Skocz do zawartości

el. mistrzostw swiata


wojtek2005

Rekomendowane odpowiedzi

bośnia i hercegowina-litwa 02 1,90

stawiam na litwe poniewaz zaciekawily mnie statystyki bowiem bośnia ma tylko 2 bramki strzelone a litwa ma tylko 1 stracona.

 

san marino SN1 2 1,10

poniewaz belgia nie powina dac sobie strzelic gola.

 

Gruzja-tucja 10 1,84

stawiam twardo na gruzje bo graja bardzo defensywnie a turcje uwazam za zespol niepoukladany. Gruzja musi wygrac!!!!!!

 

szwajcaria-cypr 1 1,22

Jezeli szwajcaria chce wyjsc z grupy to ze slabym cyprem musza wygrywac. Tym bardziej ze zaimponowali mi remisem z francja. Musza wygrac!!!!!!

 

tryni. i tobago.-kostaryka 02 1,34

trynidad ma 0 punktow i tylko 2 brami strzelone. A kostaryka bedzie walczyla o 1 miejsce w grupie z meksykiem.

 

panama-meksyk 2 1,5

meksyk jest uwazany za lidera grupy.

 

Stawiane w toto-mix

czekam na odpowiedzi: Co o tym kuponie sadzicie?[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hmmmm... wszystko z europejskich typow jest jak najbardziej ok oprocz Gruzja - Turcja... Jak na moj gust tutaj wychodzi 2 a dla ostroznych X2 (jak bedzie X to wszystkich pogodzi :DD ) A to dlatego ze Gruzja NIC NIE MUSI bo nikt na ta druzyne nie liczy... natomiast Turcy MUSZA jesli chca liczyc na awans... tym bardziej ze tylko zwyciestwo daje im duze nadzieje na awans... szczegolnie przy bardzo prawdopodobnej stracie punktow przez Danie... Takze dla jak mnie wyczhodzi X2 bo z drugiej strony Turcy fatalnie graja wyjazdy... chyba sporo osob sie ze mna zgodzi ?? pozdr i powodzenia :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytasz kolego regulamin czy niebardzo ? Wojtek2005 chcesz pisać tylko o eliminacja do mistrzostw Świata to wal do dzialy piłka nożna poddział międzypaństwowe.

 

Tutaj zakłada sie tematy... a zresztą nie będę Cię wyręczał odrób lekcje i przeczytaj regulamin forum i tego działu i będziesz wiedział co i gdzie można zakładać.

 

Temat zamykam. Powielanie takich sytuacji będzie karane ostrzeżeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...