Skocz do zawartości

...:::::WYSEK TYP NA ROK 2oo5 :::...


wysek

Rekomendowane odpowiedzi

Oto moje propozycje na Środa , Czwartek :

Lyon - PSV x2 1,83

Liverpoo - Juventus x2 1,47

Ipswich - Rotherham 1 1,35

Preston - Brighton 1 1,55

Wigan - Sunderland X 3,05

Karnten - Ried 1 2.00

Chelsea - Bayern 1,70

Milan - Inter 1 2,10

Bregenz - Rapid 2 1,70

 

Co powiecie o tych typach pisać sugeste !! :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


ja mysle ze Lyon jest za cienki na PSV ale moje typy sie rzadko sprawdzaja... :DD PSV ma pelny sklad, wszyscy w pelni sil... Lyon ma zawodnikow sponiewieranych po tych cienkich meczych rep. Francji... ogolnie PSV gra ciekawiej ale czy X czy 2 to trudno powiedzic :? jak dla mnie X2 na bank...

 

Liverpool - Juve ->>> dokladnie to samo... Liverpool nie ma ataku... Baros jest ostatnio cienki jak barszczyk... Juve ma silny sklad, ktory jest w zasadzie kompletny... wracaja nawet Szewczenko i Nedved... do tego z kontuzji wyleczyli sie Zalayeta i Trezeguet... Widac wiec czarno na bialym ze wychodzi czysta 2 na Juve... Tym bardzej ze Juve jak to mowia "jest glodne gry" bo przeciez w weekend nie grali... Ale wiadomo ze na tym poziomie rozgrywek wszystko moze sie zdarzyc i wiele zalezy od farta osoby typujacej... mi go ostatnio troche brak choc dzis akurat z ta Slavia to mialem nosa :DD

 

no i wiadomo poza tym ze druzyny grajace na wyjezdzie satysfakcjonuje w tych pierwszych meczach czasem nawet remis albo jednobramkowa przewaga bo wiedza za za 2 tygodnie bedzie rewanz na ich boisku... wiec nic tu kur :c: tak naprawde nie wiadomo...

 

pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz Juve to pomyłka moja ;) . A PSV tak samo mysle nad x2 ciekawy kurs Lyon gra cięzko u siebie a ten mecz z Werderem to przypadek poprstu Werder nie był przygotowany a PSV to drużyna poukładana i zgrana ;) Dajem x2 bardzo ładny kursik :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle ze Lyon jest za cienki na PSV ale moje typy sie rzadko sprawdzaja... :DD PSV ma pelny sklad, wszyscy w pelni sil... Lyon ma zawodnikow sponiewieranych po tych cienkich meczych rep. Francji... ogolnie PSV gra ciekawiej ale czy X czy 2 to trudno powiedzic :? jak dla mnie X2 na bank...

 

Liverpool - Juve ->>> dokladnie to samo... Liverpool nie ma ataku... Baros jest ostatnio cienki jak barszczyk... Juve ma silny sklad, ktory jest w zasadzie kompletny... wracaja nawet Szewczenko i Nedved... do tego z kontuzji wyleczyli sie Zalayeta i Trezeguet... Widac wiec czarno na bialym ze wychodzi czysta 2 na Juve... Tym bardzej ze Juve jak to mowia "jest glodne gry" bo przeciez w weekend nie grali... Ale wiadomo ze na tym poziomie rozgrywek wszystko moze sie zdarzyc i wiele zalezy od farta osoby typujacej... mi go ostatnio troche brak choc dzis akurat z ta Slavia to mialem nosa :DD

 

no i wiadomo poza tym ze druzyny grajace na wyjezdzie satysfakcjonuje w tych pierwszych meczach czasem nawet remis albo jednobramkowa przewaga bo wiedza za za 2 tygodnie bedzie rewanz na ich boisku... wiec nic tu kur :c: tak naprawde nie wiadomo...

