Skocz do zawartości

...:::::WYSEK TYP NA ROK 2oo5 :::...


wysek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was tutaj bedę zamieszczał swoje typy na rok 2oo5 oto

 

KUPON NR 1

 

Arsenal - Manch.City 1 1-1 :shock:

Manch.Utd. - Tottenham 1 0-0 :shock:

Wigan - Wolverhampton 1:D

Portsmouth (strz./nie strz.) 1:D

 

;) zobaczymy czy wejdzie :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Bardzo chytry kupon aż dziw bierze że tak nie zagrałem - gratulacje bardzo mi się taki wybieg podoba. Mi też dziś w meczu Chelsea-M'borough pachnie remisem, ale ja bardziej zaryzykowałem i pograłem ten mecz X.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 2

 

Sampdoria - Udinese x2 ;( 3;1

Parma - Juventus 2 ;( 1;1

Cagliari - Messina 1:D 2;1

Atalanta - Fiorentina x2 :( 1;0

Torino - Ternana 1:D 2;1

Reggina (strz./nie strz.) 1 :D

Roma (strz./nie strz.) 1 :D

 

 

tego kuponu nie zdążyłem puścić ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że Chelsea jest mocna być może najsilniejsza w Europie na dziś. Wczoraj ryzykowałem kierując się tym, że M'borough to mocny zespół równo grający w tym sezonie, a poza tym Chelsea zawsze się z nimi grało trudno. Miałem też nadzieję po ostatnim gorszym meczu z Liverpoolem że może trochę osłabli ale nic z tego. To jest jeden z największych pewniaków w tym sezonie do typowania. Moim zdaniem wygrają ligę mistrzów. Tylko barca w optymalnej dyspozycji może im zagrozić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 3 (Piątek-sobota)

 

 

Burnley - Liverpool (aw.) 2 przełożony wrrrrrrrr :evil:

Strasbourg (strz./nie strz.) 1 :D

Birmingham (1) - Leeds (2) 1 :D 3;0

Portsmouth(1) - Gillingham(2) 1 :D 1;0

Plymouth (2) - Everton (1) 2 :D 1;3

Sevilla - Getafe 1 :( 0;0 :shock:

Bilbao (strz./nie strz.) 1 :D

Rotherham (2) - Yeovil (4) x2 :D 0;3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 4

 

Derby (2) - Wigan (2) x2 ;( ehhhhhh 2;1

Notts County(4) - M'Borough (1) 2 :D 1;2

Cadiz - Pontevedra 1 :D 4;0

Fiorentina - Lazio x2 1;3 :D

Siena (strz./nie strz.) 1 ;( no cóż

Messina - Brescia (1p.) x ;( 1;0 do połowy

La Coruna (strz./nie strz.) 1 :D

 

coś takiego puszcze zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środa- CZwartek

 

KUPON 5

 

Caen - PSG x2 0-0 :D

Istres - Monaco 2 0-1 :D

Rennes - Auxerre x1 1;0 :D

St.Etienne - Lens x1 2;0 :D

Elche (2) - Numancia (1) x1 2;0 :D

Metz - Ajaccio (1p.) x 0;0 :D

 

 

2zl => ew 17zl

 

PISAĆ SUGESTIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

PAssa przełamana :p::))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wysek mówi: "pisać sugestie" to trzeba Panowie i oczywiście Panie pisać. Ja mam taką sugestię że jak masz bracie parę groszy wolnych to moze dobrze byłoby pogrywać faktycznie po 2 3 meczyki na jednym kuponie nawet za nie za dużą kasę ale systematycznie. Ja też tak gram jak ty ale zamierzam już z tym kończyć pomalutku bo to ślepy zaułek. Robisz oczywiście fajne kuponiki bo mam zwyczaj poczytywać twojego posta ale takie granie 6,10 albo jeszcze niewiadomo ile meczyków na kuponie to będzie jak u mnie i u większości graczy raz wygrasz 40 albo 200zł a później przez 2 albo 3 tygodnie nic i te pieniądze pójdą z powrotem do buka. No ale wiadomo można się mądrzyć, na dobre granie potrzeba kasy. No ale do takich wnosków doszedłem i czemu mam się nimi nie podzielić a i tak każdy gra jak mu pasuje i na ile go stać jaśli chodzi o kieszeń i na ile da radę nerwowo wytrzymać, znam kola co gra dzień w dzień po 500zł i w górę ale do 22,00 nie ma z nim o czy gadać bo jest jednym strzępkiem nerwów.

