Skocz do zawartości

...:::::WYSEK TYP NA ROK 2oo5 :::...


wysek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak może być gorzej jak jest źle cały czas jeden mecz dziś Litwa co mi odjebało wszyscy dają 1 a ja dojebałem 2 i cały h** . Prośba piszcie swoje sugestie dajcie mecze zastępcze tak będziemy wygrywać a tak dupa blada ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wysek nie łam się, będzie lepiej :)) Jesteś dobrym typerem sam fakt, że na 10 tylko 1 jest nietraf. po prostu trafiłeś na ,,czarną serię" może dla podreperowania budżetu przez jakiś czas pograsz z podpórką 2/3, 3/4 itd Wierzę, że jeszcze będziesz mi pisał ,,dziwię sie, że nie postaw........zobacz w moje kupony, itd" :D będzie oki, zobaczysz, nie daj się!

Pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek jeszcze Cię pocieszę,że jak przegra Sheff Wed,a wszystko na to wskazuje to będę już miał ponad 800 zł w plecy od samego początku mojego grania u bukmacherów :evil: Może na przestrzeni 7 miesięcy grania to nie jest dużo ale mnie to strasznie wku**ia :frown: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek nie martw sie ja chyba nie wygrałem od 2 miesięcy. Moja skuteczność:

 

50 Kuponów :c:

1 kupon :p:

 

Wy to przynajmniej wygrywacie cos, a ja to mam juz chyba depresje. Np. dzisjaj bardzo duża kasa poszła na Holandie U21, no i co odwalili. Zastanawiam sie na zrezygnowaniem z bukmacherstwa, ale może znajde sposób i wygram coś. Moja największa wygrana to wkońcu 30 zł ( mam sie czymszczycić :mrgreen: :mrgreen: ). Czyli z tobą jeszcze nie jest najgorzej.

 

Mój kupoon:

Polska-Irlandia Płn. 1 :p:

Anglia-Azerbejdżan U21 1 :p:

San Marino-Belgia U21 2 :p:

Holandia-Armenia U21 1 :c: -niewiem naprawde co oni odwalili, a wygrana była tak blisko

Szwajcaria-Cypr U21 1 :p:

Chorwacja-Malta U21 1 :p:

Łotwa-Luksemburg 1 :p:

 

AKO: 1.93

 

Poszło za bardzo grubą kase. :c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruski z Estonią coś tam ostatnio mają na pieńku, a w sporcie to się może wszystko przełożyć (zwycięstwo nad ZSRR w 57 to wiekszy sukces polityczny niż sportowy dla nas). Poza tym z tej Rosji to taki papierowy pewniak z Lichtensteinem wgrać tylko 1:2 to myslałem, że tylko nasi potrafia. A co do Francj zgadzam się z powyższym: tam będzie raczej remis, bo:

-czas na pierwzą wielką niespodziankę,

-francja jest cosik nie poskładana, zwyczajnie im nie idzie,

-izrael gra u siebie i jest w stanie wyciągnąć remis (nawet my w Paryzu zremisowaliśmy),

-gwiazdy i trener są sfrustrowani, a jak jest frustracja to niema gry,

 

Stawiam na 1:1.

I wolałbym nie przegrać :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze to chodzilo o minimum wysilku a maximum efektu ?? oszczedzali chlopaki sily na dzisaj :DD a tak na powaznie to nie wierze ze Estonia wygra - mysle ze bezpieczne jest X2...

 

a co do Francji...

-czas na pierwzą wielką niespodziankę,

no to bedzie niespodzianka po tym co bylo ostatnio - FRANCJA WYGRA :DD

-francja jest cosik nie poskładana, zwyczajnie im nie idzie,

w takim momencie potrzebny jest przelom... NASTAPI DZIS :DD (np. dlatego ze wroci Henry i odzyska skutecznosc z ktora u niego tez ostatnio cienko ;) )

-izrael gra u siebie i jest w stanie wyciągnąć remis (nawet my w Paryzu zremisowaliśmy),

w Paryzu to kazdy remisuje ;) tzn. ze jakbysmy grali w Warszawie z Francja to bysmy wygrali... ?? HEHEHE... dobry dwocip ;) 0:3 albo lepiej by nas pojechali... Izrael nadrabia ambicja i gdyby nie to ze dla Francji to mecz o wszystko to moze remis by i wyciagnal...

-gwiazdy i trener są sfrustrowani, a jak jest frustracja to niema gry,
no coz... wierz mi ze nie wszedzie jest jak w Polsce... gdzieniegdzie frustracja dziala budujaco ;)

 

to tyle moich uwag... daje Francji 75% na zwyciestwo 20% na remis a 5% hehe... zostawiam dla siebie no bo Izraelowi sie raczej nie przydadza... :DD

 

pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Izraelu nie zagra 3 kluczwych graczy ;) to już spora przewaga tak samo przewagą jest technika zawodników co Ci z Izraela potrafią :lol: Ja osobiście stawiam na 0-2 nie wiem czego sie bać w Paryżu pada dużo remisów mecz BYĆ ALBO NIE BYĆ dla Francji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe... dzisaj przez te chore remisy to chyba najlepiej bylo w ogole nie grac... bo mozna bylo ladnie zarobic ale tylko wtedy jesli ktos mial wielkiego farta w doborze spotkan... ja na tym forum takiej osoby jakos nie znalazlem :DD hehe... powodzenia nastepnym razem :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to tyle moich uwag... daje Francji 75% na zwyciestwo 20% na remis a 5% hehe... zostawiam dla siebie no bo Izraelowi sie raczej nie przydadza...

