Ostatnia wygrana QtasPosampas w dniu 6 Listopad 2015

776 wyświetleń profilu

QtasPosampas's Achievements

1. QtasPosampas

[Zamknięty] Polska - Rumunia - wygraj bon bah 6 euro

Polska - Rumunia Dokładny wynik -> 3-0 Podaj minutę pierwszego gola -> 3' Wynik do przerwy -> 1x2 -> 1 ilość bramek 2.5 -> over/under -> over ilość bramek 3.5 -> over/under -> under żółte kartki 3.5 -> over/under - under zółte kartki 4.5 -> over/under - under Czy będzie czerwona kartka? -> tak/nie -> nie Czy będzie rzut karny? -> tak/nie -> nie Obie drużyny strzelą? -> tak/nie -> nie Lewandowski strzeli? -> tak/nie -> tak Chipciu A.? ->tak/nie -> nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over/under -> under
  2. QtasPosampas

[Zamknięty] Ajax - Legia - wygraj bon bah 8 euro

Dokładny wynik -> 1:0 Wynik do przerwy -> 1x2 X ilość bramek 2.5 -> over/under under ilość bramek 3.5 -> over/under under żółte kartki 3.5 -> over/under over zółte kartki 4.5 -> over/under over Czy będzie czerwona kartka? -> tak/nie nie Czy będzie rzut karny? -> tak/nie nie Obie drużyny strzelą? -> tak/nie nie Radovic strzeli? -> tak/nie nie Dolberg strzeli? ->tak/nie nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over/under under ilość rzutów rożnych 12.5 -> over/under under
  3. QtasPosampas

[Zamknięty] Sevilla - Leicester - wygraj bon bah 8 euro

13'
  4. QtasPosampas

[Zamknięty] FC Porto - Juventus - wygraj bon bah 8 euro

13'
  5. QtasPosampas

[Zamknięty] Konkursy Logikmana

Wytypuj dokładny wynik meczu o Puchar Króla: Ath. Bilbao - Barcelona. Typujemy: (3pkt) DW: 0:2 (1pkt) 1 poł (1x2) : 2 (2pkt) Żółte kartki: 5 (2pkt) Rożne Bilbao: 5 (2pkt) Rożna Barcelona: 7
  6. QtasPosampas

MARKET AGENT

Polecam
  7. Borussia Dortmund - Legia Warszawa - 1x2 1 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Dokładny wynik 3:1 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - 1x2 HT 1 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Dokładny wynik HT 2:0 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Under/over 2.5 over Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Żółte kartki under/over 3.5 over Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Obie strzelą ? tak Borussia Dortmund - Legia Warszawa - W której połowie padnie więcej bramek ? 2 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek Parzysta Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Czy będzie rzut karny ? nie Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Czy będzie czerwona kartka ? nie Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Rzuty rożne under/over 8.5 over Dodatkowy typ: Borussia Dortmund - Legia Warszawa - Minuta pierwszego gola* 23
  8. QtasPosampas

Filmy i Seriale

9. Cracovia Kraków - Wisła Płock 1 Korona Kielce - Śląsk Wrocław X Lech Poznań - Wisła Kraków X Górnik Łęczna - Arka Gdynia X Piast Gliwice - Ruch Chorzów 1 Pogoń Szczecin - Legia Warszawa 2 Term. Bruk-Bet Nieciecza - Jagiellonia Białystok X Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 2
  10. QtasPosampas

[Zamknięty] Polska - Dania - wygraj bon bah ~16pln

Dokładny wynik -> 0:0 Wynik do przerwy -> 1x2 X ilość bramek 2.5 -> over/under under ilość bramek 3.5 -> over/under under żółte kartki 3.5 -> over/under under zółte kartki 4.5 -> over/under under Czy będzie czerwona kartka? -> tak/nie nie Czy będzie rzut karny? -> tak/nie nie Obie drużyny strzelą? -> tak/nie nie Lewandowski strzeli? -> tak/nie nie Jorgensen strzeli? ->tak/nie nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> over/under under ilość rzutów rożnych 12.5 -> over/under under
  11. Arka Gdynia - Piast Gliwice X Cracovia Kraków - Korona Kielce 1 Jagiellonia Białystok - Pogoń Szczecin X Górnik Łęczna - Lech Poznań 2 Legia Warszawa - Lechia Gdańsk 1 Wisła Płock - Wisła Kraków 2 Ruch Chorzów - Zagłębie Lubin 1 Śląsk Wrocław - Term. Bruk-Bet Nieciecza 1