Skocz do zawartości

Viali & Ziom-szczegółowe analizy meczy


viali

Rekomendowane odpowiedzi


potwierdzam razem z nami zajdziesz daleko albo nawet zajebiscie daleko :mrgreen: :mrgreen: my sie ujebiemy mecze wymyslimy i wszyscy razem to postawimy i sie obłowimy

niech zyją wygrane kupony :p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak wieczor jak to wieczor troszke weedu nie zaszkodzi na pluco. Ziom rowniez małe co nie co zarzucil no i mysle ze ziolo to inspiracja do analiz :

TYP: Bayern - Dortmund x2 2.15 kurs

Pewnie zastanawiacie sie czemu????Jak to czemu Hash Bomber gra w zółto czarnych i dlatego!!poza tym w Bayernie nie zagra ich główna broń czyl Michael Ballack(Michael Ballack, piłkarz Bayernu Monachium z powodu narzekań na bóle w udzie nie wystąpi w najbliższym ligowym meczu z Borussią Dortmund.Pomocnik dzisiaj nie trenował. Jak sam twierdzi, jakiegoś urazu nabawił się podczas spotkania z Arminią Bielefeld i teraz stale odczuwa bóle w nodze.Jeśli kontuzja okaże się dość poważna Ballack może nie zagrać nawet w meczu Ligi Mistrzów z Arsenalem Londyn. ) A wiecie co to znaczy to znaczy tyle ze nie ma jaranie jesli nie ma sie weedu!! Wiec mysle ze Bayern bedzie mial ciezko przeprawe!! Przewidywane sklady :

BAYERN:1 Kahn - 2 Sagnol, 3 Lucio, 5 R. Kovac, 69 Lizarazu - 8 Frings, 23 Hargreaves, 11 Zé Roberto, 7 Scholl - 10 Makaay, 14 Pizarro

DORTMUND: 1 Weidenfeller - 21 C. Metzelder, 35 Brzenska, 4 Wörns, 17 Dede - 22 Kruska, 5 Kehl, 6 Kringe - 14 Smolarek, 9 Koller, 18 Ricken -

 

W DORTMUNDZIE najprawdopodobniej zagra juz Rosicy jednak dopiero w ostatniej chwili dowiemy sie . niby bayern to klasowa druzyna ale nienawidzi jej nikt tak jak zlego buha :DD . ostatnie mecze pomiedzy tymi druzynami to 4:1 2:2 1:1 6:2.Niby kiepsko to wyglada ale wierze w mila niespodzianke i minimum rtemis Dortmundu!!

 

 

maly zonk 5:0 nawet najlepszym sie zdarza-zajrzycie do mnie w posta !! 4 remisy trafione!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszym meczem nad ktorym za długo nie myslałem jest mecz:

 

ajax-den bosch 1

 

ajax ostatnio wygrał w pucharze UEFA i mam nadzieje,ze chłopaki do meczu ligowego spokojnie wytrzeźwieją. nie mają oni zbyt wymagającego rywala wiec wyjdą totalnie wyluzowani,a jak wiem z doświadczenia(dzisiaj grałem w ping-ponga zajebany i szło mi poprostu zaje...) :mrgreen: człowiek wyluzowany gra naprawde dobrze.ponadto ajax ostatnio umoczył u siebie z dużo słabszym rywalem(być moze byli za bardzo wyluzowani) i teraz nie może sobie pozwolić na takie potknięcie

 

to jest pewny typ :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie teraz Ziom wpisuje cos i nie wiem co ale niewazne:

TYP DNIA 19.02.2005 TOULOUSE-Bourdoux 1 2.10 kurs

CZemu tak??Absencje Bourdoux dotycza takich pilkarzy jak :Albert Riera ,David Jemmali ,Mihalis Kapsis ,Frederic Roux oraz Lillian Laslandes (wszyscy kontuzje) natomiast za kartki pauzowac beda Franck Jurietti i najlepszy strzelec Marouane Chamakh 7 bramek w sezonie.Widac ze sporo sie narobilo graczy ktorzy nie wystapia!!no ale to nie tylko Fakty faktami zespol gospodarzy gra swietnie u siebie tzw. fioletowi bilans u siebie 7-3-3 Bordoux na away 2-7-4 miejsce w tabeli odpowiedzio 7 i 8 z tym ze Toulusa ma 3 punk przewagi bramki 26:26 czyli sa na zero Bordoux 26-22 czyli 4+.Mylse ze warto sie ZIOM nad tym jutro zastanowic czy to nie promocja dnia pewnie kurs i tak sie zmniejszy ale co gram to jutro na bank!!

