Skocz do zawartości

...:::::WYSEK TYP NA ROK 2oo5 :::...


wysek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie to jutro sa tylko 2 mecze do grania.Na zwycięsto Bayernu i na Leverkusen.Co wcale nie znaczy,że to są pewniaki :mrgreen:

To jest liga mistrzów i wszystko sie może zdarzyć.A poza tym to śmierdzi mi jutro remisami.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hehe panowie ten mecz z Bilbao to był przesmak tego co jutro będzie on odpoczeli przed tym meczem LM jest dlanich ważna i podejmą walke mówie wam to nie przypadek że ten mecz z Bilbao przegrali ;) RELAX przed LM :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real-Juve 1x

Bayer-Arsenal 1x

Ipswich-Waterford 1

Sam to chyba puszczę tylko myślę o 200zł POWAGA

AKO już bez podatku ok. 2 ale nie mniej jak 2

Pozdro

 

Po pierwsze to Bayer gra z Liverpoolem. Po drugie to na real w zyciu bym 200 zl nie postawil bo nie wiadomo co jeszcze moze spotkac ludzi ktorzy wlasnie na real stawiaja. A po trzecie to na Arsenal dal bym predzej x2 niz 1x chociaz ze bayern w lidze teraz wysoko wygral ale ogolnie to oni slabo graja. POZDRO :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real-Juve 1x

Bayer-Arsenal 1x

Ipswich-Waterford 1

Sam to chyba puszczę tylko myślę o 200zł POWAGA

AKO już bez podatku ok. 2 ale nie mniej jak 2

Pozdro

 

Po pierwsze to Bayer gra z Liverpoolem. Po drugie to na real w zyciu bym 200 zl nie postawil bo nie wiadomo co jeszcze moze spotkac ludzi ktorzy wlasnie na real stawiaja. A po trzecie to na Arsenal dal bym predzej x2 niz 1x chociaz ze bayern w lidze teraz wysoko wygral ale ogolnie to oni slabo graja. POZDRO :)

No stary teraz to pojechałeś. Ja jestem daleki od kibicowania Bayernowi ale oddaje co cesarskie cesarzowi a nie cielęciu. Nie można będąc poważnym człowiekiem powiedzieć o liderze niemieckiej ligi że "ogólnie to oni grają slabo", słabo to śpiewa Maciej Maleńczuk :mrgreen: A co do typowania to wiadomo że popełniłem czeski błąd i myślę że wiadomo o co chodzi. To co się stało z Bolbao to było przykre ale z kolei nie można mówić że Real już jest przez to w dołku. Juve też dał ostatnio dwa razy ciała w lidze albo 3 bo już nie pamiętam. Moim zdaniem Arsenal i Juve jutro nie wygrają. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Bayrenu to ja i tak uwazam ze jak graja z Arsenalem to maja male szanse zeby wygrac. Ale Liga Mistrzow to calkiem inne rozgrywki i inne nastawienie. Moim zdaniem najbardziej prawdopodobny wynik to X. Ale wszystko rozstrzygnie sie jutro :) A Real... ja nie powiedzialem ze jest w dolku. Ale uwazam ze nie warto jest stawiac na nich 200 zl, ale potwierdzam Juve nie jest tez dobre ostatnio wpadki albo wygrane po 1:0. 2 raczej nie bedzie 1x to prawdopodobny rezultat. POZDRO i zycze Ci powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jutro nie zagram bo mi praca na to nie pozwoli i mam w dupie :mrgreen:

Ale tak jak mówiłem wczesniej...grałbym Bayern i Bayer bez podpórek.Reszta mi sie nie podoba :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real-Juve 1x

Bayer-Arsenal 1x

Ipswich-Waterford 1

Sam to chyba puszczę tylko myślę o 200zł POWAGA

AKO już bez podatku ok. 2 ale nie mniej jak 2

Pozdro

 

Po pierwsze to Bayer gra z Liverpoolem. Po drugie to na real w zyciu bym 200 zl nie postawil bo nie wiadomo co jeszcze moze spotkac ludzi ktorzy wlasnie na real stawiaja. A po trzecie to na Arsenal dal bym predzej x2 niz 1x chociaz ze bayern w lidze teraz wysoko wygral ale ogolnie to oni slabo graja. POZDRO :)

 

zgadzam sie tez bym na real nie postawił 200zł,po co stawiac taki mecz i tylko sie stresowac ,na 1x kurs zbyt duzy nie jest, jak chcesz takie kursy to jutro jest euroliga kobiet(play-off) i są naprawde pewne mecze

