Skocz do zawartości

...:::::WYSEK TYP NA ROK 2oo5 :::...


wysek

Rekomendowane odpowiedzi


Niedziela :

 

Lecce (strz./nie strz.) 1 (1,22) :D

Villarreal (strz./nie strz.) 1 (1,30) :D

Osasuna - Real M. 2 (1,80) :D 1-2

Espanyol - Getafe 1 (1,60) :D 2-0

Reggina - Milan 2 (1,70) :D 0-1

Sparta - Excelsior 1 (1,45) 1-1 nosz by huj to strzelił ;(

Bielefeld - Bayern 2 (1,70) 3-1 ;( tutaj to nawet dwa **** wpizd**

Feyenoord - Willem II 1 (1.35) 7-0 :D

 

AKO 23.56

Stawka 2zł =>Ew => 42zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast Beyernu który dodałem wczesniej był sociedad x2 i zamiast Sparty było że Siena brame walnie i bym wygrał wiec jaka rada na przyszłość w ostatniej chwili meczy nie zmieniać :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro i czwartek UEFA :

 

Szachtar - Schalke 1 (2,30) ;(

Aachen - Alkmaar 2 (2,10) ;(

Fenerbahce - Saragossa 1 (1,80) ;(

Lille (strz./nie strz.) 1 (1,35) ;(

Villarreal (strz./nie strz.) 1 (1,32);(

Stuttgart (strz./nie strz.) 1 (1,30) ;(

 

AKO 20,14

Stawka 2zł =>Ew=>36zł

 

HAHAAHHAHAHA mega KupoN nic nie wejdzie mieliście tak ?? KUPON roku 2oo5 ostatni taki reszte trafiamy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto na Sobote ;)

 

Bochum - Freiburg (il.g) 1 (1.95) 3-1 ;(

Caen - Ajaccio (il.g) 1 (1,55) 2-2 ;(

Inter (strz./nie strz.) 1 (1,25) :D

K'Lautern (strz./nie strz.) 1 (1.35) :D

Nuernberg (strz./nie strz.) 1 (1,32) :D

Bastia - Marsylia 2 (2,25) 0-1 :D

Bayern - Dortmund 1 (1,50) 5-0 :D

Wolfsburg - Rostock 1 (1,60) :D 4-0

 

AKO 36,63

Stawka 2zł => Ew => 63 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś nie gram UEFA ale takie typy:

 

Fenerbahce - Saragossa 1 (1,80) ;(

Olympiakos - Sochuax (il.g) 1 (1,65) :D

Basel - Lille (il.g) 1 (1,70) :D

Grazer AK - M'Borough (1p.) X (2.05) :D

 

AKO 9.08

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh taki mały komentarzyk z mojej strony w każdym meczu przeciętnie pada 3 bramki więc teraz będe grał LB na 2 a nie na 1 ;) niedługo bandycki kupon na jutro :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela :

 

Istres - Auxerre x2 1,22 :( 1-0

Metz - Lille x2 1,35 :D 1-1

Albacete - Numancia 1 1,70 1-2 ;(

Santander - Valencia x2 1,24 1-0 ;(

Malaga - Espanyol x2 1.43 ;( 3-2

Utrecht - Feyenoord x2 1,30 :D 0-2

Stuttgart - Hertha 1x 1,22 :D 1-0

M'Gladbach - Schalke x2 ,1,35 :D 3-1

Celtic - Rangers 1x 1,22 0-2 ;( wrrrrrrrr

Atalanta - Bologna x2 1,32 ;( 2-0 wrrrrrrrrrr

Roma - Livorno 1 1,45 :D 3-0

Betis - La Coruna (il.g) 2 1,80 2-0 ;(

 

AKO 44,73

Stawka 2zł => Ew => ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Widze niezle typy. Mniej wiecej tak ja typuje. Tylko mi sie wydaje ze jak na jeden kupon to za duzo tych meczy. Zawsze bedzie jakas niespodzianka i...:), ale zycze powodzenia. POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj nie wypalilo real sloba sie spisal i tracie punkty do barcy :evil:

 

Parma-Brescia 1

Stuttgart-Hertha x

Villarr.-Atl.Madr 1 lub 1x

Hiszpania-Rosja 1 pewna

Wlochy-Ukraina 1 pewna

Metz-Lille x

to tyle jak na dzisiaj moze bedzie dobrze :D :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i brak szansy aby gwałcić szympansy nie udało sie no nic czekamy na weekend znowu może bedzie lepszy ;)

