Skocz do zawartości

typy mckarolek - MŚ eliinacje 2005


mckarolek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Jestem tu nowy, ale udało mi się parę razy trafić jakiś kuponik. Chciałem zapytać co myślicie o czymś takim na sobotnie eliminacje:

 

Wales - Austria: 2 3.65

Georgia - Greece: 2 2.05

Romania - Netherlands: 2 2.25

Bulgaria - Sweden: 2 2.5

 

AKO 42.09

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


no ja np. Walia Austria typuje 1X i to wydaje mi sie najbardziej prawdopodobne... ;)

dodatkowo podparlem Grecje ale pownna wejsc i bez podporki... reszte mam tak samo choc tu wszyscy krakaja ze ta Holandia moze niespodzianke sprawic... :mrgreen:

 

pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja stawiam:

na remis Gruzja-Grecja. I nie tylko z przekory, ale za czesto przejechalem sie na pewniakach ( np ostatnia LM tylko 1mecz zawalilem na 8).

sugerowalbym tez podeprzec sie remisem w meczu Rum-Hol.

Bul-Szwe stawiam 2. Zbyt dobrze pamietam ME i nie licze na potkniecie szwecji.

walia -Austria tutaj bedzie remis dlaczego?: Bo Walia jest za cienka na Austrie, a Austria jest za cienka na Walie w domu. poza tym nic bardziej nas nie ucieszy jak sprawiedliwy podzial :).

takie rozwiazanie jest dla mnie bardzo wysoko prawdopodobne i taki sklad puszcze na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na 100% ten walia autria nie wejdzie ci :evil:

Na 100% to kopernik umarł. A co do meczu Walia- Austria to gdybym miał wskazać wynik to zagrałbym albo X jak do rozpisu a jak do akumulacji x2. Poza tym z gospodarzy najlepszy stosunek prawdopodobnej wygranej do kursu moim zdaniem mają Czesi i Włosi i to bym również proponował zagrać. A na wyjazdach najpewniejszym meczem moim zdaniem jest Argentyna. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym stawiał Walia-Austria X bo to jest trochę nie pewne. Będzie równy mecz. A tak ogólnie to jestem tu nowy i mam pytanko. Czy jak ligi są np. w sobota, niedziela to już wcześniej tutaj ogłaszacie swoje typy? Bo ja czasami nie jestem pewien i chciałbym się kogoś poradzić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jest tak są ludzie co dzień przed rozważają nad meczami i jest garsta ludzi co wybiega przed JA , Etrusc , Waciak należymy do ludzi patrzących wprzód więc odwiedzaj nasze tamaty a jak czegoś nie jesteś pewnien zapytaj ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się. Kuponik wszedł.

 

Wales - Austria: 2 3.65 :mrgreen:

Georgia - Greece: 2 2.05 :mrgreen:

Romania - Netherlands: 2 2.25 :mrgreen:

Bulgaria - Sweden: 2 2.5 :mrgreen:

 

AKO 42.09

 

Szkoda tylko, że zagrałem za małą stawkę, bo kuponik był dosyć ryzykowny. Ale dobre i to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na środę spróbuję puścić coś takiego:

 

Ukraine - Denmark 1 2,15

Slovakia - Portugal 2 1,90

Slovenia - Belarus 2 4,65

Serbia and Montenegro - Spain 2 2,25

 

AKO 42,74

 

I może jeszcze dorzucę Hungary - Bulgaria 2 2,75

 

Proszę o komentarze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Powiem szczerze,że żadnego z tych meczyków nie zagrałem bo nie wiedziałem jak to ugryźć :mrgreen: Ciężkie mecze do wytypowania jak cholera tym bardziej bez podpórki.Jeśli Ci to wejdzie to będę pod wielkim wrażeniem!!Powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...