Ostatnia wygrana JeremyJanot w dniu 11 Sierpień 2017

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

JeremyJanot's Achievements

1. JeremyJanot

FINAŁ EURO: Włochy VS Anglia 50PLN do zgarnięcia

Włochy - Anglia -1x2 2 Włochy - Anglia - Dokładny wynik 1:2 Włochy - Anglia - 1x2 HT X Włochy - Anglia - Dokładny wynik HT 0:0 Włochy - Anglia - Under/over 2.5 over Włochy - Anglia - Żółte kartki under/over 3.5 over Włochy - Anglia - Obie strzelą ? tak Włochy - Anglia - W której połowie padnie więcej bramek ? w drugiej Włochy - Anglia - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek nieparzysta Włochy - Anglia - Kto więcej spalonych ? włochy Włochy - Anglia - Czy będzie rzut karny ? nie Włochy - Anglia - Czy będzie czerwona kartka ? nie Włochy - Anglia - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2 Włochy - Anglia - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 4 Włochy - Anglia - Rzuty rożne under/over 10.5 under Włochy - Anglia - Faule under/over 20.5 over Włochy - Anglia - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Kane 7
  2. JeremyJanot

Ostatnia grająca liga w Europie czyli wygraj 80PLN !!!

03.04. 16:00 Biełszyna - FK Haradzieja 1 2:0 over 0,5 gola w pierwszej połowie 1,56 03.04. 18:00 Dynamo Mińsk - Żodzino 1 2:0 pierwsza drużyna over 1,5 gola w meczu 2,46 04.04. 14:30 Szachcior Soligorsk - Nioman Grodno 1 2:1 over 2,5 gola w meczu 2,08 04.04. 16:30 BATE - Ruch Brześć 1 3:1 over 2,5 gola w meczu 1,64 04.04. 18:30 Dynamo-Brześć - Sławija Mozyrz 1 2:0 over 2,5 gola w meczu 1,90 05.04. 13:00 Eniergietyk-BDU - FC Mińsk 2 0:2 under 2,5 gola w meczu 2,03 05.04. 15:00 FK Witebsk - FK Smalawiczy X 1:1 2 drużyna strzeli gola TAK 1,55 05.04. 17:00 Isłacz Mińsk - FK Słuck 2 1:2 over 2,5 gola w meczu 2,45 14pkt
  3. JeremyJanot

Liverpool - Tottenham [ wygraj 100 PLN ]

Liverpool - Tottenham -1x2 1 Liverpool - Tottenham - Dokładny wynik 3:1 Liverpool - Tottenham - 1x2 HT 1 Liverpool - Tottenham - Dokładny wynik HT 1:0 Liverpool - Tottenham - Under/over 2.5 over Liverpool - Tottenham - Żółte kartki under/over 3.5 over Liverpool - Tottenham - Obie strzelą ? tak P Liverpool - Tottenham - W której połowie padnie więcej bramek ? w drugiej Liverpool - Tottenham - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Liverpool - Tottenham - Kto więcej spalonych ? tottenham Liverpool - Tottenham - Czy będzie rzut karny ? nie Liverpool - Tottenham - Czy będzie czerwona kartka ? nie Liverpool - Tottenham - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2 Liverpool - Tottenham - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 4 Liverpool - Tottenham - Rzuty rożne under/over 10.5 under Liverpool - Tottenham - Faule under/over 20.5 over Liverpool - Tottenham - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Mane Dodatkowy typ: Liverpool - Tottenham - Minuta pierwszego gola* 17
  4. JeremyJanot

Chelsea - Arsenal [Wygraj PSC 50 PLN]