 

pozdr :p:

 

czy taki cienki ktoś te bramki dla Czechów strzelił ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś te bramki dla Czechów strzelił
hehe... i z tego co pamietam to byl nawet on :DD ale kiedy to bylo... ;) w 2004 ?? a teraz mamy juz 2005 ;) bo to tak samo jak w 2002 to Ronaldo wymiatal na WC w Korei a teraz co ?? takie sympatyczny grubasek co duzo potrafi ale skutecznosci juz takiej ne ma ;)

 

w kazdym razie jak Barosa ostatnio ogladalem w telewizji pare razy to po prostu jest mega nieskuteczny... moze sie przelamie w koncu ale chyba jeszcze nie teraz... ;)

 

pozdr.. :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy Juve kupiło Szewczenke :DD

 

ty jaki film wogole... juz mi mozg siada o przegladania tych doniesien z boisk statystyk itp :DD ale dobrze ze jest chociaz ktos kto czuwa nad wszystkim :DD hehe... Szewczenko podobno wraca... tyle ze nie do juve :DD ale spoko- bez niego i tak sobie poradza... ;)

 

pozdr :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :mrgreen: sorki, że się czepiam Twoich postów, ale wesoło chociaż sie zrobiło ;) takich błedów jak najwięcej, byleby tylko kupony wchodził :mrgreen: :mrgreen:

odnośnie mózgu to już mi się wypala :idea: a statystyki to się śnią po nocach :roll: pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

REAKTYWACJA !!!!

 

Hartlepool (strz./nie strz.) 1 1,22 :D

Sheffield Utd.(strz./nie strz.) 1 1,22 :( no nie mogłem to wywalić :(

FC Brugge (strz./nie strz.) 1 1,10 :D

Boavista (strz./nie strz.) 1 1,20

Charlton (strz./nie strz.) 1 1,22

Southampton (strz./nie strz.) 1 1,22

Sparta (strz./nie strz.) 1 1,22

La Coruna (strz./nie strz.) 1 1,30

Hertha (strz./nie strz.) 1,35

Mainz (strz./nie strz.) 1 1,40

Udinese (strz./nie strz.) 1 1,27

Malaga (strz./nie strz.) 1 1,32

Valencia (strz./nie strz.) 1 1,22

Santander (strz./nie strz.) 1 1,22

Bilbao (strz./nie strz.) 1 1,32

Betis (strz./nie strz.) 1 1,45

Real M. (strz./nie strz.) 1 1,10

Nuernberg (strz./nie strz.) 1 1,45

Atlanta (strz./nie strz.) 1 1,34

Parma (strz./nie strz.) 1 1,35

Schalke (strz./nie strz.) 1 1,12

 

 

To by było na tyle

AKO 152,81 :) Prosze o komentarze !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REAKTYWACJA !!!!

 

Derby (strz./nie strz.) 1 1,35

Sheffield Utd.(strz./nie strz.) 1 1,22

FC Brugge (strz./nie strz.) 1 1,10

Boavista (strz./nie strz.) 1 1,20

Charlton (strz./nie strz.) 1 1,22

Southampton (strz./nie strz.) 1 1,22

Sparta (strz./nie strz.) 1 1,22

La Coruna (strz./nie strz.) 1 1,30

Hertha (strz./nie strz.) 1,35

Mainz (strz./nie strz.) 1 1,40

Udinese (strz./nie strz.) 1 1,27

Malaga (strz./nie strz.) 1 1,32

Valencia (strz./nie strz.) 1 1,22

Santander (strz./nie strz.) 1 1,22

Bilbao (strz./nie strz.) 1 1,32

Betis (strz./nie strz.) 1 1,45

Real M. (strz./nie strz.) 1 1,10

Nuernberg (strz./nie strz.) 1 1,45

Atlanta (strz./nie strz.) 1 1,34

Parma (strz./nie strz.) 1 1,35

Schalke (strz./nie strz.) 1 1,12

 

 

To by było na tyle

AKO 152,81 :) Prosze o komentarze !!

