Skocz do zawartości

DOKŁADNE WYNIKI!


kysatyper

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim.Pogram tutaj troszke na forum w dość nietypowy sposób: mianowicie na dokładne wyniki!.Mam zamiar grać 10 spotkań i wszystkie solo za 100 zł każdy! Wysokie kursy ,(minimum 5 ,00) dają juz zwrot poniesionych kosztów przy dwóch trafieniach!

Typy podam jutro. Gram typami tylko z Expekt. Uczestnicze w konkursie w Megatyperze i tam z podawanych meczy , cos się raz poraz trafia.Teraz bede sam typował jakie chce mecze i zobaczymy jaki przyniesie to skutek.Mysle że jak tam jestem w czołówce to powinienem dać rade.Zobaczymy.

Do jutra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Witam ponownie wszystkich.Dzisiaj czas na pierwszą dziesiątke spotkań.

1 Romania - Holland typ 1-1 kurs 5,50 :f:

2 Poland - Azerbadzjan typ 2-0 kurs 6,0 :f:

3 England - N.Ireland typ 4-0 kurs 10,0 :mrgreen:

4 Bulgaria - Sweden typ 1-1 kurs 5,50 :f:

5 Czech Republic - Finland typ 3-1 kurs 9,50 :f:

6 Italy - Scotland typ 2-0 kurs 5,50 :mrgreen:

7 Francja - Switzerland typ 2-0 kurs 6,0 :f:

8 Estonia - Slovakia typ 1-2 kurs 8,0 :mrgreen:

9 Israel - Ireland typ 1-1 kurs 6,0 :mrgreen:

10 Wales - Austria typ 2-2 kurs 12,0 :f:

Będe typował raczej rzadko ,ponieważ raczej tylko weekendy wchodza w gre.

Wkład = 1000 zł

Wszystkie spotkania solo po 100 zł

Max wygrana = 7400 zł (teoria) - 1000 wkładu = 6400 zł

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i poszło świetnie co? Proszę państwa - ja zajmuje się dokładnymi wynikami juz od dłuższego czasu.Typuje w MEGATYPERZE ,gdzie jestem w klasyfikacji ogólnej 30 na 487 sklasyfikowanych z zdobycza punktową,w ostatniej kolejce byłem 4 na 215 typujących.Typowałem tez na stronie Lecha Poznań ,ale tam z braku aktualizacji poprzestałem (byłem w 10 na około 200).Nastepne typy w środe rano lub wtorek wieczorem.Myslę że warto się zastanowić nad tym sposobem typowania - jak wy myślicie?

Stan konta = + 1950 zł :p:

No to prezent na święta wpadł.

Pozdrawiam i życze wszystkim ZDROWYCH ,WESOŁYCH ŚWIĄT,SMACZNEGO JAJKA I WYSOKICH WYGRANYCH!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani , mam małą prośbe.Zasypujecie mnie pytaniami na priv z zamiarem uzyskania opowiedzi na wskazane przez was typy.Jestem wdzięczny za słowa uznania jakie płyna z waszej strony , ale bede tylko podawał swoje typy i tylko na forum.Prosze o wyrozumiałość.Już wkrótce podam dziesiatke na środe z Expekt.Mam zamiar podawac jeszcze typy z dwóch innych bukmacherów:BET-AT-HOME(przebogata oferta na dokładne wyniki-niestety tylko na to),oraz Sportingbet.Co sądzicie na temat tych bukmacherów?.Gracie tam-mam podawać oferty z tych bukmacherów?Prosze o opowiedzi.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK.Zaczynam typować:

1 Slovenia - Belarus typ 3-2 kurs 25,0 :f:

2 Serbia and Montenegro - Spain typ 1-1 kurs 5,50 :f:

3 Estonia - Russia typ 0-2 kurs 7,0 :f:

4 Ukraine - Denmark typ 1-1 kurs 5,0 :f:

5 Georgia - Turkey typ 1-0 kurs 9,50 :f:

6 Slovakia - Portugal typ 0-2 kurs 7,50 :f:

7 Moldova - Norway typ 0-2 kurs 6,50 :f:

8 Austria - Wales typ 3-0 kurs 15,0 :f:

9 Israel - France typ 0-1 kurs 6,0 :f:

stawka : wszystko solo po 100 zł

stan konta = +1950zł

 

// Oczyściłem topic z wypowiedzi innych użytkowników, aby temat naszego przepowiadacza wyników był jak najmożliwiej przejrzysty :)) Wszelskie pochwały słowa uznania kierujcie na priva do właściciela topicu. Słowem uznanania może być również "plus" to lepsze niż zasypywanie jego tematu postami. (mod. Waśka) //

