Skocz do zawartości

TYPY AKO666


ako666

Rekomendowane odpowiedzi

AKO666 WITA !!

 

W TYM TEMACIE BĘDĘ PRZEDSTAWIAŁ SWOJE KUPONY.

 

gram u różnych bukmacherów, zawsze będę pisał gdzie kupon został zagrany i kurs ogólny,

kwoty pomijam

 

!! W ŻADNYM TEMACIE NA TYM PORTALU NIE BĘDĘ ZAMIESZCZAŁ SWOICH ANALIZ ANI PROGNOZ I NIE BĘDĘ PISAŁ DLACZEGO GRAM , TO CO GRAM !!

 

NIE BĘDĘ ODPOWIADAŁ NA ZAPYTANIA ODNOŚNIE ŻADNYCH MECZY !!

 

GOOD LUCK :DD

 

//nie nadużywaj caps locka :)//mod. Kisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


AKO666 WITA !!

!! W ŻADNYM TEMACIE NA TYM PORTALU NIE BĘDĘ ZAMIESZCZAŁ SWOICH ANALIZ ANI PROGNOZ I NIE BĘDĘ PISAŁ DLACZEGO GRAM , TO CO GRAM !!

NIE BĘDĘ ODPOWIADAŁ NA ZAPYTANIA ODNOŚNIE ŻADNYCH MECZY !!

//nie nadużywaj caps locka :)//mod. Kisi

 

i moje uwagi :)

1/ Pierwszy post a już słoma z butów wychodzi

2/ Idź dalej - wpisz tylko mecz - a typ zachowaj dla siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ako666 lepiej zrezygnować teraz niż potem opowiadać pierdoły-dobrze zrobiłeś, że poddałeś się od razu :mrgreen: Dziwie się, że jesteś taki słaby psychicznie bo z twojej pierwszej wypowiedzi wynikało, że albo znasz się na tych klockach albo jesteś wielkim kiciarzem ( ta druga opcja bardziej mi pasuje). Z drugiej strony byłem ciekaw co zaprezentujesz, ale chyba lepiej, że nigdy sie tego nie dowiem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię wam tą przyjemność.

Oto kupon na 03.02.2005r

 

Lulea-Mora 1 2,00 :DD

Blues-Jyp 1 2,05 :oops:

Saipa-TPS 2 1,86 :DD

 

kursy-profesjonał , ako 7,63

 

good luck :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie to co napisałeś na pozcątku skreśla Cie już w naszych oczach i jeśli chodzi o to to wiesz my możemy tobie nie pomóc a nie na odwrót .. Własnie po to są te tematy by tworząc swój kupon skonfrontować z innymi graczami co można zmienić co myślą na ten temat a nie sam dla siebie chyba że jesteś ALFĄ I OMEGĄ . albo BRUSEM WSZECHMOGĄCYM :p

 

NARA :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W/g mnie to co napisałeś na pozcątku skreśla Cie już w naszych oczach i jeśli chodzi o to to wiesz my możemy tobie nie pomóc a nie na odwrót .. Własnie po to są te tematy by tworząc swój kupon skonfrontować z innymi graczami co można zmienić co myślą na ten temat a nie sam dla siebie chyba że jesteś ALFĄ I OMEGĄ . albo BRUSEM WSZECHMOGĄCYM :p

 

NARA :lol:

 

Mój pierwsz post ma na celu ucięcie wszelkich dyskusji i komentarzy w tym temacie, ponieważ nikt z was nie może powiedzieć mi niczego czego bym nie wiedział na temat tego co gram i jak gram , chyba że są tu jasnowidzący :DD

Jeśli tak, to zapraszam.

 

Pozdro.

 

Ps. alfą i omegą jak widać po pierwszych typach nie jestem ;)

Ps' "właśnie po to są te tematy" - i tu jesteś w błędzie, tematy w tego typu portalach są nie tylko po to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Wpadlem po krotkiej przerwie podac pare typow na 18.02 :

 

Ml.Boleslav-Beroun 1 2,00 :DD

Kassel-Koln 2 1,9 :oops:

Geneva-Lugano 2 2,35 :DD

Zurich-Rapperswil 1 1,8 :DD

 

kursy prof. , ako 16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...