Skocz do zawartości

Fenix - zbiórka na Lagunę - albo i nie...


Fenix

Rekomendowane odpowiedzi

Zrobię estymację - i dopiero zadecyduję :)

Na razie szlak A i B stanowią ubezpieczenie szlaku C, potem szlak C ubezpieczy AiB :)

 

Stan kont na dzień 23.04.2005

Konto A - +1000,00

Konto B - +1275,00

Konto C - +2158,00

 

Razem - +4433,00

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pozwolicie że wrzucę tutaj trzy grosze (jezeli nie to prosze o usunięcie posta) , wszystko pięknie ładnie , ale brakuje mi w tym temacie najważniejszej dla mnie informacji. Otoż jakie konto początkowe założył sobie Fenix. Zysk 5 tys zl. wyglada bardzo ładnie, ale gdy uswiadmomimy sobie ze na poczatku trzeba zalozyc sobie realne maksimum pieniedzy ktore jestesmy w stanie zainwestowac w ten system, zysk nie bedzie juz taki wielki...

 

Tym ktorzy zamierzaja grać tym systemem polecam przeprowadzenie eksperymentu na kartce jeszcze raz zaczynajac od ustalenia kwoty jaka macie do zainwestowania a dopiero pozniej obserwacji wynikow spotkan (nie tych ktore juz były a tych które przed nami, bo do spotkan których wyniki już znamy konto dobrać bardzo łatwo.)

 

P.S. Nie chce nikomu wmawiać że to zły sposób, bo naprawdę nie wiem (nie wierzę po prostu że buki dają tak łatwo zarobić), chcę tylko żeby każdy najpierw sam sprawdził a dopiero pózniej gral za pieniądze i ewentualne pretensje miał do siebie, a ewentualną wdzięcznosć za system do Fenixa.

 

I pewnie wyszedłem na tego złego... ale sumienie przynajmniej czyste...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolicie że wrzucę tutaj trzy grosze (jezeli nie to prosze o usunięcie posta) , wszystko pięknie ładnie , ale brakuje mi w tym temacie najważniejszej dla mnie informacji. Otoż jakie konto początkowe założył sobie Fenix. Zysk 5 tys zl. wyglada bardzo ładnie, ale gdy uswiadmomimy sobie ze na poczatku trzeba zalozyc sobie realne maksimum pieniedzy ktore jestesmy w stanie zainwestowac w ten system, zysk nie bedzie juz taki wielki...

 

Tym ktorzy zamierzaja grać tym systemem polecam przeprowadzenie eksperymentu

 

W 1 poście masz zawarte zasady :)

W kolejnych liczę dzień po dniu :

-spotkanie

-kurs

-STAWKA

-ewentualna kwota wygranej

-stan konta w dniu poprzednim - czyli nie muszisz brać kartki i liczyć - wszystko masz policzone

 

Granie progresywne nie jest najlepszym sposobem na zarabianie. Moim zdaniem przyszłość leży w systemie blokowym 4z6.

 

 

//Czesciowo zwracam honor bo na pocztaku rezczywiscie liczyles max zasobnosc portfela , jednak pozniej przestales , a w ktorejs kolejce wynisila ona okolo 2000 tys. zl , biorac pod uwage ze nie siadlby jeszcze jeden mecz mogla bardzo szybko urosnac do 4 tys... Wiec procentowy zysk nie jest az tak duzy jak moglo by sie wydawac. pozdro. Ksin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli zaczynajac grac progresywnie miales 6x(40x100)=24.000zl czy 40x100=4000zl ?

 

jutro po odpowiedzi skasuje tego posta

 

po odpowiedzi już nie skasujesz, bo nie będzie on ostatni w temacie, jest coś takiego jak prywatna wiadomość, zobaczymy co Fenix z tym zrobi. kaligula

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fenixie i jak tam idzie?

Coś ostatnio Oakland daje w dupe z tymi porachami nie? %-):( -ale od jutra zaczynaja wyjazdową serie na Yankesach,wiec licze wkońcu na przełamanie,bo zaczynają być bardzo drodzy w utrzymaniu ;) ..

 

(ps.po 24h - usune moj poscik i kolegi powyzej(zgubił się no..) tez ;) :DD )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan kont na dzień 05,05,2005

Konto A - +1667,00

Konto B - +2620,00

Konto C - +3857,00

 

Razem - +8144,00

 

hmm. jeszcze TRWAM :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan kont na dzień 06,05.2005

Konto A - +2200,00

Konto B - +2449,00

Konto C - +4347,00

 

Razem - +8996,00

 

Nadal TRWAM z nowym rekordem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan kont na dzień 08.05.2005

Konto A - +1967,00

Konto B - +1988,00

Konto C - +1666,00

 

Razem - +5621,00

 

Dzisiejsza wtopa Luisów i ogłoszę bankructwo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan kont na dzień 08.05.2005

Konto A - +1147,00

Konto B - +0950,00

Konto C - +5118,00

 

Razem - +7215,00

 

 

Kolejny niebezpieczny moment w szlaku B - Atlanta powinna by juz przegrać :)

 

// Nie ma to tam to... Pana Boga za nogi żeś chycił hej ! Atalanta przegrała 6-7 z Colorado (Waśka)//

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan kont na dzień 09.05.2005

Konto A - -788,00

Konto B - +3367,00

Konto C - +5885,00

 

Razem - +8464,00

 

 

Kolejny niebezpieczny moment w szlaku A - Arizona powinna by juz wygrać :mrgreen:

 

Slizgam się jak węgorz tylko dlatego, że zmieniełem w trakcie gry zasady ( podwojenie stawki ). Rada Feniksa brzmi - nie róbcie tego Wy :)

Póki co gram za kasę buków :)// - i tak zostanie, Arizona wygrała mocium panie na wezwanie ;) (Waśka)//

 

/Nie popełnimy tego błędu Ojczulku-nie wolno byc zbyt zachłannym :p;) (Krzy$)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan kont na dzień 11,05.2005

Konto A - +2600,00

Konto B - +3636,00

Konto C - +5394,00

 

Razem - +11630,00

 

hmm... Ołkland ( koło Sosnowca :) ) na rozdrożu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan kont na dzień 14,05.2005

Konto A - +3000,00

Konto B - +4199,00

Konto C - -1106,00

 

Razem - +6093,00

 

i powoli, drobnym kroczkiem w strone bankructwa :) hmm. póki co Fenix zachowa spokój :)

 

/Tak-to przez to Oakland zakichane(koło Sosnowca te ;) ) bo złapali niezła zadyszke :frown: -ale dziś (chodź nic za tym nie przemawia :shock: ) wydaje mi się ze pykną wkońcu tych Yankesów... (Krzy$)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan kont na dzień 15.05.2005

 

Hmm.. po opłaceniu zakładów jak ołkland pier****ne cioty nie wygrają zostanę z kontem 0.

 

Feniksy nie zniosą takiej wpadki :) dlatego kolejnym tematem będzie : Kondolencje dla Feniksa.

 

/No ja też licze ze te skurwisynki przestaną tą szopke dłuzej ciągnąc bosie to nieznośne robi :x -tymczasem dzis-jeszze na nich zagram... :? (Krzy$)/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan kont na dzień 16,05.2005

Konto A - +3200,00

Konto B - +4378,00

Konto C - +7400,00

 

Razem - +14978,00

 

Hmm... podoba mi się nick Fenix :)

Jakby kto nie zauważył - witam wśród żywych...

 

I na zdrowie :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...