Raz na wozie a raz pod wozem- niestety.Szykuja sie plecy(mam nadzieje że Francuzi obronią te jednobramkową przewagę , jest jeszcze szansa na remis w meczu Hiszpani z Serbia i Czarnogórą).Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale zostane jednak przy tej ósemce,ponieważ Expekt nic więcej z eliminacji nie dołożył.Tradycyjnie wszystko po 100 zł.Nie wiem czemu ale mam przeczucie że Słowenia-Białoruś kurs 25,0 jest typem dnia.Wszelkie uwagi prosze kierować na priv.(tylko prosze oszczędżcie mi pytań-co sądzisz o moich typach - lub podaj wyniki np: na 2 lige polska.Proszę państwa-ilość to nie jakość!).Obserwując swoje doświadczenie , musze wszystkich też ostrzec , że bedą tez takie kolejki gdzie bedzie totalne pudło,czyli zero trafień.Ale na "papierze" to ładnie wyglądało i teraz mam zamiar pokazać droge swojej gry na forum.Musze też sie przyznać ,że mój rekord to zgadnięcie 7 wyników z 10 meczy(niestety odbyło sie to tylko na papierze).Średnio jednak wchodzi 3 trafienia na 10 meczy - więc mimo wszystko na plus.Zostaje teraz przy 8 spotkaniach - wrazie tylko jednego trafienia bedę max 300 zł w plecy(da się przeboleć),ale też przy trafieniu tylko jednego z trzech wysokich kursów będe dużo do przodu!I to jest w tym wsystkim fantastyczne,że wystraczy trafić raz a porządnie i do przodu!

Pozdrawiam wszystkich i życze wysokich wygranych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednak jeszcze dołożyłem jedno spotkanie Izrael - Francja typ 0-1 kurs 6,0

Razem 9 spotkań , koszt wysłania = 900 zł

Max wygrana = 8700(teoria) - 900 zł = 7800 zł do ręki.

Stan konta = + 1950 zł

P.S.Wszystkie typy brane z Expekt

Pozdrawiam i życze wysokich wygranych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostrzegałem że będą też występowac takie kolejki jak dzisiaj-prawdopodobnie zero trafień.Wytypować dokładny wynik jest ciężko , ale mysle że w ciągu miesiąca wyjdziemy i tak na plus.Ostatnio 4 trafienia teraz (chyba)zero,ale spokojnie - gramy dalej-przestrzegam przed huraoptymizmem jaki zdarzył sie po pierwszej kolejce.Jak juz wczesniej napisałem ,że zdarzały się kolejki z totalnym pudłem ale było ich bardzo mało(5 w ciągu 3 miesięcy).Bilans zysków i strat zrobimy dopiero po miesiącu(taki faktyczny).Francuzi jednak dostali brame i zremisowali 1-1-teraz dopiero maja przerąbane.Nastepne typy dopiero na weekend - i zobaczycie że tym razem wyskoczymy na plus(mam nadzieje).Wtej grze liczy sie tylko spokój,rozwaga,konsekwencja(gra ciagle tym samym kluczem).Myśle że za miesiąc wszyscy bedziemy uśmiechnięci.

Hiszpania tez 0-0 i zero trafień(niestety)

Stan konta = + 1050 zł!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gramy dalej.Postaram sie teraz podac około 15 meczy(mysle że bedzie lepiej).Zaczynam juz teraz:

1 Manchester U. - Blackburn typ 2-0 kurs 6,0 :f:

2 Metz - Toulouse typ 0-0 kurs 6,50 :f:

3 Southampton - Chelsea typ 0-2 kurs 7,0 :f:

4 Lech Poznań - Pogoń Szczecin typ 2-1 kurs 8,0 !! ZWROT?

5 Marseille - PSG typ 1-0 kurs 6,50 :f:

6 Crystal P - Middlesbrough typ 1-1 kurs 6,0 :f:

7 Liverpool - Bolton typ 2-1 kurs 8,0 :f:

8 Zagłębie Lubin - Legia Warszawa typ 0-1 kurs 6,50 :f:

9 Motherwell - Rangers typ 0-3 kurs 7,0 :f: (a było już dobrze!)

10 Fiorentina - Juventus FC typ 0-1 kurs 6,50 !! ZWROT?

11 Feyenoord - AZ typ 1-1 kurs 7,0 :f:

12 Albacete - Real Madrid typ 1-2 kurs 7,50 :mrgreen:

13 Newcastle - Aston Villa typ 2-0 kurs 8,0 :f:

14 Odra Wodzisław - Cracovia Kraków typ 1-1 kurs 6,50 !! ZWROT?

15 PSV - Utrecht typ 2-0 kurs 9,0 :mrgreen:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reszte podam jutro , lub pojutrze , ale zdecydowałem sie na 15 spotkań.Tak mi sie wydaje że bedzie jednak lepiej(choć drożej),ale łatwiej z 15 strzelić przynajmniej 2(lekkie plecki lub lekki przód).Mam nadzieje że los teraz mi odda troszke "skubnietej" kasy,Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i juz jest 15 stka na weekend. Mam nadzieje że teraz los mnie wynagrodzi po ostatniej klęsce.

