Skocz do zawartości

PROGRESYWNA PROGRESJA


korello

Rekomendowane odpowiedzi

nowy tu jestem ale , na bukach stary

gram głównie progresje na remisy do 8 poziomów ( i zawsze jestem do przodu )

Rzadko tasiemce

Pokaże to co juz gram Na róznych stopniach :

Poziomy zaczynam od stawki 5 zł

Wszyskie mje kursy osculują 2,60 - 3,20 , niżej nie opłaca sie progresja.

 

Na weekend

1 kupon

 

pozim 2

1. Grenoble - Brest x

stawka 10

do wyjęcia 24,80

 

2 kupon

 

Poziom 2

Guegon - Chateauroux x

stawka 10

do wyjęcia 24,80

 

3 kupon

 

poziom 1

Ejido - Nastic x

stawka 5

do wyjecia 11,70

 

4 kupon

 

poziom 1

Malaga ( B) - Huelva x

stawka 5

do wyjecia 11,70

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W oparciu o jakie strony ze statystykami wybierasz druzyny?? Napisz jak po weekendzie wyglada sytuacja.

Ja tylko raz gralem progresja. Z powodzeniem :mrgreen:

Patrzac na Twoja progresje zastanawiam sie czy nie zagrac jeszcze raz... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

 

gram progresje dobre kilka miesięcy z niezłym skutkiem; najgorsze jednak w tym systemie to niepożadany wzrost stawki gdy remis nie wpada; taki inter w tym sezonie to nowe audi a6 w garażu; ale pamietam stres na villarealu grałem go za 170zł, norynbergia też wysoko i dlugo, dlugo nic, w koncu wpadlo. system jest ok, dobrze jest miec troche kaski nagrane i grac w miare wysoko, zeby progresje sie zazebialy. Obecnie czekam na druga fancuska wysokie moje progi to brest, guengon, second espagnola celta vigo. Ogolnie dosc dobrze do przodu. Polecam remisy.

 

pozdrawiam :DD

 

walerian

 

 

ps. tez nowy na tym forum :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja progresja jest bardzo prosta , pojedyńczy kupon i każdy poziom to stawka x2 do stawki z poprzedniego poziomu.

Progresje na remisy trzeba grać w tych ligach gdzie najwięcej remisów oczywiście pada , po dogłębnym przebadaniu wszystkich lig :) wyszło mi że najbardziej prawdopodobne remisy to II francuska i II hiszpańska . tam wybrałem sobie po 2 zespoły z największym prawdopodobieństwem remisów . Jak trafiam zmieniam zespół . czasem stawiam też na II angielską .

Najwięcej gram 4 progresje równolegle i najdłużej do 8 poziomu , jak nie wejdzie trudno , ale jeszcze mi sie to nie zdarzyłó :mrgreen: .

Ja gram pojedyńczymi kuponami ale można tez podwójnymi , potrójne to już bez sensu ..

Największym minusem progresji jest ten podwójny wzrost stawki , także jak zaczniesz wysoko to możesz sie ładnie zczyścić jeśli źle wybierzesz zespół .

Ja zaczynam od 5 zł .

Wiele progresji już wywala na pierwszym stopniu , ale sie tym nie przejmuje tylko biore nowy zespół i od nowa

1 kupon

 

pozim 2

1. Grenoble - Brest x :evil:

stawka 10

do wyjęcia 24,80

 

2 kupon

 

Poziom 2

Guegon - Chateauroux x :evil:

stawka 10

do wyjęcia 24,80

 

3 kupon

 

poziom 1

Ejido - Nastic x :evil:

stawka 5

do wyjecia 11,70

 

4 kupon

 

poziom 1

Malaga ( B) - Huelva x :evil:

stawka 5

do wyjecia 11,70

Tak wygląda ten week , nic nie weszło ale częściowo na tym polega progresja na początku nie wczodzi a potem przy większych stawka :mrgreen: :arrowu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p: guengon remisik

 

celta vigo powinna w końcu stracić punkty, nie przegrać jednak rzecz jasna ; czego czekającym na remis w przypadku celty i sobie zarazem życzę :mrgreen:

 

 

moje progi do zamknięcia jeszcze: newcastle, saint entienne i inne drobne

 

i żeby tradycji stało się zadość bo potrzebuję parę złotówek inter milano na remis :p:

inter gram za grube bo warto polecam raz jeszcze; fiorentino po punkt do mediolanu

 

 

Marcin Waleki

walerian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...