANDIOTOS :mrgreen: Dlatego właśnie takie cuda ostatnio puszczam. To tyle tytułem wyjaśnienia. A z singielkami i dublecikami jest tak że jak chce się być do przodu to również najlepiej nie bawić się w takie kursy jak wczoraj Feyenord a i tak wtopa :mrgreen: ale szukać fajnych drużyn po kursach około 2,00 to wtedy przy dubleciku jest wygrana sporsz i nawet jak 1 na 3 wejdzie zwraca wkład a takie śmieci jak ostatnio to Chelsea mnie wywaliło za 1,20 to tylko mogą kupon popsuć. A na tym kuponie np. wszedł mi Arsenal na wyjeździe za 1,85 !! A jestem ciul bo chodził mi po łbie ze dwa dni Inter i jak bym to połączył to by było AKO: ponad 4 i nawet za 100zł to już jest fajna kaska a tak nie mam nic bo wydymało mnie Chelsea za 1,20. HAhaha Także pomysł Wysek masz dobry sam tak grałem i bedę grał dalej jak mi przejdzie złość na faworytów ale raczej większe kursy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...