Pozdrawiam i życzę wysokich wygranych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Etrusc to zalezy jak kto wytrzymuje psychicznie ja podchodze do tego jak do pracy od wrzesnia wkladalem a teraz wyciagam wiadomo adrenalinka jest ale ja sobie robie co chce i dobra opcja patrzec na wyniki co 10 minut a co do kuponu to jak wejdzie tobie to wejdzie mi pozdrawiam i trzymam kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe panowie ja gram prawie codziennie ;) no ale skąd wezmę wiekszą kase jak nie ugram napoczątku z mniejszych stawek ;) napoczatku za 2zl potem za 10zl potem za 40 i w góre aby mądrze typowac ....no i oczywiscie jakos omijac niespodzianek ..wiem ze dawanie po 10 typów to dużo ryzyka no cóż kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ... Własnie dobrze że istnieją takie stronki to można zobaczyć na co ludzie stawiają i jak im iidzie coś sciągnąć coś podpowiedzieć ;)

 

POZDRAWIAM WSZYSTKICH I WYSOKICH WYGRANYCH !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aby mądrze typowac ....

 

wiem ze dawanie po 10 typów to dużo ryzyka no cóż kto nie ryzykuje ten nie wygrywa

 

Ale gdzie to ryzyko?

KUPON 5

 

Caen - PSG x2

Istres - Monaco 2

Rennes - Auxerre x1

St.Etienne - Lens x1

Elche (2) - Numancia (1) x1

Metz - Ajaccio (1p.) x

 

I moim zdaniem coś tu nie wejdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja wsumie też sie zawsze denerwuje jak stawiam X w pierwszej połowie ale cóz jak nie ryzykujesz to nic nie ma a kursik był 2.05 :D do 85 mokro a potem sucho bo na pampersy masz :p

 

PozdRo All

 

Etrusc udoskonalaj swojego sposoba i coś wejdzie !! !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 6

 

Reims (strz./nie strz.) 1 ;( dupa nie strzelili ale stracili ;/

Montpellier (strz./nie strz.) 1 ;)

Ajaccio - Bastia (1p.) x 1-0 ;(

Bordeaux - Lille (1p.) x 0-2 ;(

Birmingham (strz./nie strz.) 1:)

Monaco - Caen 1 ;)

Getafe - Atl.Madryt (1p.) x 0-1 ;(

 

taki kuponik te remisy w pierwszej połowie wydają mi sie realne gdyż są to drużyny nie strzelające dużo bramek w pierwszych 45 minutach

 

puszczam go za 2zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek ty chytry lisie taki bandycki kuponik to naprawde ma szanse wejść, a z tymi pierwszymi połowami to nie zły pomysł co prawda ryzykowny ale co w tym sporcie nie jest, a dobrze za to płacą. Powodzenia ja dziś też coś sklecę (chyba) bo szykuję sie bardziej na jutro i niedzielę ale zobaczę wieczorem jak ci poszło. Jednak moim zdaniem to we francuskiej łatwiej obstawiać kto nie strzeli :mrgreen: chyba wiesz co mam na myśli.

Pozdro. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem o co chodzi mało bramek bada we Francuskiej lidze .Zobaczymy czy ten kuponik mi wejdzie hehe ja też postawie na weekend za 10 zl jedne kuponik a inne za 2 ale nie wiem co jeszcze coś sie wybierze :p napisz co bedziesz typował w swoim temacie to bedziemy pisać sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek gdzie ty grasz że masz pierwszą połowę w piłkę?? Bo ja tylko na STS a tam nie dopatrzyłem się czegoś takiego jak strzeli/ nie strzeli w 1 połowie!! Jest co prawda ilość goli w 1p. w opcji 0 lub 1- 1 oraz pow. 2 -2 czyli nie pogram tak jak mi sugerujesz :mrgreen:

Ale puściłem kuponik - oczywiście najgorszy w życiu. Jak zobaczysz to sie ubawisz.