Stawka = 100 zł solo na wszystkie spotkania

Suma granych zakładów = 1500 zł

Max. Wygrana = 10600(teoria)-wkład 1500zł = 9100zł

Stan konta = + 1090 zł

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema widze że typujesz dokładne wyniki tak się sklada że mam swój autorski system gry na takie wsokie kursy... wstarczy trafić 4 mecze z 12 ( przy srednim kursie 5 zł) a widze ze twoja średnia jest o wiele większa jak narazie... przy 4 trafieniach zarabiasz 260 zł na czysto...

przy 5 trafieniach zarabiasz 5260 zł ... jak trafisz 6 i więcej wygrane są kosmiczne

jednak w system trzeba jednorazowo włożyć 990zł chyba że zagra sie na expect jeden kupon za 50 groszy wówczas 248 zł

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema widze że typujesz dokładne wyniki tak się sklada że mam swój autorski system gry na takie wsokie kursy... wstarczy trafić 4 mecze z 12 ( przy srednim kursie 5 zł) a widze ze twoja średnia jest o wiele większa jak narazie... przy 4 trafieniach zarabiasz 260 zł na czysto...

przy 5 trafieniach zarabiasz 5260 zł ... jak trafisz 6 i więcej wygrane są kosmiczne

jednak w system trzeba jednorazowo włożyć 990zł chyba że zagra sie na expect jeden kupon za 50 groszy wówczas 248 zł

pozdro

Niestety ale moje system gry gwarantuje juz skutecznośc gry przy zaledwie 3 trafnie wytypowanych spotkaniach z 15.Przy trafieniu 4 meczy -mam minimum 1000 zł na czysto(mam na mysli typy na ten weekend)Trudniej jest trafić 4 z 12.Mało tego jak gram na 10 spotkań to wystarczy strzelić 2 i jestem na swoim.Zawsze musisz uwarunkowac swój system do swoich potrzeb i swoich możliwości-inaczej każdy system jest do bani.Życze sukcesów w skubaniu buka

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - myslałem że bedzie troszke lepiej.Trzy spotkania odwołane ,zabrakło troszke szczęścia w niektórych meczach,dosłownie jedna bramka i byłoby wspaniale-niestety nie tym razem.

Koszt wysłania =1200zł(3 zwroty)

Wygrana = 1650zł-1200zł= 450zł

STAN KONTA = + 1540 ZŁ :mrgreen:

Lepszy rydz niz nic! Zaliczam coś czarną serie i mam nadzieje że juz niedługo wszystko wróci do normy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż - zbliża się kolejka pucharów i warto cos postawić.Oto pierwsze typy:(tradycyjnie z Expekt)

1 Liverpool FC - Juventus typ 0-2 kurs 11,0 :f:

2 Olympique Lyonnais - PSV Eindhoven typ 3-1 kurs 12,0 :f:

3 Coventry - Nottingham typ 1-1 kurs 6,50 :f:

4 Chelsea FC - FC Bayern München typ 3-0 kurs 15,0 :f:

5 AC Milan - FC Internationale typ 2-1 kurs 8,0 :f:

6 Ipswich - Rotherham typ 2-0 kurs 6,50 :f:

7 Ajax - Willem II typ 2-0 kurs 8,50 :mrgreen:

8 Leicester - Wolverhampton typ 2-1 kurs 8,50 :f:

9 PFC CSKA Moskva - AJ Auxerre typ 2-0 kurs 7,0 :f:

10 FK Austria Wien - Parma FC typ 1-0 kurs 7,0 :f:

11 Newcastle United FC - Sporting typ 3-1 kurs 15,0 :f:

12 Villarreal CF - AZ Alkmaar typ 2-0 kurs 6,0 :f:

Stawka wszystko solo po 100zł

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu w plecy kolejne mecze masz. Coś ten system jest ryzykowny. Można skasować ładną sumkę, ale też można zostać skasowanym, jak nic nie wejdzie.

To fakt-granie na dokładne wyniki wiąże się z ogromnym ryzykiem.Dzisiaj dołożyłem reszte spotkań i uzbierało się ich 12.Jak na razie tomam plecy i jak dzisiaj pójdzie fatalnie to kończe gre bo zbańcze.Niestety ale system jest mocno ryzykowny.Na papierze to wyglądało dość solidnie ,ale zaliczam cos fatalna passe i idzie mi cały czas pod górke-a tak to tylko można polec na polu bitwy.Zobaczymy co nam dzisiejszy dzień pokaże.Pozdrawiam i 3mam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale tylko jedno trafienie i "małe" plecy.

1200zł - 850 = - 350 zł w plecy

Stan konta = 1190 zł

Na tym jednak skoncze zabawe w dokładne wyniki i zaczne podawać w nowym temacie grę na ako = 2.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

Na tym jednak skoncze zabawe w dokładne wyniki i zaczne podawać w nowym temacie grę na ako = 2.

Pozdrawiam

 

Podaj wiec linka do tego nowego tematu gdy go zalozysz, wiele osob napewno z niego skorzysta do obserwacji twojego stylu gry.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...