Skocz do zawartości

Typy mtudora [wysokie stawki, buki naziemne]


mtudor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem tu nowy ale w bukmacherke gram juz od kilku lat postaram sie podawac swoje typy i spostrzeżenia w moim dziale.

 

Typy na dzis :

 

1.Malmo - Linkoping 2 1.75 1-3 :mrgreen:

 

2.Storhamar - Stavanger 1 1.3 7-2 :mrgreen:

 

3.Chorwacja - Serbia i Cz. 1x 1.34 24-23 :mrgreen:

 

AKo 3.06

 

 

2 kupon:

 

1.Farjestad - Djurgarden 1x 1.31 3-3 :DD

 

2.Brynas - MODO x2 1.39 4-1 :evil:

 

3.HPK - IFK 1x 1.36 2-1 :DD

 

4.Czechy - Grecja x2 1 połowa 1.32 16-16 :DD

 

AKO : 3.27

:mrgreen:

 

Nic dodac nic ująć główny kuponik pięknie siadł chodz były nerwy w meczu Chorwacja -Serbia górą jednak byli Mistrzowie Świata którzy pokazali klase w 2 połowie mimo iz grają wciąż w osłabieniu.Kuponik boczny nie wszedł przez MODO ta drużyna ma taki potencjał a w tym sezonie :( w ogóle nie poznaje tego zespołu gra coraz gorzej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic dodac nic ująć główny kuponik pięknie siadł chodz były nerwy w meczu Chorwacja -Serbia górą jednak byli Mistrzowie Świata którzy pokazali klase w 2 połowie mimo iz grają wciąż w osłabieniu.Kuponik boczny nie wszedł przez MODO ta drużyna ma taki potencjał a w tym sezonie :( w ogóle nie poznaje tego zespołu gra coraz gorzej!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy kupon:

 

1.Jihlava - Vitkovice 2 1.3

 

Vitki jadą do Jihlavy i każdy oczekuje, że im " body spadnou do klina ". Najgorszy atak, najgorsza obrona, najgorszy zespół to krótka charakterystyka Dukli Jihlava. Ciężko sobie wyobraźić, że zespół, który tydzień temu pokonał na wyjeździe Pardubice nie zdobędzie kompletu punktów w Jihlavie. Tym bardziej, że w drużynie gości zagra już po raz drugi Jan Peterek, który w tym sezonie w barwach Trinca zdobył 27 pkt. w 44 meczach. Jihlava jest dobrym miejscem na odblokowanie się napastników Vitkovic (w 6 ostatnich meczach tylko 9 bramek) a zadanie będą mieli utrudnione bo do składu gospodarzy wraca Petr Kuchyna (33/3) i z wypożyczenia z Litvinova Petr Buzek (38/4).

Mimo wszystko Vitkovice win!

 

2.Znojmo - Kladno 1 1.8

Moim zdaniem jest to najważniejszy dla układu w tabeli mecz w tej kolejce. Goście mają przed sobą jeszcze mecze z pierwszą piatką ligi : Zlin, Slavia, Sparta, Pardubki, Liberec, więc jest to jedna z ostatnich okazji na zdobycie punktów. W zeszłym tygodniu graczy Rabatu Kladno rozłożyła grypa. Mecz z Vsetinem został przełożony. W tej chwili wszyscy już trenują, ale i odczuwają skutki choroby. Odchodzi też F. Kaberle - postawowy obrońca - do szwedzkiego Malmo. Działacze i koledzy z drużyny są zaskoczeni decyzją kolegi, który obiecywał grać do końca sezonu. Znojmo ostro walczy o ósemkę, na własnym lodzie wygrali ostatnie 5 spotkań. W ostatnim meczu kontuzji nabawił się Rachunek (29/6), który nie zagra już w tym sezonie. Kontuzjowany jest też Martin Benak (44/12). W meczu z Kladnem zadebiutuje lewy napastnik Martin Ambruze ze Zlina (39/1). Myślę, że hokeiści Kladna nie dadzą rady zdeterminowanym gospodarzom. Chorobę jeszcze odczuwa kilku z nich (Spelda, Cech, Horava, Jelinek). Przed nimi w niedzielę mecz w Slavii a we wtorek we Vsetinie. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że z tej wyjazdowej serii nie przywiozą punktów. Jak dla mnie typ dnia: Znojmo.

 

3.Eisbaren - Kassel 1 1.4

 

Mecz z tzw "pewniaków""faza play off zbliża sie bliskimi krokami Misie obecnie zajmuja 5 miejsce w tabeli i maja 5 pkt straty do lidera Ingolstadt który rozerał 2 mecze wiecej na górze tabeli ścisk niesamowity a wierze że Misie zakończa runde zasadnicza w 1-3 by mieć jak najlepsza drogę wyjkściową przed meczami play off.Ostatnie 3 mecze z kassel to zwycięstwa 1-0 5-1 4-3.Dzis licze na efektywne zwycięstwo Eisbaren i pięcie sie na szczyt tabeli.