 

 

:p: 1:0

 

//podawaj analizy rowniez w dziale z dycyplinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiolejnym meczem , ktory polecam jest:

 

real madryt-bilbao 1

 

po 1 real musi gonić barcelona,ktora zajebiscie spierdala.po 2 real gra u siebie i powinien wykorzystać tan atut.po 3 real w kazdym momencie gry moze tan mecz kupic co juz kilkakrotnie pokazał ,chodzi mi przede wszystkim o 2 mecze,ten ostatni z osasuną,w którym przegrywali i jakoś dziwnie pomógł im wygrać bramkarz osasuny(idiota wypluł dwie łatwe piłki pod nogi zawodników galaktikos,te dwie wrzutki były tak łatwe,ze nawet moja siostra by je wyłapała :mrgreen: ), a drugi mecz to ten dokończony z san sebastian(dzieki temu meczu wziąłem siope :p: )w którym było widać ze piłkarze san sebastian odpuscili ten mecz.przez te 7 minut to my z vialim zajebani i składem osiedlowym bramki bysmy nie stracili(to jest poprostu smieszne).real ma siope i to moim zdaniem zadecyduje o ich zwycięstwie

 

polecam ten mecz :p:

 

//podawaj analizy rowniez w dziale z dycyplinami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

następnym meczem nad którym za duzo nie myslałem jest mecz:

 

galatasaray-sakarya 1

 

to jest poprostu pewniak,polecam granie rowniez handicapa.galata ostatnio w zajebistej formie i mysle ze fenerbahce bedzie ciezko obronic tytuł.chłopaki poprostu chcą zdobyc mistrzostwo i to jest plan numer 1 w tym roku.pnadto graja z bardzo cienkim zespołem,chłopaki pierw ukują 1 brame a potem ti juz bedzie na miekko.stawiam wynik cos koło 5-0

 

mysle ze juz mozemy wypic :p: lub zapalic(jak kto woli,ja osobiscie wole zapalic i pare piwek wypic) za dobry mozna powiedziec 100% typ :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą Borusią to pojechaliście ostro. :p:

 

Zobaczymy jutro tzn dzis mam nadzieje ze ten typ bedzie spoko tak szczerze mowiac mysle ze ten mecz zakonczy sie wynikiem 0:0 0:1 no zobaczymy jutro 15.30 Monachium pocztek i to co zrobia to my na to wplywu nie mamy bo moze ustalone jest ze ma byc tak i inaczej nie bedzie!! :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja licze Na Borussie i na Smolarka ktury pięknie zaczął początek sezonu w Borussi i Bundeslidze...!! Mam nadzieje że taka forma mu sie utrzyma i z Bayernem strzeli bramke... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze Na Borussie i na Smolarka ktury pięknie zaczął początek sezonu w Borussi i Bundeslidze...!! Mam nadzieje że taka forma mu sie utrzyma i z Bayernem strzeli bramke... ;)

 

Mnie nie interesuje ktos stzreli gola moze to nawet szympans khan wrzucic sobie za kolnierz chodzi o to ze bayern to kleine schweine czy jakos tak nie znam dojcza wiec pewnie zrobilem blad a tak naprawde to Ebi zahaszowal sie z jankiem "wiezowcem" kolerem i maja chlopaaki banie jak nie strzeli ktorys gola albo nie bedzie mial asysty to nie ma weedu !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja licze Na Borussie i na Smolarka ktury pięknie zaczął początek sezonu w Borussi i Bundeslidze...!! Mam nadzieje że taka forma mu sie utrzyma i z Bayernem strzeli bramke... ;)

 

Mnie nie interesuje ktos stzreli gola moze to nawet szympans khan wrzucic sobie za kolnierz chodzi o to ze bayern to kleine schweine czy jakos tak nie znam dojcza wiec pewnie zrobilem blad a tak naprawde to Ebi zahaszowal sie z jankiem "wiezowcem" kolerem i maja chlopaaki banie jak nie strzeli ktorys gola albo nie bedzie mial asysty to nie ma weedu !!

 

jak dla mnie Bayern wygra, Ballacka doskonale zastąpi Frings który jest w wysokiej formie, wspierać go będzie Schweinsteiger

 

Trener zapowiada zwysciestwo i powetowanie porażki w bielefeld

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

w tym meczu akurat bedzie raczej remis.....Touluse 3 porażki z rzędu...Bourdoux tez kiepsko... statystyki poprzednich meczy tez wskazuja na remis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta zawartość


    Musisz być zalogowany, aby zobaczyć zawartość.

 

w tym meczu akurat bedzie raczej remis.....Touluse 3 porażki z rzędu...Bourdoux tez kiepsko... statystyki poprzednich meczy tez wskazuja na remis

 

1:0 :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...