Skocz do zawartości

Berger i Euro


tymon18

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio slyszalem o tych wlasnie 2 systemach i byly to pozytywne opinie. Ale nie wiem na czym one polegaja (platne). Moze ktos z userow forum wie cos na temat tych systemikow?

Z gory dzieki za info.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Anonymous

ja nie znam zadnych szczegolow ale doslownie 5min temu widzialem taka oferte na innym forum i tam aqrat sie z tego smiali...

 

jestem ciekaw gdzie widziales te pozytywne komentarze - daj namiar :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

no to posiedzialem troche przed tv i dosc szybko jakis koles zdradzil tajemnice tego systemu:

 

stawiamy 2 kupony:

 

kupon 1:

3-4 pewniaki + LB 1

kurs okolo: 1,80 za np. 10j

 

kupon 2:

te same pewniaki + LB 2

kurs okolo 3-4 za taka sama stawke jak w kuponie 1

 

na pierwszy rzut oka wydaje sie smiesznie proste :p

wnioski:

 

po 1) nie ma pewniakow :p

po 2) jak wejdzie qpon 1 to jestesmy na minusie, chyba ze AKO<2

po 3) BPL zamyka forum wiec nara :p

 

Fenix mozgu rozkminiaj to :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

a jak chcecie wiedzieć to wam powiem

 

W tym systemie montujemy 9 różnych kuponów o łącznym ako na kupon 3

następnie łącząne jest to w pary według pewnej zasady łączny koszt gry wynosi kilkanascie złotych przy minimalnych stawkach (zależne od ilości par )

 

Jeśli dobry system to i musi być dobry typ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Mały przykad z telegazety Polsatu: mecz drużyn A i B, druzyna A do przerwy prowadzi 2:0. Gość reklamujący systemy Euro i Bergera pisze na tg --"obstawiłem zwycięstwo A w systemie E. i B. , jutro ide po 500 zł". Mecz kończy sie wynkiem 2:2, ten sam gość wysyła esa na tg --" obstawiłem remis w systemie E. i B. , jutro ide po kase, ten system jest cudowny, wspaniały itp.". Oserwuję dość często tg Polsat, bo ten czat jest fajny, tak że mogę wam powiedzieć na czym polega system Euro i Bergera...

 

Na wyrwaniu forsy z kieszeni naiwnych!!! Pewny zysk bez ryzyka!!!

 

No ludzie, naprawde nie mozecie w to uwierzyc, że pewnych na 100% systemów NIE MA i NIE BĘDZIE !!! (no, może poza progresją, ale to juz inna bajka)

 

Zawsze istnieje element ryzyka i już (ja juz wczoraj swiętowałem, a tu Brazylia zrobiła.... ech... wrrrrr)

 

Sam spotkałem się z pewnym, matematycznym, jedynym i cudownym systemem za jedyne 49,90 :) Wystarczyło przeczytać opis, i troche obeznany człowiek zorientuje się od razu że chodzi o grę na surebets... No ale kto sie nie zna to kupi, ale zarobi na tym tylko sprzedający.

 

 

Nie dajcie sie naciągaczom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modele wymyślili bzdure z tym systemem a ludzie sami debatuja nie on polega na tym, drugi nie on polega na tym a tak naprawde on nie istnieje!!!!!!!!!!!!! To zwykłe naciaganie!!! Strzeżcie się tego systemu a włąściewie ludzi je polecających!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...