Chelsea- Arsenal - 1x2 2 Chelsea- Arsenal - Dokładny wynik 1:2 Chelsea- Arsenal - HT/FT (czyli typujemy 1x2 do połowy i koniec spotkania) 2 Chelsea- Arsenal - Jak padnie pierwsza bramka? (strzał z pola karnego, strzał spoza pola karnego, główka, rzut karny, rzut wolny, samobójcza, bez bramek) główka Chelsea- Arsenal - under/over 2.5 bramek over Chelsea- Arsenal - under/over 3.5 bramek under Chelsea- Arsenal - liczba goli do połowy under/over 1.5 bramek under Chelsea- Arsenal - Chelsea strzeli over 1.5 tak/nie nie Chelsea- Arsenal - Arsenal strzeli over 0.5 tak/nie tak Chelsea- Arsenal - 2:0, 0:2, 2:1, 1:1, 0:0 lub 1:2 Czy padnie jeden z tych wyników? tak/nie tak Chelsea- Arsenal - rzuty rożne over/under 9.5 under Chelsea- Arsenal - Chelsea rzuty rożne over/under 6.5 under Chelsea- Arsenal - Arsenal rzuty rożne over/under 4.5 under Chelsea- Arsenal - Który zespół otrzyma więcej żółtych kartek? chelsea Chelsea- Arsenal - liczba spalonych over/under 3.5 over Chelsea- Arsenal - Chelsea posiadanie piłki 53.5% over/under over Chelsea- Arsenal - Arsenal posiadanie piłki 46.5 over/under under Chelsea- Arsenal - Czy jakikolwiek z zespołów wygra obie połowy? tak/nie nie Chelsea- Arsenal - Który zespół strzeli pierwszą bramkę? arsenal Chelsea- Arsenal - Liczba goli w spotkaniu? parzysta/nieparzysta nieparzysta Chelsea- Arsenal - Czy jakikolwiek zawodnik w tym spotkaniu strzeli bramkę i zaliczy asystę? tak/nie nie
  5. JeremyJanot

Polska - Senegal [700 PLN w puli]

Polska - Senegal -1x2 1 Polska - Senegal - Dokładny wynik 2:1 Polska - Senegal - 1x2 HT X Polska - Senegal - Dokładny wynik HT 1:1 Polska - Senegal - Under/over 2.5 over Polska - Senegal- Żółte kartki under/over 3.5 under Polska - Senegal - Obie strzelą ? tak Polska - Senegal - W której połowie padnie więcej bramek ? w pierwszej Polska - Senegal - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek nieparzysta Polska - Senegal - Kto więcej spalonych ? senegal Polska - Senegal - Czy będzie rzut karny ? tak Polska - Senegal - Czy będzie czerwona kartka ? nie Polska - Senegal - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2 Polska - Senegal - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 4 Polska - Senegal - Rzuty rożne under/over 10.5 under Polska - Senegal - Faule under/over 20.5 over Polska - Senegal - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Lewandowski Dodatkowy typ: Polska - Senegal - Minuta pierwszego gola* 20
  6. JeremyJanot

KSW 44 [wygraj bon 20 PLN BAH] Specjalna Kampania

Karol Bedorf vs. Mariusz Pudzianowski 1 TKO Kleber Koike Erbst vs. Marcin Wrzosek 2 Decyzja Michał Materla vs. Martin Zawada 1 KO Tomasz Oświeciński vs. Erko Jun 2 KO Filip Wolański vs. Daniel Torres 1 Decyzja Gracjan Szadziński vs. Paul Redmond 2 TKO Wagner Prado vs. Chris Fields 2 Decyzja Łukasz Rajewski vs. Leo Zulic 1 KO Dawid Gralka vs. Sebastian Przybysz 2 Decyzja
  7. JeremyJanot

Tottenham - Manchester United [200 PLN w puli]

Tottenham - Manchester United - 1x2 2 Tottenham - Manchester United - Dokładny wynik 1:3 Tottenham - Manchester United - 1x2 HT X Tottenham - Manchester United - Dokładny wynik HT 1:1 Tottenham - Manchester United - Under/over 2.5 over Tottenham - Manchester United - Żółte kartki under/over 3.5 over Tottenham - Manchester United - Liczba fauli under/over 25.5 under Tottenham - Manchester United - Spalone kto więcej ? 1 / 2 1 Tottenham - Manchester United - Obie strzelą ? tak Tottenham - Manchester United - W której połowie padnie więcej bramek ? tyle samo Tottenham - Manchester United - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Tottenham - Manchester United - Czy będzie rzut karny ? nie Tottenham - Manchester United - Czy będzie czerwona kartka ? nie Tottenham - Manchester United - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2 Tottenham - Manchester United - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3 Tottenham - Manchester United - Rzuty rożne under/over 8.5 under Tottenham - Manchester United - Strzelec pierwszego gola (nie drużyna, tylko nazwisko strzelca) Kane Dodatkowy typ: Tottenham - Manchester United - Minuta pierwszego gola* 23
  8. JeremyJanot