AKO:3.27

 

Kupon 7/10 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kupon na dziś:

 

1.Znojmo - Kladno 1x 1.28

 

2.Eisbaren - Kassel 1 1.4

 

3.Trenczyn - Zilina 1 1.45

 

4.Fredrikshavn - Esbjerg 1x 1.41

 

AKO: 3.67 :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie człowek. który obstawia hokej i wie o czym mówi :p:

 

dzieki bede sie starał jak mógł a hokej i piłka nożna to moja domena a z tego co pamniętam Piomil ty jesteś znawcą tenisa :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie człowek. który obstawia hokej i wie o czym mówi :p:

 

pażywiom pawidim - jak mawiali starożytni rzymianie :), ja osobiście mam deczko pesymistyczne nastawienie, co więcej, jestem w stanie się założyć, że w przeciągu miesiąca, stawiając minimum 4x w tygodniu straci 100% - 160 % stanu konta.

Ale sorki - bardzo mi się podoba Twoja analiza spotkań. Nie traktuj tego co napisałem zbyt poważnie, pisz nadal, typuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znojmo 2-4 i pozamiatane na dzień dzisiejszy powstrzymam sie od typowania ligi czeskiej napewno poczekam aż zacznie sie rywalizacja play-off bo narazie to nie widze sensu. :evil:

Jihlava-Vitkovice 2-3

Eisbaren-Kassel 3-2

Trenczyn-Zilina 5-2

Frederikshavn-Esbjerg 8-1

Znojmo ! co! ty qrwo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typy moje na dziś:

 

1. MU - Birmingham 1 1.23 2-0 :mrgreen:

 

2.Liverpool - Fulham 1 1.45 3-1 :mrgreen:

 

3.Real - Espanyol 1 1.4 4-0 :mrgreen:

 

4.MODO - Mora 1 1.6 4-2 :mrgreen:

 

AKO:4

 

 

2 kupon:

 

1.Dag&R. - Farnborough 1 1.6 0-0 :evil:

 

2.Scunthorpe - Kidderminster 1 1.5 2-1 :DD

 

3.Strombeek - Standard Liege x2 1.21 0-1 :DD

 

4.Chorwacja - Francja 1x 1.48 35-32 :DD

 

AKO:4.29

 

Powinno byc dobrze :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś znowu piękny dzień zresztą jak cały ten kończący sie tydzień :lol:

Kupon głowny wszedl bez problemu Liverpool z Morientesem gra jak powinien MU u siebie wygrywa Real u siebie gromi a MODO jak mówiłem w temacie szwedzkim obecnie dużyna własnego lodowiska też mnie nie zawiodło.Łoimy buki dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon nr 1 na dziś:

 

1.Sebat - Trabzon 2 1.4 0-1 :mrgreen:

 

2.Ajax - Twente 1 1.25 1-2 :evil:

 

3.Milan - Lazio 1 1.4 2-1 :mrgreen:

 

4.Dubnica - Zvolen 2 1.25 2-3 :mrgreen:

 

AKO:3.06 :lol:

 

Tego sie niespodziewałem to co zrobił Ajax to woła o pomste do nieba po wpadce u siebie z den Haag 0-0 przegrywaja u siebie z twebnte 1-2 prowadzac od 6 min 1-0.Koeman wypierdalaj cwelu zepsułeś drruzyne Ajaxu a o mistrzostwie i dogonieniu PSV i AZ moga powoli zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon numer 2:

 

1.Liberec - Trinec 1 1.26 3-3 :evil:

 

2.Trondheim - Lillehamer 1 1.27 5-1 :DD

 

3.Chelsea - MC 1 1.25 0-0 :evil:

 

4.Villarreal - Santander 1 1.5 2-1 :DD

 

5.Barcelona - Atletico M. 1 1.4 0-2 :evil:

 

6.Roma - Teramo 1 1.25 62-87 :evil:

 

AKO:5.25 :p

 

ten kupon był akurat mało wazny ale niespodzianka dla mnie to porazka Barcy u siebie 0-2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie podsumowywując ten tydzien jestem bardzo zadowolony głownie wchodziły kupony nr 1 czyli głowne za wyjątkiem dzisiejszego przez Ajax.Takich tygodni jak ten kończący życzyłbym sobie jak najwięcej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynamy nowy tydzień:

 

1.Mirza - Sescioreanu 1 1.35 :mrgreen:

 

2.Wilno - Aris 1 1.3 :mrgreen:

 

3.Port Talbot - Carmarthen 2 1.55 :evil:

 

4.Szwajcaria - Ukraina 1 1.56 :mrgreen:

 

AKO: 4.26 :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis 2 kupon specjalny na NBA:

 

1.Orlando - Golden State over 203 1.8 109-113 :mrgreen:

 

2.Sacramento - Phoenix 1 1.94 to spotkanie to dzisiejszej nocy szlagier NBA obie druzyny w pełnych składach więc zapowiadaja się emocje. Ja stawiam na Sacramento które bedzie chciało udowodnic kto tak naprawde rządzi i poprostu umia grać ze Słońcami wygrana na wyjedzie 113-111 a u siebie zawsze wychodzili zwycięsko ostatnia porazka u siebie to 02 maja 2001 78-80.Niech wygra lepszy mam nadzieje ze bedzie to SACRAMENTO KINGS!!!

