Skocz do zawartości

Typy Waciaka


Waciak

Rekomendowane odpowiedzi

zamkniete z powodu przegranej ?? jesli tak to wracaj kazdy chyba wtopił

co ty mówisz typy ma chłopak tragiczne to niech odpoczywa, a najlepiej niech sobie da spokój z tym bo pójdzie z torbami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


co ty mówisz typy ma chłopak tragiczne to niech odpoczywa, a najlepiej niech sobie da spokój z tym bo pójdzie z torbami

 

Pałka wciąż z wielka niecierpliwością czekam na Twoje typy!!!Nawet możesz tutaj w moim temacie tylko mają byc 100% :jupi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------

 

Bryne-Honefoss 1 (1.70) %-):mur:

Pobeda-Hamburger 2 (1.55) :mrgreen:

 

ako 2.63

 

-------

 

Meksyk-Gwatemala 1 (1.25) :mrgreen:

RoPS-Jaro 1x (1.23) :mrgreen:

Sandefjord-Moss 1 (1.80) %-):mur:

 

ako 2.76

 

-------

 

Brazylia-Serbia i Cz. 1 (1.40) :mrgreen:

NY Yankees-Cleveland 1 (1.45) :mrgreen:

Inter Turku-Varteks 1x (1.29) :mrgreen:

Mariehamn-TPS Turku 1 (1.90) %-):mur:

Viikingit-P-Iirot 1 (1.45) :mrgreen:

 

ako 7.21

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chu.ja nie wiem już kur.wa jak obstawiać.Jakieś fatum w piz.du czy coś.Przecież Bryne nie mogło dzisiaj przegrać tego meczu a to co zrobił Sandefjord to chyba jakiś żart :b: Tam kur.wa na bank dzisiaj grali masażyści razem z żonami tych pseudopiłkarzy :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waciak zdaza sie mi tez dzis nie najlepiej poszło ale to tylko gra jutro bedzie lepiej :)

PS po co pałka tu wchodzi ma 2 posty jak mu sie nie podoba to niech nie wchodzi nie rozumiem tego kolesia podaj tu linka do twojego tematu zobaczymy jaki jestes dobry "Super typerze" !! !! !!

 

Pozdo waciak nie załamuj sie :p::p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieny brachu za słowa otuchy :p: A ten Pałka to jest na bank ten sam kolo co PJK czy LICHA.Dlaczego?Bo cieć ma 2 posty w sumie i 2 posty napisane w moim temacie.Tylko tym razem starał się bardziej kulturalnie się przypier...Ma bany na tamte nicki i teraz jest Pałka(dosłownie :D ).I dalej z niesamowitą ciekawością czekam na jego typy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie znalazłem buka,który za rejestracje daje 1 Euro :jupi: (betattack.com)

I postawiłem:

 

-------

 

Jamaica-South Africa (over 2,5) (1.84) :mrgreen:

 

 

Stake: 1.00 E

Odd: 1.84 E

Possible Profit: 1.84 E :p::p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiłeś w betattack że obstawiłeś over2,5 bo nie umie tego znaleść. Prosze szybko o odpowiedź. Pozdro

 

Kliknąłem na mecz i mi się wyświetliła lista zdarzeń do obstawienia :p: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------

 

Sundsvall-Djurgarden 2 (1.80) %-):mur:

Vasby-Vasteras 1 (1.70) :mrgreen:

 

ako 3.06

 

-------(betattack)

 

Sundsvall-Djurgarden (over 2.5) (1.70) %-):mur:

 

Stake: 1.00 E

Odd: 1.70 E

Possible Profit: 1.7 E

 

 

 

 

I nie wiem.Jak to nie wejdzie to już sam nie wiem o co chodzi.Wszyscy dzisiaj to grają więc jak ktoś z tej pary da dupska to będzie nieciekawie :niesmak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-------

 

Sundsvall-Djurgarden 2 (1.80) %-):mur:

Vasby-Vasteras 1 (1.70) :mrgreen:

 

ako 3.06

 

-------(betattack)

 

Sundsvall-Djurgarden (over 2.5) (1.70) %-):mur:

 

Stake: 1.00 E

Odd: 1.70 E

Possible Profit: 1.7 E

 

 

 

 

 

 

 

 

I nie wiem.Jak to nie wejdzie to już sam nie wiem o co chodzi.Wszyscy dzisiaj to grają więc jak ktoś z tej pary da dupska to będzie nieciekawie :niesmak:

 

 

Nie było mnie i nie grałem ale ten mecz to był na pewno nie na czysta 2 -popatrz troche na statystyki nie zawsze wygrywa faworyt . to i tak dobrze ze zremisowali. Podam ci link z którego korzystam(prawie wyłacznie) możesz sie tam zarejestrowac -lepszy wglad w ustawień stron

http://www.goalzz.com/main.aspx

 

życze lepszych typów

JUTRO NIE UMIERA NIGDY :tak:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
I nie wiem.Jak to nie wejdzie to już sam nie wiem o co chodzi.Wszyscy dzisiaj to grają więc jak ktoś z tej pary da dupska to będzie nieciekawie

 

Pier.. to!!!Co za kur... cioty zaj... Jak tu można cokolwiek ugrać?Może trzeba na przypały grac z kursami powyżej 8 zł

 

 

to dlatego ze wszyscy to grali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podam ci link z którego korzystam(prawie wyłacznie) możesz sie tam zarejestrowac -lepszy wglad w ustawień stron

http://www.goalzz.com/main.aspx

 

da se te strone ustawic na jesyk polski?? było by bardziej przejrzyscie

 

 

Nie było mnie i nie grałem ale ten mecz to był na pewno nie na czysta 2 -popatrz troche na statystyki nie zawsze wygrywa faworyt

 

A ja mam odmienne zdanie włąsnie wydawało mi sie ze czysta 2 powinna wejsc bez problemu a drugi mecz był dla mnei tylko meczem dodatkowym (zagar łem tak smao)

 

Widze slimak ze i ty tu wpadasz (no bez wpadek ) wchodzisz ,spoko temat :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he.Karabatic spoko temat tylko ostatnio typy chukowe :c: Robię przerwę w graniu i za jakiś czas przeleje kaskę na Expekta i wtedy może delikatnie zacznę z powrotem grać.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he.Karabatic spoko temat tylko ostatnio typy chukowe :c: Robię przerwę w graniu i za jakiś czas przeleje kaskę na Expekta i wtedy może delikatnie zacznę z powrotem grać.Pozdrawiam.

gitara stary, wcale sie nie dziwie jakbym tak tragicznie typował to zrobiłbym sobie przerwe na całe życie :spoko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gitara stary, wcale sie nie dziwie jakbym tak tragicznie typował to zrobiłbym sobie przerwe na całe życie

Twoja stara powinna sobie zrobic przerwę na całe życie po tym jak urodziła takiego debila :jupi:

Pałka wciąż czekam na Twoje Typy!!Na bank będą niezłe he he.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...