 

Oj coś myśle że taki kuponik to nawet dobra sprawa nie musisz się martwić o wynik meczu tylko czekasz żeby drużyny na które masz postawione strzeliły bramke a wynik masz w d***, ale ogólnie to dobry kuponik myśle że troche za dużo meczy ale przy szczęsci może wszysto wejśc, ale obawiał bym sie meczu derby bo tam najbardziej prawdopodobnym wynikiem jest 0:0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze tego typu typowanie wcale nie jest takie zle, "moze nawet lepsze jak typowac wygrane". Sam zaczalem tak grac i to narazie z niezlym skutkiem. Uwazam ze to troche za duzo typow jak na jeden kupon, ale mysle ze je rozpiszesz na wiecej. Twoje typy jeczcze przejrze i napewno cos dla siebie znajde.

Zycze 100% typow Tobie i wszystkim Typowiczom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

REAKTYWACJA

 

Derby (strz./nie strz.) 1 1,35

Sheffield Utd.(strz./nie strz.) 1 1,22

FC Brugge (strz./nie strz.) 1 1,10

Boavista (strz./nie strz.) 1 1,20

Charlton (strz./nie strz.) 1 1,22

Southampton (strz./nie strz.) 1 1,22

Sparta (strz./nie strz.) 1 1,22

La Coruna (strz./nie strz.) 1 1,30

Hertha (strz./nie strz.) 1,35

Mainz (strz./nie strz.) 1 1,40

Udinese (strz./nie strz.) 1 1,27

Malaga (strz./nie strz.) 1 1,32

Valencia (strz./nie strz.) 1 1,22

Santander (strz./nie strz.) 1 1,22

Bilbao (strz./nie strz.) 1 1,32

Betis (strz./nie strz.) 1 1,45

Real M. (strz./nie strz.) 1 1,10

Nuernberg (strz./nie strz.) 1 1,45

Atlanta (strz./nie strz.) 1 1,34

Parma (strz./nie strz.) 1 1,35

Schalke (strz./nie strz.) 1 1,12

 

 

To by było na tyle

AKO 152,81 Prosze o komentarze

 

 

jakie to genialne ;) chyba zacznę tak grać :mrgreen: pozdro !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co Wysek do tych tasiemców z serii BANDITOSOWATYCH to może lepiej grać podpórki 1x albo x2 niż te strzeli nie strzeli bo to nie tak łatwo wytypować powyżej 15 takich zdarzeń a wydaje mi się że podpórki szybciej siądą. Kaźwa sam już nie wiem pomyśl. Jutro mnie nie ma ale jak będziesz miał czas i 2 zł wolne spróbuj tak pojechać. A jak się uda to adres żebyś mógł wysłać browsa w podzięce za pomysł podam na GG :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Livorno (strz./nie strz.) 1 1,22 :D

CSKA Moskwa (strz./nie strz.) 1 1,25 :( tutaj też dziwne

Roma (strz./nie strz.) 1 1,10 :D

Monaco (strz./nie strz.) 1 1,32 :D

Charlton (strz./nie strz.) 1 1,22 :D

Southampton (strz./nie strz.) 1 1,22 :D

Sparta (strz./nie strz.) 1 1,22 :D

La Coruna (strz./nie strz.) 1 1,30 :( buuu

Hertha (strz./nie strz.) 1,35 :D

Udinese (strz./nie strz.) 1 1,27 :( buuu

Malaga (strz./nie strz.) 1 1,32 :D

Valencia (strz./nie strz.) 1 1,22 :(

Santander (strz./nie strz.) 1 1,22 :(

Bilbao (strz./nie strz.) 1 1,32 :D

Betis (strz./nie strz.) 1 1,45 :(

Real M. (strz./nie strz.) 1 1,10 :D

Nuernberg (strz./nie strz.) 1 1,45 :D

Atlanta (strz./nie strz.) 1 1,34 :(

Parma (strz./nie strz.) 1 1,35 :( włoska sie nie popisała

Schalke (strz./nie strz.) 1 1,12 :D

 

to takie zmianki wprowadziłem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na niedziele proponowałbym zagrać coś takiego :

 

