Skocz do zawartości

Typy Grzesiaczka 007-dobre typy


Grzesiaczek007

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było mnie sporo czasu przez te miesiace gralem za duzo ale stawki nie byly duze jednak mozolna praca ktora robilem moge grac jak kiedys chcialem :)

 

Oto meczyki:

 

166 - Lille - strzeli stawka 1.25

170 - Chateaurouxst - strzeli stawka 1.22

 

Stawka : 700 zlotych

Do wygrania : 960 złotych

 

Trzymajcie sie Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielkie gratulacje przede wszystkim za odwagę. Co prawda dobrze pokombinowane ale ryzyko spore. Ja kombinuje podobnie ale nie bardzo mogę wygrać kilka stówek żeby zacząć grać po 2 meczyki za większe stawki.

Pozdrawiam i życzę samych takich typów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie napozcątku 3ba dojść do tej granicy w której sie gra te 2 mecze a to wcale nie jest takie proste też tak chce ale naonstop coś stoi na przeszkodzie jak nie jeden mecz nie wejdzie to jakaś niespodzianka :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli mogę zauważyć, to liga francuska nie jest bramkostrzelna, więc nie wiem czy opłaca się ryzykować taką kaskę na strzeli/niestrzeli. mam nadzieję, że wejdą Ci te typy, a to co piszę okaże się bzdurą.

pozdro i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuuuu.... ale nie martw sie ty masz chociaż 50% skuteczności bo metz późno bo chyba w 87 min. strzeliła ale się liczy. U mnie klapa kompletna na 9 typów 3 trafione :f: ale sposób jest dobry tylko nie na francuzów!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...