 

Sorry luz_man. 4:0 dla mnie 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie będe gorszy oto mój Los Bandtios :

 

Sparta R. - Eindhoven 1 (1,30) 5-1 :D

Arsenal - Norwich 1 (1,22) :D

Manch.Utd. - Blackburn 1 (1,30) :(

Southampton - Chelsea 2 (1,55) :D

Lyon - Lens 1 (1,50) :D

Rennes - Bastia 1 (1.60) :D

Villarreal - Bilbao 1 (1,75) :D

Saragossa - Valencia x2 (1,39) :D

PSV - Utrecht 1 (1,20) :D

Schalke - Nuernberg 1 (1,40) :D

Celtic - Hearts 1 (1,20) :(

Fenerbahce - Gaziantep 1 (1,22) :D

Milan - Brescia 1 (1,22)----

Inter (strz./nie strz.) 1 (1,20) ----

Leverkusen (strz./nie strz.) 1 (1,20) :(

 

 

AKo 86,60

za 2zł do wygrania 155zł

może coś dodam to taki mały los banditos ;)

Mój mutant będzie podany jutro a co o tym myślicie ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie wporzo.. obiektywnie patrząc jakiś meczyk pewnie nie wejdzie.. ale ja nie mam zastrzeżeń.. troszkę nie pewne wydają mi się mecze Chelsea ( ma dużą przewagę w lidze, a musi zbierać już siły na ligę mistrzów, chociaż z drugiej strony Mourinhio nie lubi przegrywać ;) ) Arsenalu ( są ciency a ostatnią zbyt dobrze im idzie, więc czas na potknięcie ) Lyonu, Rennes ( liga francuska mówi sama za siebie ) Willarealu (przeciwnik dość mocny więc może byc różnie ).. miło że stawiasz na kochaną Valencie, ale też zbyt pewna nie jest.. :lol: pozdr. !! i powodzenia !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek 2 zł nie majątek a jaka by była radocha jakby taki bandyta siadł :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Duże szanse.Powodzonka.

Ja dzisiaj wpiszę w swoim poście bloki na cały weekend więc zapraszam do oglądnięcia :mrgreen: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek brachu,mam pomysł :) Może nigdy więcej ligi FRANCUSKIEJ!!!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Czasami myślę,że te wszystkie firmy bukmacherskie powstały właśnie z myślą o tym,że ktoś będzie obstawiał właśnie ligi francuskie :mrgreen: Ja pierdykam.Co tam się dzieje :shock: Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh te dubelki dubelki ale nie zarażam sie i gram dalej ;) Na dziś nic ciekawego niema ale napewno na wtorek coś walne :)...

 

A jednak coś znalazłem w ofercie ale nie radze tego grać :

 

Le Mans - Troyes 1 2.00

Trier - Duisburg 2 2,30

 

Nie wiem czy zagram bo to drugie ligii ale przy wkładzie 50zł=>wygrana=>207zł

Kupon poniekąd ma szanse wejść ale puszczacie na własną odpowiedzialność :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Chelsea to jestem prawie pewien ze pojada z Bayernem ostro !! W Bayernie puzuje Demichelis za kartki a Pizzaro jest kontuzjowany... W Chelsea pauzuje za kartki Kezman ale za to Didier Drogba i Eidur Gudjohnsen wracaja po zawieszeniu. Chelsea musi wygrac ten mecz zeby miec spokoj za dwa tygodnie i wydaje mi sie ze tego dokonaja...

 

Jesli chodzi o Stoke to ja tam juz tego nie gram... postawilem na tych cieniasow w sobote i przegrali z ostatnim Rotherhamem 1:2 patalachy... wiec sie nie wypowiadam ale moze wejdzie ;)

 

Jesli chodzi o Karnten to wiesz... to jest mecz rownych i rozne zeczy moge sie tu wydarzyc... jesli chodzi o spotkania tych druzyn w przeszlosci to zazwyczaj wygrywal Karnten... ale oni teraz jakos ostatnio dziwnie graja i troche bym sie obawial... :? w ostatniej kolejce remis z Altachem podczas gdy Ried jedzie wszystkich rowno ostatnio.. 4:1 w domu z Kapfenbergiem, 6:2 na wyjezdzie z Gratkornem... to mowi samo za siebie... jesli kiedys maja wygrac to teraz... mysle ze remis wielce prawdopodobny... ale moze sie mysle...

 

mnie jeszcze kusi zeby zagrac Milan - Inter na remis... ale ten mecz sie w ogole odbedzie czy zaloba ??

 

pozdr i wygrawaj :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...