[Zamknięty] Polska - Dania - wygraj bon bah ~16pln

Polska - Dania Dokładny wynik -> 3:1 Wynik do przerwy -> 2:0 ilość bramek 2.5 -> over ilość bramek 3.5 -> over żółte kartki 3.5 -> over zółte kartki 4.5 -> under Czy będzie czerwona kartka? -> nie Czy będzie rzut karny? -> tak Obie drużyny strzelą? -> tak Lewandowski strzeli? -> tak Jorgensen strzeli? ->nie ilość rzutów rożnych 10.5 -> under ilość rzutów rożnych 12.5 -> under
  9. JeremyJanot

[Zamknięty] AC Milan - Udinese [wygraj 3 BONY]

AC Milan - Udinese - 1x2 1 AC Milan - Udinese - Dokładny wynik 2:1 AC Milan - Udinese - 1x2 HT X AC Milan - Udinese - Dokładny wynik HT 1:1 AC Milan - Udinese - Under/over 2.5 over AC Milan - Udinese - Żółte kartki under/over 3.5 over AC Milan - Udinese - Obie strzelą ? tak AC Milan - Udinese - W której połowie padnie więcej bramek ? w pierwszej AC Milan - Udinese - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek nieparzysta AC Milan - Udinese - Czy będzie rzut karny ? nie AC Milan - Udinese - Czy będzie czerwona kartka ? nie AC Milan - Udinese - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 2' AC Milan - Udinese - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3' AC Milan - Udinese - Rzuty rożne under/over 8.5 under Dodatkowy typ: AC Milan - Udinese - Minuta pierwszego gola* 17'
  10. Dundalk - Legia Warszawa - 1x2 2 Dundalk - Legia Warszawa - Dokładny wynik 0:2 Dundalk - Legia Warszawa - 1x2 HT 2 Dundalk - Legia Warszawa - Dokładny wynik HT 0:1 Dundalk - Legia Warszawa - Under/over 2.5 under Dundalk - Legia Warszawa - Żółte kartki under/over 3.5 under Dundalk - Legia Warszawa - Obie strzelą ? nie Dundalk - Legia Warszawa - W której połowie padnie więcej bramek ? tyle samo Dundalk - Legia Warszawa - Parzysta/Nieparzysta liczba bramek parzysta Dundalk - Legia Warszawa - Czy będzie rzut karny ? nie Dundalk - Legia Warszawa - Czy będzie czerwona kartka ? nie Dundalk - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 1 połowy 1' Dundalk - Legia Warszawa - Liczba doliczonych minut do 2 połowy 3' Dundalk - Legia Warszawa - Rzuty rożne under/over 8.5 over Dodatkowy typ: Dundalk - Legia Warszawa - Minuta pierwszego gola* 33'
  11. JeremyJanot

[Zamknięty] Real Madryt - Sevilla wygraj bon bah ~16pln

Real Madryt - Sevilla (superpuchar Europy) Dokładny wynik -> 3:1 Wynik do przerwy -> 1x2 1 ilość bramek 2.5 -> over/under over ilość bramek 3.5 -> over/under over żółte kartki 3.5 -> over/under over zółte kartki 4.5 -> over/under under Czy będzie czerwona kartka? -> tak/nie nie Czy będzie rzut karny? -> tak/nie tak Obie drużyny strzelą? -> tak/nie tak Konoplyanka E strzeli? -> tak/nie nie Benzema strzeli? ->tak/nie tak ilość rzutów rożnych 10.5 -> over/under under ilość rzutów rożnych 12.5 -> over/under under
  12. Wisła Płock - Lechia Gdańsk 2 Śląsk Wrocław - Lech Poznań X Ruch Chorzów -Górnik Łęczna X Wisła Kraków - Pogoń Szczecin 2 Legia Warszawa- Jagiellonia Białystok 1 Zagłębie Lubin - Korona Kielce X Cracovia - Piast Gliwice X Bruk-Bet T. - Arka Gdynia 2