Skocz do zawartości

TYPY na Eliminacje MŚ 26.03


paulosrybnik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Ja obstawiłem parę meczy na te eliminacje:

 

Czechy-Finlandia 1

Włochy-Szkocja 1

Polska-Azerbejdżan 1

Turcja-Albania 1

Francja-Szwajcaria 1

Anglia-Pół. Irlandia 1

 

Co o tym sądzicie? Siądzie mi? A jak wy obstawialiście? :D

 

//przeczytaj regulamin - gdzie są kursy, ako, bukmacher ?? //mod. Kisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Takie mecze to mój 9 letni brat by wybrał same potęgi VS mniejsze drużyny .. Pokuś sie o wytypowanie meczy np Rumunia- Holandia , Bułgaria- Szwecja to są mecze z kursami odpowiednimi ;)

 

Siąść siądzie ;) ciekawe za ile to póścisz za mniej niż 30 zł sie nie opłaca ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe ... co ty ... za 30 zł napewno tego nie piściłbym już puściłem za 5zł ... bo w zeszłym tygodniu przegrałem 10zł. I ten kupon jest tylko żeby nadrobić kasę. A jak będą ligi 2.04 to się poobstawia ryzykowniej. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To taki z Ciebie gracz ?? no tak grasz za ile możesz i grasz za tyle ile chcesz wygrać ;) Dobry typer wali mecze z kursem powyżej 1,60 a nie bawi sie meczami do 1,30 za 5zł ;) i sie pyta czy wejdzie prosta odpowiedz mały kurs duże prawdopodobieństwo wbicia tego kuponu :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee ... Panowie chyba Polska nie upadła aż tak nisko, żeby przegrać z upośledzonymi :lol:

A tak ogólnie to do tego dołożyłem jeszcze dwa mecze z tenisa i jeden mecz NBA. Ale to mi już siadło. Zostało mi jeszcze na tym kuponie O.Pireus-Kastoria, i te mecze z Eliminacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję :mrgreen: Ale jak to się mówi nadzieja matką głupich i na bank nie zagram tego meczu.A i po co grać taki mecz jak kurs będzie pewnie z 1.15.Luksg ma rację lepiej Szwecję dorzucić albo Argentynę z ładnym kursem i w miare pewne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...