 

Parma 2-1 już weszło ;) a ta Atalanta walczy dalej o utrzymanie ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek miałeś grać bandziora ja cię trzymam za słowo no ale trzeba poczekać do weekendu jak będzie dużo grania. Wal bandyte w czwartek albo w piątek najpóźniej i dawaj go na stronkę tylko z 15 meczyków minimum i zobaczymy kto lepszego dziwoląga stworzy. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysek jakbys miał zamiar dzisiaj grac to polecam ci te mecze,według mnie śa pewne ale zobaczymy:

 

beck-berdych 1 1,7

moodie-lapentti 1 1,5

calleri-patience 1 1,15

vasteras-ystad 2 1,2

 

kurs 3,51 ziom mysle ze warto zagrac

POWODZENIA :p::p::p::p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kupon na LM ;

 

Real-Juventus (1p) X (2,00) ;( 1-0

Bayern - Arsenal 1 (2,25) 1 3-0 rośnie LB też by mi weszła :D

Liverpool - Leverkusen (1p.) X (2,05) 2-0 ;(

FC Porto - Inter (1p.) X (1,90)

Manch.Utd. - Milan 1 (2,10)

 

 

AKO 32,72

Stawka 2zł => Ew 58 zł

 

No tym optymistycznym akcentem kupon nie wszedł jak widać w LM nie ma w pierwszej połowie remisu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Barcelona - Chelsea powyżej 2 bramek ?? oj Wysek może być ciężko. Tutaj moim zdaniem obydwa zespoły będą starały się strzelić ale nie będzie raczej szaleńczych ataków. Obydwa zespoły znają swoją klasę i ogromne możliwości oraz wiedzą jaka jest stawka tego meczu (dla mnie osobiście taki w tym sezonie powinien być mecz finałowy LM). Ja zagrałbym tutaj poniżej 3 bramek. No chyba że któryś z zespołów będzie w jakiejś dziwnej niedyspozycji to wtedy jedni jak i drudzy mogą natłuc jak w kaczą dupę. :mrgreen: I powiem więcej tak sobie analizowałem ten mecz i wychodzi mi na to że najpewniej będzie zagrać do przerwy nie więcej niż 1 bramka albo na cały mecz nie więcej niż 2, a w całym meczu cholera wie, ale jak już to na remis albo 1x. Myślę że Chelsa będzie robiła wszystko żeby nie przegrać i remis dla nich będzie super korzystny. Trzeba pamiętać że oni tracą najmniej bramek w całej Europie.

Co do Realu z Juventusem to faktycznie może być strzelanie, zwłaszcza że Juventus może nie zostać dłużny bo wraca "Niedźwiedź" i powinien ładnie obsłużyć Del Pierro i Ibrachimowicza. A cały mecz? Myślę że jak grubas Ronaldo nie zawita na boisku a wykuruje się Carlos i reszta paki pobiega uczciwie może być 1.

Liverpool z Leverkusen to napewno bym nie zagrał pierwszej X - w życiu. Nie pamiętam kursów ale jak jest za x2 za cały mecz około 1,50 albo więcej to śmiało to można puszczać. Bayer L. na pewno będzie grał o zwycięstwo. A w Liverpoolu jak Morientes nie będzie w super extra dyspozycji i nie zagra Gerrard bo coś mi się obiło o uszy to może być w dupencję. A jeszcze nie wiadomo co pokaże Dudi.

Porto - Inter to można grać wszystko co popadnie X :mrgreen: Słyszałem że UEFA już ma dla Interu puchar a federacja włoska drugi za pobicie rekordu świata w remisach :mrgreen:

MU - Milan - 1 to wydaje mi się najpewniejszy mecz do obstawienia z tych które tutaj masz. A jak jeszcze Schewczence kinola mocniej połamali i wrazie nie zagra może być gładko.

Także Wysek podsumowując to ja bym takiego kuponu nie póścił. Już wolałbym zagrać Barca-Chelsea i Porto-Inter remisami tylko te dwa meczyki za kilka złote wyżej i taki kupon moim zdaniem ma duże szanse na wejście.