Malaga (strz./nie strz.) 1 1,32 :D

Valencia (strz./nie strz.) 1 1,22 :( hahahha

Betis (strz./nie strz.) 1 1,45 :( hahahaha

Real M. (strz./nie strz.) 1 1,10 :D

Feyenoord (strz./nie strz.) 1 1,20 :D

Nuernberg (strz./nie strz.) 1 1,45 :D

CSKA Moskwa (strz./nie strz.) 1 1,25 :(

 

 

i to proponowałbym grać gdzieś za 50zł :) nie wiem ile do wygrania ale coś czuje że może wjesc a kaska byłaby ładna :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek!

nie chcialbym Ci macic w Twoim kuponie, ale moim zdaniem, czy nie lepiej by bylo rozpisac ten kupon na dwa male kuponiki? Moze byc ze jeden mecz Ci wywali i juz po wszystkim. Kasa bedzie mniejsza, ale pewniejsza. To jest tylko moje zdanie i przyjmij to tylko jako info.

Zycze Tobie i wszystkim Typowiczom 100% Typow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysek albo trzeba wracać do normalności i singielków góra dublecików nawet za średnią kaskę i coraz wyżej albo karwa jak już banditosy to zamiast strzeli/nie strzeli to 1x albo x2 bo karwa z tymi bramkami to też cuda się dzieją i na 67 meczyków też połowa potrafi wydymać. Ja to pier :f: W poniedziałek jak będą kursy pojadę na cały tydzień jakieś bloki może 3z5 i jakieś ze 30 meczyków same 1x i x2 tak dla rozluźnienia i żeby było po co jakiegoś LIVE odpalić a zbieram kasiore na week i jadę za 50zł - 5 kuponików po 10zł na same single i później jakoś będę kombinował ze zwiększaniem stawki jak wyczaję jak się na tym wychodzi. Coś w ten deseń. No bo tak to być nie może. Pozdro :p: Aha podrzuć mi w poniedziałek do południa jakichś kilka 1x i x2 na cały tydzień jak już będzie oferta :mrgreen: może coś wykorzystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto moje cudo na najbliższe 6 dni :)

 

Southampton (strz./nie strz.) 1 1,50 :D

Schalke (strz./nie strz.) 1 1,20 :D

Arsenal (strz./nie strz.) 1 1,45 pfff no nie Messina strzeliła oni w poprzeczke :(

Cagliari (strz./nie strz.) 1 1,22 :D

Norwich (strz./nie strz.) 1 1,27 :D

Messina (strz./nie strz.) 1 1,45 :D

Lecce (strz./nie strz.) 1 1,22 :D

Ajax (strz./nie strz.) 1 1,10

Nantes (strz./nie strz.) 1 1,32

Rostock (strz./nie strz.) 1 1,50

Lyon (strz./nie strz) 1 1,35

Barcelona (strz./nie strz.) 1 1,15

Nuernberg (strz./nie strz.) 1 1,20

Numancia (strz./nie strz.) 1 1,22

Leverkusen (strz./nie strz.) 1 1,20

Rangers (strz./nie strz.) 1 1,25

Saragossa (strz./nie strz.) 1 1,45

Aston Villa (strz./nie strz.) 1 1,22

Siena (strz./nie strz.) 1 1,30

AKO 119 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zabawa w strzeli/nie strzeli bardzo Ci się spodobała :mrgreen: Ciekawe ile tym razem typów wywali ten kupon bo ja się bedę upierał że takie granie mam małe szanse. A może lepiej Wysek grać mnie tych typów a zato graj same strzeli powyżej kursu 1,40 :mrgreen: Patrząc na ostatnie wyniki to to ma większe szanse :mrgreen: Dziś tak sobie o tym myślałem. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem Wysek graj takie kupony!!!Za 2 zł to nie szkoda a powiem Ci,że jak tak patrze na wyniki piłki to już na pewno łatwiej wytypować kto strzeli bramę niz cały wynik :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .Pozdro i powodzenia!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko Wysek - zabawa przednia ale mogę się z Tobą założyć że jak będziesz puszczał takie kupony jak dziś tzn. mniej/więcej tyle typów na kuponie po 2zł to nawet jak ci wejdzie taki kupon to nie pokryje wydatków :mrgreen: Ale życzę miłej zabawy. Pozdro :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...