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodziło mi o to że prawdopodobieństwo że bedzie któraś dryżyna wygrywać w pierwszej połowie jest niewielkie ..A gram w STS-ach poprostu źle zrozumiałeś tok mojego myślenia ;) zaraz zobacze :D:D

 

//może pogadajcie sobie na PW, to jest dział "Nasze Kupony", a nie czat :) Ponadto Wysek, czy Twoje komentarze w innych tematach mogą bardziej pójść w jakość, a nie w ilość :mrgreen: //mod. Kisi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to co piszą sugestie na temat moich kuponów ;]

 

 

KUPON 7

 

NEwcastle-Southampton 1 1,55 ;) 2-1

PSg-Touluse 1 1,70 0-0 ;(

Liverpool (strz./nie strz.) 1 1.25 ;(

Strasbourg (strz./nie strz.) 1 1.25 ;)

 

 

stawka 10zl ostra gra :D ew 34zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupon 8

 

Brescia - Fiorentina (1p.) X 2.00 0-0 ;)ładnie mi te remisy wchodzą

Birmingham (strz./nie strz.) 1 1,35 ;)

Oxford - Yeovil 2 2,25 2-1 ;(

Ajaccio - Bastia (1p.) X 1.90 1-0 raczej nie ładnie ;(

Reggina-Inter 2 1.85 0-0 ;(

 

 

stawka 2zl =>ew 38 zl

 

 

dziś pech wrrrrrrrr :f::f::f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 9

 

BARCA-SAN SEBASTIAN 1 1,35 :D

LECCE- (strzel/nie strze)l 1 1,30 :D

DEPORTIVO-NUMANCIA 1 1,45 ;(

BORO- EVERTON 1x 1.25 :D

EMPOLI-BARI 1 1.75 ;( 0-0

Valadiolid 1 ;(

 

 

stawka 2zl ew 13 zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 10

 

 

Chateauroux-Guingamp 1 2,00 :D 2-0

Sheffield W. - Port Vale 1 1,55 :D 1-0

Yeovil - Cambridge 1 1,35 2-0 :D

Monaco - Lens 1 1,50 2-0 :D

Everton - Charlton 1 1,80 ;( 0-1

Bayern-Hamburg 1 :D 3-0

Az-Nijmegen 1 ;( 1-1

 

takie coś z dużymi kursikami ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi coś w meczu Genoa - Modena 1 1,55. Uważam, że będzie remis! Modena zadziwiająco dobrze gra na wyjazdach z silnymi rywalami...Ja bym uważał. Poza tym gospodarze mają sporawą przewagę i ten remis nie będzie katastrofą. A może się myle...

 

Chateauroux - Guingamp - czysta 1 to duże ryzyko. Też widzę tu remis...A może 1X jest dobrym rozwiązaniem+pewny AZ

 

Mam nadzieję, że przeczytałeś to przed wysłaniem kuponu... Szkoda, że sobie nie potrafię tak doradzić :f:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KUPON 11

 

Yeovil - Cambridge 1 1,35 :D 2-1

Monaco - Lens 1 1,50 :D 2-0

Nice (strz./nie strz.) 1 1,35 ;(

Huddersfield - Bournemouth x2 1,40 ;( 3-2 miało nie grać 9 zawodników z podstawowego

Tranmere - Walsall 1 1,60 :D 2-1

Southampton - Liverpool 2 1,70 ;( 2-0

Rennes - Ajaccio 1 1,70 :D 2-0

 

nie gram niskich kursów sie okaże co bedzie boje sie i Liverpol MORO, Gerrard do boju !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Wysek znów grałeś podobne meczyki jak ja i dupes blades. Mnie też na dzieńdobry wywalił Liverpool. Miałem fajny kuponik na którym miałem 22 meczyki strzeli/nie strzeli no i pierwszy mecz liverpool oczywiście mnie już załatwił. Brawo Jurek napewno żadna bramka nie była z Twojej winy :lol::))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...