Skocz do zawartości

nowy sposob gry


obst_androlo

Rekomendowane odpowiedzi


Androlo podaj mi 3 trafione kupony z rzedu o AKO 1,70, ok?? Czekam na to w twoim temacie

 

I sie w pelni z neo zgodze...

 

jak probowalem to grac to raz tylko udalo mi sie 3 kupony z rzedu wygrac. Dlatego tez zaczalem myslec nad progresja ktora opisalem w moim temacie, teraz chce tez sprobowac skroconego 2z4, jak bedzie mial sens to rowniez go opisze.

 

Androlo i poza tym jak juz wiekszosc wspominala... co to za nowosc?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Co wy sie tak tych kursow uczepiliscie ,piszecie ze jak jest kurs np 1.70 to ciezko trafic.A jakzagracie kurs 1.20 to juz latwiej ttrafic tak LOL.Kurs nie ma tu nic do zeczy to tylko propozycja/oferta buka .Wielu graczy ma taka bariere ze jak widzi kurs 1,70 to juz sa to dla nich zawysokie progi.Co ciekawe ida np to STS i na ten sam mecz gdzie w totomixie na 1 bylo 1.70 to w STS jest 1.65 i tam juz zagraja bo wejdzie LOL.

Myslicie ze grajac niskie kursy np 1.20-140 macie szanse wieksze na wygrana nic bardziej blednego i glupiego szanse sa takie same jak prz spotkaniu z kursem 2.30 a nawet mniejsze .NP buk na znane marki druzyn np real madryt ,MU w meczach ligowych zawsze wystawia niskie kursy bo to zekomi faworyci z urzedu i tym samym zarabia na naiwnych co graja po kursach.A jak lukniesz w statsy np Realu z Deportivo i widisz jak byk czarno na bialym ze real ma nedzny bilans meczy z deprtiwo ciezko im sie gra i pada malo goli to nie lepiej i nie rozsadniej jest zagrac na Deportivo X2 po kursie 2.10???.Na ten temat mozna by bylo pisac bez konca ,przykladow tez mozna sporo znalesc bez wiekszego wisilku.

 

Co do trafienia kursu np 1.70 z rzedu kilka razy.napisze tak jest to problem dal ludzi ktorzy graja amatorsko na zakladach co popadnie i jak leci bez wiekszych analiz.Znam goscia(moj znajomy z totomixa 36lat) wyttrawnego gracz ktory od 5 kolejek obstawia mecze MALAGI(B) 2 hiszpanska bez pomylki i od 6 kolejek mecze DIJON 2 francuska tez bez pomylki.gra te zespoly w singlach po 100 i w dublu za 50 co wekeend. I nie jest to progresja typu ze gra na same zwyciestwa czy remisy.On typuje kazdy wynik wygrana porazke i remis .Zebyscie mmnie zrozumieli np dzisiaj Mlaga wygra ,DIJON zremisuje a za tydzien MAlaga remis ,DIJON przegra . i kurs u nie go nie gra roli gra tak az sie pomyli wtedy wymienia zespol i odnowa jazda .Inwestuje od 5 kolejek 150 zl a wyciaga kilkarazy wiecej w zaleznosci od kursow . Jego "rekord" to 9 kolejek bez pomylki typow na Eintraht frankfurt. Wiec mozna kilka krotnie trafic wysokie kursy z rzedu jak sie jest na bierzaco i intereuje sie dana liga ,druzyna .

 

Osobiscie interesuje sie NHL bardzo i sam miealem serie ze trafialem kursy 2.30 4 razy z rzedu,czy moj maly rekordzik 3 remisy po kursach 4.40-4.90 3 dni z rzedu .

Co do AKO jesli dobrze dobierzesz spotkania to i AKO 100 ci siadzie ,tylko ze niektorzu na sile graja AKO np 2.30 bo jak jest juz AKO 2.50 lub wyzsze to nie wejdzie LOL i na sile szukaja spotkan po malych kursam ktore zawodza ostatecznie .Osobiscie jak gram NHl to moja bariera na AKO to nie przegraczac 10.00 w nhl ,ale mam margines do max15 wieksego AKO w NHL nie gram ,chyba ze dla zabawy. I uwiezcie ze wchodzi codz nie zawsze ,sa miesiace ze wchodzi 7z 10 ,a sa i takie ze 1 z 10 albo nic.tak wiec wszystko zalezy od wiedzy ,zainteresowania i analizy gracza ,a nie od KURSU ktory wystawia bukmacher.

 

Mozecie sie zgodzic lub nie ,mozecie wiezyc lub nie ale wiem to z doswiadczenia .

 

Podal bym konkretne przyklady ,gdyby NHL gral i byscie zobaczyli na wlasne oczy ze jest to mozliwe :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam cos takiego wybieram 2 mecze z kursem ako 1.5 - 1.7 i gram np za 20 pln po wygraniu zakladu to co wygram gram 2 raz ten sam kurs i ako zysk 30 - 40 pln co wy na to

czekam na opinie sugestie

A co do twoje go nowego sposobu gry ,gdzies jna jkims forum czytalem taki temat gdzie chlopaki grali vabank na jedno zdazre nia .zaczynali od 2 zl i stawial na kurs 1,20 i tak dalej co wygrali to stawiali doschodzili dosyc daleko to 16 -20 pozomu ale wkocu wtapiali.

Troche tego nie przemyslelm

 

Czy nie lepiej by bylo jak :

 

grasz AKO 2.30 stawiasz 20 zl wygrywasz 41,40

 

Odkladasz 20 zl inwestycji

 

Grasz ponownie AKO 2,30 ztawiasz 21 zl wygrywasz 43.37

nic nie odkladasz

 

Grasz kolejne AKO 2.30 za 43 zl wygrywasz 90zl odkladasz 43 zl

 

Grasz nas AKO 2.30 za 47zl pudlujesz ,wracasz sie do stawki ost.odlozonej czyli 43 zl

 

Grasz ako 2.30 za 43 pudlujesz cofasz sie do stawki 20

 

grasz za 20 pudlujesz bankrut /wygrywasz bawimy sie dalej ;)

 

to torche bezpieczniejszy sposob gry ,masz prawo pomylki wzaleznosci jak wysoko zaszedles tymwiecej bledow mozesz poelnic :) .zawsze to jakies zabespieczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Szczerze mówiąć tez tak kiedys grałem jak podpowiada kolega Raider.. niestety nie zawsze to wychodzi.. bywy czasem dobre dni.. a bywały i złe.. w sumie przez 3 miechy przesunąłem sie moze o 10 leveli.. to znaczy 1lev-10PLN 2lev-20PLN 3lev-40PLN.. itd itd. Ale przyszły chude dni.. 3 pod rząd wtopy i zobaczysz jak wypracowane pieniądze szybko topnieją ;( ;( ;( Sama myśl nie jest zła.. ale potrzebny ktoś kto by miał skuteczność w kursach 2.0 - 2.5 powyżej 50%.. 60% byłoby całkiem całkiem 8) 8) 8) O ile oczywiście nie pomyliłem sie w obliczeniach :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...