Skocz do zawartości

...:::::WYSEK TYP NA ROK 2oo5 :::...


wysek

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.Kurde jak patrze na zestaw Barca-Chelsea to aż mnie cholera bierze :mrgreen: Weź bądź mądry i wytypuj roztrzygnięcie he he.Najlepiej w Toto Mixie postawić 12 :mrgreen: ,bo wydaje mi się,że remisu nie bedzie.

P.S. Czyli jak mi się wydaje,że nie będzie remisu to na bank będzie remis :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


witam.wczoraj do tyłu 20Zł :( może dzisiaj będzie lepiej

 

Barcelona-Chelsea (1p.) X 2.00

 

Mecz cholenie ciężki do wytypowania.Obie ekipy ostatnio zakupiły klasowych zawodników.Myśle,że do końca będzie X ale wydaje mi się,że do przerwy jest pewniejsze.

 

FC Porto-Inter (1p.) X 1.90

 

Według mnie 100% remis.Wystarczy zobaczyć co Inter wyprawia w lidze(15 czy 16 remisów).

 

stawka:20zł

Do wyciągnięcia 68.40

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim ale jeśli Barca nie wygra u siebie to co na wyjeździe ma to zrobić ..Chealse dobrze przygotowane a Barca nie ??..The Blues co to postrach wszystkich klubów nie gra Roben ale Drogba zagra ;) wczoraj Real-Juve też mecz cięzki do wytypowania i co 1-0 ale wygrali mysle że tu będzie podobnie tzn musi :!!:

 

Musi ten kupon wejść !! 3majCie kciuki ;)

 

 

A UEFA gramy gramy ten kupon na awansik można pyknąć :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek i jak dzisiaj całkiem inne wyniki jak wczoraj i wtopa karwa szkoda myślałem że dzisiaj bedzie łatwiej. Mi dzisiaj zajebało Derby kuponik Drewniak sie nie popisał tym razem :mrgreen: Jak bedziesz miał na jutro jakies typki to śmiało wal!!!NERKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek Ty wiesz o co tu :c: chodzi bo ja nie bardzo. Dobrze że pokombinowałem z tymi kuponikami i poszły za nie wielką kasę bo jak bym zagrał jak mnie korciło za 200zł na MU i Barce to by była wtopa. Może UEFA będzie lepsze pozdro i napisz przyjacielu jakieś typki dziś bo mnie zaraz zgryzota jakaś zadusi. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek Ty wiesz o co tu :c: chodzi bo ja nie bardzo. Dobrze że pokombinowałem z tymi kuponikami i poszły za nie wielką kasę bo jak bym zagrał jak mnie korciło za 200zł na MU i Barce to by była wtopa. Może UEFA będzie lepsze pozdro i napisz przyjacielu jakieś typki dziś bo mnie zaraz zgryzota jakaś zadusi. Pozdro :p:

 

to co zrobilo MU to mistrzostwo swiata :mrgreen: Milan gra słabo a mimo to ugrali nawet zwyciestwo, po cichu liczylem na niespodzianke ale to szok :p

 

Werder też mnie zaskoczył , taka gładka przegrana %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek Ty wiesz o co tu :c: chodzi bo ja nie bardzo. Dobrze że pokombinowałem z tymi kuponikami i poszły za nie wielką kasę bo jak bym zagrał jak mnie korciło za 200zł na MU i Barce to by była wtopa. Może UEFA będzie lepsze pozdro i napisz przyjacielu jakieś typki dziś bo mnie zaraz zgryzota jakaś zadusi. Pozdro :p:

 

nosz w morde jeża jedyny co mnie pociesza że trafiłbym wynik BArcy 2-1 a reszta mnie denerwuje bo 5zł poszło sie walić znowu :x jutro UEFA i musze sie odegrać co to ManU zrobiło jakieś niedorozwoje :c:

 

Tak Etrusc jutro jest nasz dzień :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Widzę,że nie załamujecie się wczorajszym wyczynem Man Utd :mrgreen: Ale mnie rozwalił ten wynik :evil: Ale szczerze mówiąc to bardziej jestem w szoku jak sobie Werder poradził na własnym boisku :mrgreen: Dzisiaj Uefa...zostało mi tylko 5 zł na granie więc jakbyś miał Wysek jakieś pewniaczki to daj znać :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ellou Wysek jak leci? Pooglądałem ten Twój kuponik i jak taki puściłeś to mam nadzieję że wyżej niż tam pisałeś. Z tych meczyków które tam masz to tylko mała niewiadoma Fenerbace. Tylko tak to jakby co mistrz Turcji i pierwsza drużyna w tm sezonie a Saragossa z tych zespołów Hiszpańskich które dziś grają moim zdaniem jest zdecydowanie najsłabsza. Fenerbace jakimś dziwnym sposobem pierwsze spotkanie przegrało ale dziś wystarczy do dogrywki 0-1 a później to może być różnie. Ja myślę że będzie dogrywka a może i karne, ale zobaczymy. W każdym bądź razie kupon bardzo ciekawy i widać że się biedaku nad niem sporo nakombinowałeś :mrgreen: Pozdro Wysek i kombinuj chłopie i dawaj dziś typy na jutro i myśl już nad weekendem. Mi tydzień temu ładnie wlazła niemiecka już robię analizy i pewnie znów ale dopiero jutro poślę jakieś szczegółowe przemyślenia. Zobacz jak ja dziś bandziorsko pograłem zwłaszcza rozpisik mi się bardzo podoba. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO jak widać pucher UEFA rządzi się swoimi prawami pewniaki dostają w tyłek bo grają drugim składem teraz 3ba się nastawiać na lige ;) dziś coś damy na weekendzik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no P.UEFA ma bez kitu swoje prawa;)