No niestety Sacramento 123-125 po dramatycznej końcówce :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś środa kupon tylko nr.1

 

1.Albania - Ukraina x2 1.19 0-2 :mrgreen:

 

2.Grecja - Dania under 2.5 1.9 2-1 :evil:

 

3.Wisła Kraków - Wilno 2 1.45 48-64 :mrgreen:

 

4.Ulker - TAU 1 1.45 86-73 :mrgreen:

 

AKO:4.75 STAWKA:250 EWK:1069

 

:D

over w Grecji tego sie nie spodziewałem :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze poszło coś takiego z Toto Mix:

 

1.Polska - Białoruś CZK 0.5 1 1.3 :mrgreen:

 

2.Kuijt Holandia SN 2 1.25 :mrgreen:

 

3.PAOK - Cholet ( 0-8 ) 2 1.9 74-71 :mrgreen:

 

AKO:3.09 8)

 

2 kuponik wszedł i w związku z tym zanotowałem mały plusik ale mogło być lepiej. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś poszło:

 

1.Białoruś - Polska 1 1.5 3-2 :mrgreen:

 

2.Łotwa - Słowenia 1 1.36 2-1 :mrgreen:

 

3.Prokom - Cibona 1 1.7 66-66 :evil:

 

4.Partizan - Efes 2 1.42 49-74 :mrgreen:

 

AKO:4.93

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co odjebały śledzie w 2 połowie przechodzi ludzkie pojęcie życze im aby w 1/16 trafili na CSKA lub Maccabi dostana wtedy lanie aż im sie odechce grać w koszykówke.Prokom to DNO i ku**a!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Janica Kostelić 1-3 1.80 :mrgreen:

 

2.Janda - Risto Jussilainen 1 1.45 :mrgreen:

 

3.Austria - Francja 1 1.5 :evil:

 

4.Aachen - Unterhaching 1 1.54 :evil:

 

5.Fortuna Sittard - Heracles Almelo 2 1.87 :mrgreen:

 

AKO:11.29

 

 

2 kupon :

 

1.Janica Kostelić - Schleper 1 1.31

 

2.Małysz - Hoellwarth 1 1.4

 

3.Austria - Francja 1 1.5

 

4.Aachen - Unterhaching 1 1.54

 

5.Dynamo Drezno - Frankfurt x2 1.32

 

6.Dordrecht - Leeuwarden 1 1.6

 

7.Fortuna Sittard - Almelo x2 1.2

 

AKO:10.77

 

Kupon nr 1 wtopa na Aachen i Austrii.Juz nikt mnie nie namówi do obstawiania na druzyny z 2 Bundesligi.(mam na mysli afere z sędziami)boczny całkowita klapa.Gramy dalej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na dziś 2 kupony z profesjonał:

 

Kupon głowny:

 

1.Rize - Galatasaray 2 1.7 0-3 :DD

 

2.Dortmund - Bochum 1 1.57 1-0 :DD

 

3.Hearts - Kilmarnock 1 1.74 3-0 :DD

 

4.Raith - Clyde 2 1.71 3-3 :evil:

 

 

AKO:7.95 STAWKA:300 EWK:2146.50 :D

 

ku**a zajebane Clyde zabrało mi taki ładny kuponik prowadzili 2-1 3-2 co za debile :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kupon profesjonał:

 

1.Kaiseslautern - Hansa Rostock 1 1.65 2-1 :mrgreen:

 

2.Crewe - Wigan 2 2.40 1-3 :mrgreen:

 

3.Saragossa - Barcelona 2 1.82 1-4 :mrgreen:

 

4.P.Montterey - U.Chile 2 1.81 0-1 :mrgreen:

 

AKO:13.05 STAWKA:100 EWK:1174.50 8)

 

No i pieknie kupon wszedł szkoda tylko tego Clyde ale ogólnie sobota pięknie na plus.Aby tak dalej :p::p::p::p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 kupon profesjonał:

 

1.Kaiseslautern - Hansa Rostock 1 1.65 2-1 :mrgreen:

 

2.Crewe - Wigan 2 2.40 1-3 :mrgreen:

 

3.Saragossa - Barcelona 2 1.82 1-4 :mrgreen:

 

4.P.Montterey - U.Chile 2 1.81

 

AKO:13.05 STAWKA:100 EWK:1174.50 8)

Mam nadzieje,że wejdzie Tobie to Chile!! I od kujesz się przez to spotkanie Raith - Clyde...Ale nic koniec z tym remisem. Ma wejść ten i koniec!! <<>> Pozdrofka :p:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooooooo widze że Ziomek z Lublina ostro gra i dobrze zapraszam do odwiedzania mojego tematu bedę czasto tu zaglądał 3maj sie i 3mam kciuki ;)

 

PozdRo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...