Ale póki co sam dokładnie nie wiem co zagram i pewnie dopiero jutro będę miał typy z rańca ale wyjeżdżam w traskę i umieszczę je na stronie koło 16,00 no chyba że koło północy dziś zdążę z tym że pewnie pomieszam Ligę Mistrzów z Hokiem. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm dałeś mi do myślenia z tą Barcą ale Leverkusen strzela w drugich połowach a Morientes nie może zagrać bo grał w innej drużynie w LM wiec skład Liverpolu jest okrojony ;) a Inter czemu nie X w pierwszej w całym meczu to jest pewny X ale spróboje w pierwszej połowie nie gram tego za Bóg wie jaką kase ;) ryzyko

 

Ale już mam kupon na uefe :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kupon na LM ;

 

Barcelona - Chelsea (1p) X (2,00)

Real M. - Juventus 1 (2,00)

Liverpool - Leverkusen (1p.) X (2,05)

FC Porto - Inter (1p.) X (1,90)

Manch.Utd. - Milan 1 (2,10)

 

 

AKO 32,72

Stawka 2zł => Ew 58 zł

 

Czesc wysek. Moim skromnym zdaniem wydaje mi sie ze jak na jeden kupon to bedzie ciezko zeby to weszlo. Kupon jest dobry, lecz troche ryzykowny. Z tymi X do przerwy to w lidze mistrzow dobra sprawa. Co do realu to ja nie wiem czy sie go oplaca grac. Oni jakos dziwnie graja. Ostatnio porazka u siebie 0:2 :/ ale Juve tez nie zachwyca to moze im sie udac szegolnie ze graja u siebie. Powtarzam ze kupon jest dobry ale za zagralbym go predzej w systemie 3z5, bo sa dobre kursy. POZDRO, zycze powodzenia. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto kupon na LM ;

 

Barcelona - Chelsea (1p) X (2,00)

Real M. - Juventus 1 (2,00)

Liverpool - Leverkusen (1p.) X (2,05)

FC Porto - Inter (1p.) X (1,90)

Manch.Utd. - Milan 1 (2,10)

 

powiem ci ze typy są rozsądne,choc boje sie manchesteru i realu.moim zdaniem awansuje milan ale manchester moze wygra ten mecz 1-0,a co do meczu juventusu z realem ja kibicuje juventusowi ale real u siebie grozny ,mysle ze kupon moze wejsc

POWODZENIA :DD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam ze kupon jest dobry ale za zagralbym go predzej w systemie 3z5, bo sa dobre kursy. POZDRO, zycze powodzenia.

Pozwolę się z tą opinią nie zgodzić. Kursy nie są wcale takie duże a mecze naprawdę bardzo ryzykowne. Do rozpisu nie nadają się zupełnie. Jak trafi 3 nawet mu się nie zwróci a jak trafi 4 trochę będzie do przodu. Tutaj żeby się opłaciło to grać trzeba jeszcze choć ze 2 w miarę pewniaki. Wysek albo zagraj to normalnie albo wogóle daj sobie luzik. Ja radzę to drugie. Stary zagraj coś takiego za 100zł

Real-Juve 1x

Bayer-Arsenal 1x

Ipswich-Waterford 1

Sam to chyba puszczę tylko myślę o 200zł :mrgreen: POWAGA

AKO już bez podatku ok. 2 ale nie mniej jak 2!!

Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam ze kupon jest dobry ale za zagralbym go predzej w systemie 3z5, bo sa dobre kursy. POZDRO, zycze powodzenia.

Pozwolę się z tą opinią nie zgodzić. Kursy nie są wcale takie duże a mecze naprawdę bardzo ryzykowne. Do rozpisu nie nadają się zupełnie. Jak trafi 3 nawet mu się nie zwróci a jak trafi 4 trochę będzie do przodu. Tutaj żeby się opłaciło to grać trzeba jeszcze choć ze 2 w miarę pewniaki. Wysek albo zagraj to normalnie albo wogóle daj sobie luzik. Ja radzę to drugie. Stary zagraj coś takiego za 100zł

Real-Juve 1x

Bayer-Arsenal 1x

Ipswich-Waterford 1

Sam to chyba puszczę tylko myślę o 200zł :mrgreen: POWAGA

AKO już bez podatku ok. 2 ale nie mniej jak 2!!

Pozdro :p:

 

a pomyslales o tym ze juve moze kiedys zdupczyc na plus i pokonać real?? real nie błyszczy u siebie jest tak samo łatwy do ogrania jak na wyjeździe

wiec teraz wszyscy postawia przeciw juvea a oni wygraja :)):)):)) ale by bylo co???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...