POWODZENIA :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waciak ma chyba racje.Zostaw ta Lige Mistrzow w spokoju. Tu juz graja druzyny, gdzie kazdy wynik jest mozliwy.Kto mowi ze Juve nie wygra z Realem albo Arsenal z Bayernem to samo dotyczy Milanu z MU. Jedyny moim zdaniem pewny typ to Porto - Inter X2 i Bremen - Lyon 1X. Reszta to ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam sluchaj z jutrzejszych meczy wybralbym tylko jeden typ na remis i jest to mecz real - juve juventus solidna obrona i wysmienity atak real wysmienity casilas obrona cienka i swietny srodek!! mysle ze wynik cos kolo 1:1 2:2 licze ze zlatan pokaze realowi jak sie gra i ukuje brameczke!! FORZA JUVE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka! :D

No cóż...... typy całkiem dobre, mam nadzieje, że Tobie wejdą. Choć jeżeli mam byc szczery to kuponik co nie co za odważny. Sam za bardzo nie lubię obstawiać LM, tutaj wszystko może się zdarzyć, ale szczerze Ci życzę, żebyś wygrał :p:

 

Problemem może być mecz Barcelona - Chelsea, ostatnia przegrana angielskiego lidera w ligowym meczu z Newcastle nie była przypadkiem, .... po prostu sobie odpuścili, żeby się nie przemęczac przed LM :D

Mecz będzie typową walką o być lub nie byc i nie żdziwię się, gdyby Chelsea prowadziła w (1p) 0:1

Real - Juve tutaj bym dał podpórkę 1X Oba zespoły coś ostatnio cieniują a w szczególności Juve. Real zapewne będzie starał się strzelic jak najwięcej bramek bo wie, że mecze wyjazdowe nie należa do mocnej strony tego zespołu.

Liverpol - Leverkusen tutaj zapewne faworytem będzie angielski zespół, jego mocną strona jest własne boisku na którym rzadko zdarza mu się przegrywać. Typ X (1p) jak najbardziej dobry :)) zazwyczaj bramki w przypadku Liverpool wpadają po (1p)

Porto - Milan z obserwacji gry obu drużyn uważam, że będzie to najmniej atrakcyjny mecz w szczególności w wykonaniu zespołu Porto. Postawił bym na cały mecz X2.

Manch.Utd. - Milan tutaj bez komentarza pewna 1!

 

Powodzenia! Życzę wszystkim trafnego obstawiania i jak największych wygranych :p: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysek sluchaj ostatnio wszedl mi fajny kupon z remisami kurs ponad 80 zl dokladnie 4 remisy wiem ze to przypadek ale czasami sobie m owie tu bedzie remis i nie ma albo jest ale wiesz nie ma co porownywac poszczegolnych lig do LM ona rzadzi sie swoimi prawami i kazdy wynik mozliwy nikt nie bedzie chcial stracic gola a jak juve albo real straci to gra sie zacznie na powaznie i mecz zakonczy sie podzialem punktow real to nie jest klasowa druzyna to zbieranina burakow a juve ma kolektyw i obecnie graja najlepiej poza chelsea w obronie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczymy wszsytko jutro ja wierze w Królewskich może wygrają dlamnie nawet 1-0 ale wygrają ;)

 

widzisz TY kibicujesz Juve ja Realowi a co będzie to tylko gra pokaże życzyłbym sobie aby ten kuponik wszedł 8)

 

Dam jednak Bayern ale i tak będe 3mał kciuki za Real :))

 

:p: THx za wszystkie komentarzyki sugestie itd itp :p: wasze ZDrowie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kupon na LM ;

 

Barcelona - Chelsea (1p) X (2,00)

Real M. - Juventus 1 (2,00)

Liverpool - Leverkusen (1p.) X (2,05)

FC Porto - Inter (1p.) X (1,90)

Manch.Utd. - Milan 1 (2,10)

 

 

AKO 32,72

Stawka 2zł => Ew 58 zł

 

Siemanko Wysek!!

Moim skromnym zdaniem to ładne typki to Mu i Real(mimo ,że jestem kibice Barcy).1 połowy to zawse loteria i myślę,że 3 remisow nie będzie.pozdraiwam i życze powodzenia elninio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto Czwartek puchar UEFA :

 

Villarreal - Dynamo K. (aw.) 1 (1,60) :D

Lille - Basel (aw.) 1 (1,45) :D

Saragossa - Fenerbahce (aw.) 2 (4,00) :(

Feyenoord - Sporting L.(aw.) 1 (1,95) :(

Stuttgart - Parma (aw.) 1 (1,45) :(

 

AKO 25.63

 

Stawka=> 2zł => Ew => 45zl

 

o Fenerbahe sie nie pytajcie jakieś przeczucie Zaragoza miała farta że 1-0 wygrała ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feynordowi wystarczy jedna bramka i niepuszczenie drugiej do dogrywki więc wydaje się realne to samo Fenerbahe jedna brama i dogrywka :mrgreen:

 

a mi sie wydaje ze z awansem Fenerbache będzie mialo bardzo ciężko, Saragossa moze i miala farta ale wygrali i to sie liczy, teraz grają u siebie i napewno tanio skóry nie sprzedadzą, w lidze na ugranie niczego szans nie mają wiec pozostaje tylko UEFA wiec motywacja podwójna :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oxford - Macclesfield 1

