Skocz do zawartości

[<font color=red>KZ</font>] Singielki Szypiiego :)


Szypii

Rekomendowane odpowiedzi


Na Milan w tym sezonie boje sie stawiac, po tym co pokazywali wczesniej chocby remis z Siena u siebie, ale w sumie teraz wiekszosc na nich przemawia na ostatnich 6 meczow w lidze 4zw i 2rem, przy czym Siena 1zw, 4rem, 1por... jedyne czego bym sie bal to remisu, bo te 2 remisy qw ostatnich meczach byly na wyjezdzie, ale w sumie teraz graja juz lepiej, wiec zycze powodzenia i mam nadzieje ze wejdzie, bo widze ze za wysokie stawki grasz...

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kupon:

 

Siena - Milan 2 1,7

 

Stawka 100 z? :arrow: 170 z?

 

 

Heh dobry stary Milan ;) - Typ wg. kursu wydaje si? by? prawie, ?e pewny. Jeszcze rok temu bra?bym Milan po takim kursie w ciemno, niestety po "wpadkach" jakie Milan fundowa? mi w tym sezonie z daleka omijam t? nazw? szerokim ?ukiem ;) A teraz do rzeczy :) : Dzi? od pierwszej minuty w spotkaniu ze Sien? ma wyst?pi? Ronaldo :) kt?ry atak b?dzie wsp??tworzy? z Olivier? i cofni?tym Kak?, do sk?adu wraca Kaladze, kt?ry w ?rodek obrony ma tworzy? z Bonner?. Jedynymi os?abieniami (ale jakimi) wydaje si? by? brak Seedorf'a oraz Nesty kt?rych dzi? raczej nie b?dzie na murawie (Didy nie wymieni?em celowo, bo gdy wyst?puj? w 1 sk?adzie sam w Sobie jest os?abieniem ;) ). W dru?ynie gospodarzy natomiast zabrakn?? ma : Chiesa, Konko, Rinaudo, Siedlarza co jak na klub pokroju AC Sieny stanowi du?y problem (szczeg?lnie Chiesa). Typ wydaje si? ?adny i jak na singla tego pokroju (gra na faworyta) i z du?ym ako - gdybym nie mia? "milanofobii" oraz gdyby Milanu nie czeka? trudny Dwumecz z Celticiem zaporzyczy?bym ;) A tak szanse oceniam na 4/10.

 

Pozdrawiam i zapraszam do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...