Skocz do zawartości

...:::::WYSEK TYP NA ROK 2oo5 :::...


wysek

Rekomendowane odpowiedzi

Propozycje na dziś i jutro bo wiecej nic ciekawego nie ma :

 

Troyes - Reims 1 (1,70)

Zwolle - Eindhoven 1 (1,35)

Sporting L. - FC Porto 2 (2,60)

 

lol

zwolle wygrywalo 3:0, zeby przegrac 3:4, prawie nie mozliwe, i to na swoim boisku, rzeklbym rotfl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Brawo Wysek bo jak tu grać ruskich na wyjeździe za 1,15 gołą 2 albo Anglię za 1,10 !! Toż to szkoda czasu. A tak to na underki nawet z takich badziewiastych meczy da się coś ugrać. Powodzenia i dawaj już jakieś propozycje tych underkó i overków to może i ja się na coś skusze. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto propozycja ilości bramek w moim wykonaniu :

 

Armenia - Andora (il.g) 1 (1,90) dziwny kurs nie nastawiałbym sie na wielkie strzelania ;):( se postrzelali

Izrael - Irlandia (il.g) 1 (1,60) :D

Bulgaria - Szwecja (il.g) 2 (1,95) :D

Boliwia - Argentyna (il.g) 2 (1,80) :D

Francja - Szwajcaria (il.g) 2 (1,60) :(

Walia - Austria (il.g) 2 (1,90) ;(

 

no i tyle z moich underków i overków ;) co wy na nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie francja to pewniak, powinni wreszcie przestac grac w kulki a wreszcie zaczac wygrywac :mrgreen:, wszytko przemawia za fracnja, ale z drugiej strony sa w stanie dac totalnie ciala np remisujac jak to mialo miejsce bodajze z izraelem :roll: daje 95% na wygrana francji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie rozmyślając wieczorną porą zmontowałem coś takiego :

 

Chorwacja - Islandia 1 (1,30)

Estonia - Slowacja 2 (1,90)

Rumunia - Holandia 2 (2,20)

Boliwia - Argentyna 1x (1,83)

Wlochy - Szkocja 1 (1,22)

Slowenia - Niemcy 2 (2,00)

Dania - Kazachstan (il.g) 2 (1,40)

Walia - Austria (il.g) 2 (1,90)

 

AKO :30.67

 

co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe. Puscilem cos podobnego tylko bez Belgii bo oni cos ostatnio chyba w piłkę przestali grać (wielka porażka z Egiptem). Dodatkowo zauważam, że wygrane Słowaków i Niemców są więcej niż prawdopodobne, a kursy przewidziane na te zespoły są bardzo satysfakcjonujące. Nie wiem na co te buki liczą, ale mnie to nie martwi hehe. Liczę że się nie przejedziemy tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle swoim skromnym zdaniem ze kupon jest git jesli by wyrzucic Belgie... bo to zaden faworyt szczegolnie z niezle grajaca ostatnio Bosnia i ten meczyk jest najmniej pewny z podanych przez Ciebie... looknij na staty: ostatnie 4 mecze Belgii:

0:4 (z Egiptem AWAY)

0:2 (z Serbia HOME)

0:2 (z Hiszpania AWAY)

1:1 (z Litwa HOME)

a 4 mecze Bosni:

1:2 (z Iranem AWAY)

0:0 (z Serbia HOME)

1:1 (z Hiszpania HOME)

1:1 (z Francja AWAY)

biorac pod uwag ze jest to starcie o dominacje w dolnej czesci tabeli :mrgreen: hehe... wydaje mi sie ze remis jest tu wielce prawdopodobny i obawialbym sie tego meczu ale zrobisz jak zechcesz of kors ;)

 

jesli chodzi o te under/overki ktore polecales to sam chyba zagram Armenie, Argentyne i Walie tak jak mowiles bo np. wydaje mi sie ze Francuzi se nie po strzelaja...

 

pozdr... i zycze soboty bez niespodzianek zeby napchala tej kaski troche do kieszonki :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki film w ogole... nie to zebym wlasnie wrocil od buka z nowymi kuponami na ktorych kroloje czysta 2 na Argentyne a tu czytam takie rewelacje... super!!!!!!!!

nie mogles dac tego posta 2 godzinki wczesniej...????:DD

ale luz... ciagle wierze ze sie pomylisz tym razem :mrgreen: a mlode wilczki z Argentyny pokaza co potrafia ;)

 

jak Boliwia wygra to normalnie masz u mnie pochwale za dociekliwosc i wirtualne piwo :p:

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie nie moge Francja zwaliła mi kupon to już 5 kupon pod rząd gdy jeden mecz nie wchodzi !! !! !! Nie gram na nich więcej jak widać wygywają same pewniaki no z wyjątkiem więc na środe szykuje sie ostro !! Argentyne 2-1 wygrała no nic moje przypuszczenia okazały sie błędne ;)

 

 

Jakbym mógł dziś grać to bym dał coś takiego :

 

Brazylia - Peru 1 (1,22) 1-0 :D

Kamerun - Sudan 1 (1,20) 2-1 wymęczone ale typ trafny ;)

Ciudad Murcia - Eibar 2 (2,30) 1-1 remis i znowu jeden mecz by nie wszedł to byłby 6 kupon z rzędu jakieś fatum :twisted:

 

za 20zł do wygrania 63zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje propozycje na środe :

