Skocz do zawartości

Werewolf - Typy


Werewolf

Rekomendowane odpowiedzi

Co myslicie o takich typach??

 

Kupon 1

FC Nürnberg - Borussia Dortmund /x2

VfB Stuttgart - Bielefeld /1

 

kupon 2

Southampton - Tottenham /12

Hannover 96 - Hansa Rostock /1

 

kupon 3

AS Roma - Juventus FC /12

Norwich - Chelsea /2

 

Malutkie, skromne kuponiki ale chce zagrac za wszystko. Co o tym myslicie? Pewne? Wejdzie??

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co myslicie o takich typach??

 

Kupon 1

FC Nürnberg - Borussia Dortmund /x2

VfB Stuttgart - Bielefeld /1

 

kupon 2

Southampton - Tottenham /12

Hannover 96 - Hansa Rostock /1

 

kupon 3

AS Roma - Juventus FC /12

Norwich - Chelsea /2

 

Witam,no to tak:Kupon 1 powinien wejsc bez problemu (dobrze że Borussie dałeś 02 bo remis wielce prawdopodobny), kupon 2 ... Hannover 96 pewnie wygra a na angielskiej piłce sie nie znam :mrgreen: Aha no i Roma z Juve ? Ja bym dał 02 no ale zobaczymy

W kazdym razie powodzenia i wysookich wygranych życzę

Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kuponiku 1 to w meczu FC Nürnberg - Borussia Dortmund myślę że można grać również że obie drużyny strzelą bramki. Norymberga to zespół który bardzo dużo strzela i sporadycznie zdarza mu się mecz bez bramki, ale niestety też sporo traci i przez to jest dość nisko w tabeli, a Borusia już prawie w optymalnym składzie powinna ten mecz wygrać , także sądze że też coś strzeli. Możesz sobie pokombinować co się bardziej opłaci czy postawić x2 gdyż sama 2 jest tutaj ryzykowna czy grać na to że Norymberga strzeli, albo że strzelą i jedni i drudzy. Za x2 pewnie będzie nie więcej niż 1,3 to myślę że lepiej zagrać że Norymberga strzeli. Ale to tylko propozycja zagrasz jak zechcesz ale nawet jak wybierzesz swoją opcję to pamiętaj żeby po meczu sprawdzić czy ew. miałem rację i jak będziesz miał chwilę odpisz mi oki? Pozdro i życzę wygranej :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 1 powinien wejsc bez problemu (dobrze że Borussie dałeś 02 bo remis wielce prawdopodobny), kupon 2 ... Hannover 96 pewnie wygra a na angielskiej piłce sie nie znam Aha no i Roma z Juve ? Ja bym dał 02 no ale zobaczymy

 

Jesli chodzi o Juve to kurs na x2 i 12 jest taki sam. I teraz nie wiem, czy zalozyc, ze nie padnie remis czy, ze padnie?? :|

 

Co do kuponiku 1 to w meczu FC Nürnberg - Borussia Dortmund myślę że można grać również że obie drużyny strzelą bramki. Norymberga to zespół który bardzo dużo strzela i sporadycznie zdarza mu się mecz bez bramki, ale niestety też sporo traci i przez to jest dość nisko w tabeli, a Borusia już prawie w optymalnym składzie powinna ten mecz wygrać , także sądze że też coś strzeli. Możesz sobie pokombinować co się bardziej opłaci czy postawić x2 gdyż sama 2 jest tutaj ryzykowna czy grać na to że Norymberga strzeli, albo że strzelą i jedni i drudzy. Za x2 pewnie będzie nie więcej niż 1,3 to myślę że lepiej zagrać że Norymberga strzeli. Ale to tylko propozycja zagrasz jak zechcesz ale nawet jak wybierzesz swoją opcję to pamiętaj żeby po meczu sprawdzić czy ew. miałem rację i jak będziesz miał chwilę odpisz mi oki? Pozdro i życzę wygranej

 

Nie myslalem wczesniej o takiej opcji. Kurs na x2 jest 1.45, a na to, ze obie druzyny strzela 1.70. Ja co prawda nie znam sie na tyle, zeby okreslic strzeli/nie strzeli, ale skoro Ty tak twierdzisz to pewnie tak jest :DD A jak myslisz co jest bardziej ryzykowne x2, czy obie druzyny strzela??

 

Jak juz bedzie po meczach to oczywiscie napisze podsumowanie :) W tym temacie, moze byc?

Pozdrawiam i dzieki!! :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kuponiku 1 to w meczu FC Nürnberg - Borussia Dortmund myślę że można grać również że obie drużyny strzelą bramki

 

No i miales racje! :) Jednak nie zaryzykowalem ;/

 

A o to kupony ktore zagralem:

 

Kupon 1

Norwich - Chelsea /2 :mrgreen:

Southampton - Tottenham / 12 :mrgreen:

AS Roma - Juventus FC /x2 :mrgreen:

 

 

kupon 2

FC Nürnberg - Borussia Dortmund /x2 :mrgreen:

Hertha BSC Berlin - Kaiserslautern /x1 :mrgreen:

 

 

Ogolny stan konta: -6.1zł :roll: :arrowd:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 1/13.03 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

 

NEC - Ajax /2 :mrgreen:

PSV - ADO Den Haag /1 :mrgreen:

Feyenoord - Roda JC /1 :mrgreen:

 

ako: 2.17

stawka: 5

 

 

Kupon 2/13.03 :shock: :shock: :shock:

 

 

Reggina - Messina /1 :shock:

AZ - De Graafschap /1 :mrgreen:

 

ako: 2.38

stawka: 5

 

-----------

stan konta: +37.9zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...