 

i sie takie smiesznie te wyniki z wczoraj ze chyba ani jeden kupon z tego forum nie wszedl! :lol: tak mi sie wydaje... ale nie jestem pewien... no to

KTO WCZORAJ NIE MIAL W PLECY REKA DO GORY??:D - nikt sie nie zglasza? to chyba mialem racje :mrgreen:

smiesznie...

najlepiej to zrobili Ci ktorzy wczoraj albo z braku kasy albo z wyboru nie grali;) oni sa prawdziwymi zwyciezcami:D

 

pozr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to na weekend coś takiego :

 

Saragossa - Villarreal x2 (1,47) 1-0 ;(

Sunderland - Cardiff 1 (1,50) 1-0 :D

Lyon - St.Etienne 1 (1,45) 3-2 :D

Espanyol - Albacete 1 (1,55) 2-1 :D

Freiburg - Bayern 2 (1,55) 0-1 :D

Marsylia - Istres 1 (1,45) 1-1 ;(

Valencia - Betis x2 (1,74) 2-1 ;(

Cagliari - Atlanta 1 (1,50) 3-3 ;(

 

to taki kuponik AKO jeszcze nie liczyłem czasu nie miałem zrobie to później ;) Pisać sugestie !!! :mrgreen:

 

TRAGEDIA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałbym wykrakać tak jak na LM i UEFA ale mam złe przeczucie co do Betis X2 tutaj skłaniałbym się do typu na Valencie 1X oraz do Cagliari, Atlanta potrafi sprawic niespodziankę, raczej zaznaczyłbym X.

Mam nadzieję, że się mylę w tych typach :) zapewne wszystkie Tobie wejdą.

Powodzenia............ku chwale typerom i biedzie buków :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEhe Calgari to typowy zespół swojego boiska czują sie na nim dobrze i wygrywają Atalanta zespół także swojego boiska nie bardzo sobie radzi na wyjazdach mam sentyment do Calgari i daje 1 ..Valencia pożeganła sie z trenerem więc na ten mecz wyjdzie nie przygotowana remis mile widziany ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jeszcze w Sts-ach tak na szybko coś takeigo zmontowałem :

 

Manch.Utd. - Portsmouth 1 (1,25) 2-1 :D

PSG - Bastia 1 (1,55) 1-0 :D

Numancia - Barcelona 2 (1,45) 1-1 :(

Borussia D. - Mainz 1 (1,50) 3-0 :D

Werder - Bochum 1 (1,50) 4-0 :D

Ajaccio - Lens (il.g) 1 (1,50) 0-0 :D

Lille - Rennes 1 (1.60) 0-0 ;(

Schalke - Hannover 1 (1,50) 1-0 :D

 

AkO 21.31

Stawka=>2zł =>Ew=>38zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że jako spóżniony w podaniu typów gram jako gość ;) nie mogę poniżej 1.6 kurs podaje z www.gamebookers.com.

 

Oto moje typy: ;)

 

Lecce - Messina 1 1.85/3.10/4.40 premiowane 1 golem :)) (1:0)

Salamanca - Almeria X 2.15/2.85/3.25 premiowane 2 golami :oops: (3:2)

Osasuna - Malaga 1 1.85/3.25/4.30 premiowane 1 golem :oops: (1:6)

 

To byłoby chyba wszystko.... jestem ciekaw jak to będzie

Pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Wysek ładny masz ten kuponik tylko dlaczego za taką małą stawke??? U mnie dzisiaj wszystko w :c: , ale coś wykabinuje na jutro i jak nic nie siądzie to tydzień przerwy :( Trzymaj sie nera!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wracam do typowania miałem małą przerwe ;) podam zaraz typy :D

 

Oto typy na piątek :

 

 

Troyes - Clermont 1 (1.60) odwołany :D

Nancy - Guingamp 1 (1.65) 2-1 :D

Duisburg - Ahlen 1 (1.50) 1-0 :D

Bari - Crotone 1 (1.70) 0-0 nosz w morde ;(

 

 

AKO 6.73

 

Stawka 2zł=>Ew=>12zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze 2 włoska ale puszcze może anóż wejdzie 3ba ryzykować :D

 

Wiem że w drugiej niemieckiej są przekręty natomiast druga francuska to liga gdzie zwycięzają drużyny na swoich boiskach (gospodarze) zaś ten meczyk z włoskiej to środek tabeli z końcem zobaczymy co będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciemność widzę ciemność.......ale mam nadzieję, że wieczorej olśni mnie bo jak ten kupon wejdzie to nad naszą półkulą pojawi się jakaś światłość :mrgreen: Wysek odważne z Ciebie i uparte chłopisko coś jak ja. Mam nadzieję że Ci to wejdzie ale największą nadzieję mam taką że Ty tego po prostu nie zagrasz :mrgreen: Pozdro 3mam kciuki :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...