 

Serbia i Czarn. - Hiszpania 2 kursy nie są jeszcze znane :evil:

Anglia - Azerbejdzan 1 :D

Szwajcaria - Cypr 1 :D

San Marino - Belgia 2 :D

Holandia - Armenia 1 :D

Grecja - Albania 1 :D

Slowenia - Bialorus 1 :(

Chorwacja - Malta 1 :D

Argentyna - Kolumbia 1

 

 

I jeszcze U21 ma ktoś dobrą stronke z tabelką z U 21?? Porsze :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje propozycje na środe :

 

Serbia i Czarn. - Hiszpania 2 kursy nie są jeszcze znane :evil:

Anglia - Azerbejdzan 1

Szwajcaria - Cypr 1

San Marino - Belgia 2

Holandia - Armenia 1

Grecja - Albania 1

Slowenia - Bialorus 1

Chorwacja - Malta 1

Argentyna - Kolumbia 1

 

 

I jeszcze U21 ma ktoś dobrą stronke z tabelką z U 21?? Porsze :mrgreen:

 

Chyba to jest ta strona, ktorej szukasz

http://www.tbwsport.com/Default.aspx?centar=tables

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moje typy na U 21 :

 

Gruzja - Turcja (U21) 2 (1,90) 2-0 :D

Serbia Czarn.- Hiszpania (U21) 2 (2,40) 1-0 :( joojoj cięzko widze przyszłość Espanii

Grecja - Albania (U21) 1 (1,40) 2-0 :D

Anglia - Azerbejdzan (U21) 1 (1,05)

Slowacja - Portugalia (U21) 2 (1,90)

San Marino - Belgia (U21) 2 (1,05) 0-4 :D

Holandia - Armenia (U21) 1 (1,10)

Moldawia - Norwegia (U21) 2 (1,90) 1-3 :D

Ukraina - Dania (U21) 2 (2,20) 0-1 :D

 

tyle moich propozycji ;) co o tym myślicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...

Gruzja - Turcja (U21) 2 (1,90)

Serbia Czarn.- Hiszpania (U21) 2 (2,40)

Slowacja - Portugalia (U21) 2 (1,90)

Moldawia - Norwegia (U21) 2 (1,90)

z tymi typkami sie w pelni zgadzam i zagram tak samo [no moze niektore podepre...] ale prawda jest taka ze przeciwnikow stac co najmniej na remis... i moze byc roznie :?

 

Ukraina - Dania (U21) 1 (2,20)

 

Dania jest rewelacja tych kwalifikacji a Ukraina nie pokazuje niczego... Wg mnie Dania zrobi wszystko zeby przypieczetowac swoj awans i wygra pomimo ze dla Ukrainy to bardzo wazny mecz! Ja gram chyba do rozpisu 2, do bandziorka X2...

 

Grecji nie gram wcale bo mlodzi Grecy nie maja takiego farta jak starzy... na wyjezdzie zremisowali z Gruzja 1:1... dodatkowo Gruzini nawet z Dania pokazali ze bramki strzelac... jak grecy szybko straca gola to moga miec problem... w tym meczu po prostu jak dla mnie nie ma faworyta ale nie twierdze ze Grecy nie wygraja

 

Reszta to pewniaki i minimalne kursy wiec pewnie wejda ;)

 

pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie spójrzcie na moje typy i powiedzicie czy one są złe czy stawki są za małe ja nie wiem na 10 zdarzeń jedno mi nie wejdzie i ja zawsze wybiore to złe ja nie wiem co jest grane spókrzcie na U 21 można było z tego sensowny kupon za 10zł zmonotwać ?? Odpowiedzcie podbudujecie bo ja trace nadzieje ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy Cie to pocieszy ale ja mam ostatnio dokladnie tak samo... np. dzis gdyby nie ta Hiszpania ktora wydawala sie faworytem to bym zgarnal pare setek... a tak - okragle 0 :( Ja tam nie wiem ale to chyba jakas recesja... ;) i ja juz naprawde sam nie wiem... czy lepiej grac jakies rozpisy za wieksza kase i wyzsze kursy... czy lepiej 2-3 mecze na kuponie z ako ok. 3 za wieksza kaske czy mega dlugie kupony bandziorki za drobne... bo obojetnie jak gram to zawsze 1-2 mecze zepsuje wszystko... :? tragedia... dlatego powaznie sie zastanawiam nad rozpoczeciem jakiejs spokojnej progresji na X... wlasnie szukam kilku druzyn i zobaczymy co z tego wyjdzie... spoko... czuje ze ja porzadnie dzis pokombinujesz to juz jutro przyjdzie kasa... moj typ na najwiekszy zarobek to UKRAINA... chyba sie zgodzisz ?? ale sam wiesz jak to jest z radami :DD :DD hehe...

 

pozdr i WIECEJ powodzenia :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem kuźwa Ci Wysek,że najmniej podoba mi się mecz Słowenia-Białoruś.I pomimo wszystko zagrałem ten mecz.Oczywiście postawiłem 1 i wielkie gówienko :frown: Poza tym w ulotce zakreśliłem sobie 1x na Izrael-Francja a kur... :c: zagrałem na Francję.Ja nie wiem.Jakiś niedorobiony jestem :mrgreen: Także nie łam się chopie :mrgreen:bo jutro może być jeszcze gorzej :mrgreen: Pozdro i powodzenia jutro!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...