Boston U. - Notts Country 1

 

Cambridge - Cheltenham 2 :(

Grimsby - Chester 1x :D

Soutend - Shrewsbury 1 ? :D

Mansfield - Wycombe (wykombe ostatnio chca wskoczyc na lepsza pozycje) ryzyko 2 :D:D:D:D:D w sobote mansfield będzie grac z slabsza druzyna i mysle ze innym razem wygraja mozna zastosowac x2

POZATYM inne przemyslenia niekoniecznie ktore wejda:

Darlington - Swaensa 1x mozna zaryzykowac dla zabawy 1 :D

Rochdale - Northampton 2

Yeovil - Scunthorpe x2 rownie dobrze moze byc 1 tak typuja inni :(

Leyton - Lincoln 2 ciekawe nie wiem jaka jest u nich pogoda moze bedzie to mecz przetrwania i zremisuja

trudno powiedziec

zobaczymy co czas pokaze

 

//załóż swój topic i tam podawaj typy, a nie u innych piszesz.//mod. Kisi

dzieki za rade ale zniechecili mnie wszyscy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oxford - Macclesfield 1

Boston U. - Notts Country 1

 

Cambridge - Cheltenham 2

Grimsby - Chester 1x

Soutend - Shrewsbury 1 ?

Mansfield - Wycombe (wykombe ostatnio chca wskoczyc na lepsza pozycje) ryzyko 2 w sobote mansfield będzie grac z slabsza druzyna i mysle ze innym razem wygraja mozna zastosowac x2

POZATYM inne przemyslenia niekoniecznie ktore wejda:

Darlington - Swaensa 1x mozna zaryzykowac dla zabawy 1

Rochdale - Northampton 2

Yeovil - Scunthorpe x2 rownie dobrze moze byc 1 tak typuja inni

Leyton - Lincoln 2 ciekawe nie wiem jaka jest u nich pogoda moze bedzie to mecz przetrwania i zremisuja

trudno powiedziec

zobaczymy co czas pokaze

 

//załóż swój topic i tam podawaj typy, a nie u innych piszesz.//mod. Kisi

 

sorry ale co do czego ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysek co Ty osobiście myslisz o Bayern-Arsenal i PSV-Monako? ja dałem odpowiednio 1 i X

Bayern rozp.....lił siedzące po uszy w długach BVB w weekend.Pozatym u siebie walczą.Na wyjazdach troche gorzej(Arminia 1-3)

Co do PSV to myśle,że będzie X. Nie opisze tego.Po postu mysle że będzie remis.A co TY myślisz o tych meczach??? postawiłem za te dwa za 20zł. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i pierwszy dzień LM zakończony duża niespodzianką jest wygrana Liverpol-u 3-1 (7 graczy z podstawowego nie grało) , także PSv spłatałow figla , Bayern ten mecz mnie wcale nie zdziwił poprostu niemiecka solidność no i ostatni mecz Real wygrana 1-0 no i rewanż ciekawa sprawa .. Jutro stawiałbym na gospodarzy oprócz Inter-u tutaj X <

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę podobnie Real wygrał i było do przewidzenia że nisko bo w końcu makaroniarzom za dużo ciężko strzelić, a Bayern jest w wielkiej formie i nie jest za bardzo słaby jak wczoraj jeden zawodnik pisał. PSV i tym bardziej Liverpool :shock: Rewanże będą bardzo ciekawe no może poza Bayernem który moim zdaniem już jest w ćwierćfinale, raczej trawę zjedzą niż nie awansują. Jutro hoka nie tykam bo ruskie ostatnio grają jak po kwasie a z ligi tylko jadę na MU i koniec. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm skieruj mnie do odpowiedniego Topicu , isnieje coś takiego jak PW .. napisz i mam nadzieje że znasz sie na rzeczy ;)

 

 

 

Jutro :

 

Barcelona-Chealse 1 (2,00)

ManU- Milan 1 (2.05)

 

Stawka=>5zł może i wiecej => Ew.=> w zależności od stawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś udało mi się przewidzieć faworyta meczu Liverpool - Leverkusen..............jednym słowem fuks :lol:

 

Jeżeli chodzi o Manch, Utd jak najbardziej jedynka, lecz mimo wszystko odradzałbym typ 1 na Barce, Chelsea jest za dobrze przygotowana i zapewne zagra na całego, żeby póżniej na spokojnie wygrać lub zremisować na własnym stadionie.

Jeżeli już to X2 lub odpuścić meczyk.

 

Wysek co do UEFA postawiłbym tak samo :p: łacznie z Fenerbahe :D masz rację Zagaroza miała farta. Wydaje mi sę, że wejdzie Tobie ten kuponik :))

Pozdrówka :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...