Skocz do zawartości

Pierwsze wrażenia


mephisto

Rekomendowane odpowiedzi


Moim zdaniem przydałbysię dział Konkursy. Być może Admin stara się o sponsoring u jakiegoś buka, ale jak to się mówi kazda pomoc i inicjatywa jest dobra.

Proponuje na początek Utworzyć taki dział Konkursy, a Elit Typer już się wszystkim zajmie jak na zawodowca przystało profesjonalnie.

Mianowicie: Poprowadze ten Konkurs, oraz ufunduje nagrody bo jak mówiłem w innym dziale mam kasy fuul więc mi to rybka czy ufunduje tu czy gdzie indziej.

Nagrodami będą piękne puchary i Statuetki sportowe.KAZDA NAGRODA BĘDZIE DODATKOWO ZE SPECJALNIE WYGRAWEROWANĄ TABLICZKĄ GRAWERTON I NAPISEM Z IMIENIEM I NAZWISKIEM. I co najistotniejsze. Warto brać udział w Konkursie bo nagrode będzie mógł zdobyć każdy kto pokona w tym Konkursie Elit Typera.

Tak więc do dzieła goście. Pokażcie na co Was stać. A do Admina prośba by utworzył taki dział KONKURSY>

Oto proponowany regulamin Konkursu.

 

Regulamin KONKURSU "Chcesz nagrode pokonaj Elit Typera":

Konkurs polega na rywalizacji bezpośredniej z przeciwnikiem.

Gramy na zasadzie mecz i rewanz.

W tygodniu rozgrywamy 4 kolejki konkursowe.

Pierwszą kolejke typujemy z meczy (poniedzialek - wtorek)

Drugą kolejke typujemy z meczy (środa-czwartek

Trzecią kolejke typujemy z meczy (piątek - sobota).

Czwartą kolejkę typujemy z meczy niedzielnych

Podajemy zawsze od razu caly kupon z zachowaniem aktualnych kursów.

ZASADY PODAWANIA KUPONÓW

korzystamy wylacznie z trzech ofert kursowych.

http://www.profesjonal.com.pl/

http://www.sts.pl/

http://www.totolotek.pl/

Podajac swój kupon podajemy Bukmachera .Numer zdarzenia, zdarzenie , kurs , swój typ.

Kupony nie spelniajace tych wszystkich wymogów beda odrzucane.

Podajemy od razu caly kupon na dana kolejke.

Wszystkie zdarzenia nie musza byc od jednego buka.

Na kuponie typujemy po piec zdarzen. Kazde zdarzenie stanowi osobna pozycje do punktacji.

Zdarzenie nietrafione to 1 pkt minusowy.

ZASADY PUNKTACJI

 

Punkty zdobywamy w zaleznosci od wysokosci kursu jaki wybierzemy.

GOSPODARZ:

- od 1.20 do 1.60 za +1pkt

- od 1.61 do 2.20 za +2pkt

- od 2.21 wzwyż za +3pkt

- Zdarzenie nietrafione to -1pkt

GOŚĆ:

- od 1.40 do 1.80 za +1pkt

- od 1.81 do 2.40 za +2pkt

- od 2.41 wzwyż za - +3pkt

Zdarzenie nietrafione to -1pkt

 

Pojedynek (mecz) punktowany jest nastepujaco:

Zwyciestwo - +3pkt

Remis - +1pkt

Porazka - 0pkt

Kazdy rozegra mecze u siebie i na wyjezdzie.

W zależnosci od ilości zgłoszeń Może nastąpić podział na kilka 16 osobowych podgrup, w których kazdy rozegra 15 meczy u siebie i 15 meczy na wyjeżdzie.

Kazdy kto podda trzy kolejne mecze walkowerem zostaje zastąpiony zawodnikiem z listy rezerwowej.

Walkower punktujemy trzema dużymi punktami dla zawodnika który stawił się do pojedynku, zerowym punktem dla walkowerowicza. Natomiast małe punkty dopisane będą do punktacji w takiej ilości jaką zdobędzie zawodnik,który do pojedynku przystąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem przydałbysię dział Konkursy. Być może Admin stara się o sponsoring u jakiegoś buka, ale jak to się mówi kazda pomoc i inicjatywa jest dobra.

Proponuje na początek Utworzyć taki dział Konkursy, a Elit Typer już się wszystkim zajmie jak na zawodowca przystało profesjonalnie.

Mianowicie: Poprowadze ten Konkurs, oraz ufunduje nagrody bo jak mówiłem w innym dziale mam kasy fuul więc mi to rybka czy ufunduje tu czy gdzie indziej.

Nagrodami będą piękne puchary i Statuetki sportowe.KAZDA NAGRODA BĘDZIE DODATKOWO ZE SPECJALNIE WYGRAWEROWANĄ TABLICZKĄ GRAWERTON I NAPISEM Z IMIENIEM I NAZWISKIEM. I co najistotniejsze. Warto brać udział w Konkursie bo nagrode będzie mógł zdobyć każdy kto pokona w tym Konkursie Elit Typera.

Tak więc do dzieła goście. Pokażcie na co Was stać. A do Admina prośba by utworzył taki dział KONKURSY>

Oto proponowany regulamin Konkursu.

 

Regulamin KONKURSU "Chcesz nagrode pokonaj Elit Typera":

Konkurs polega na rywalizacji bezpośredniej z przeciwnikiem.

Gramy na zasadzie mecz i rewanz.

W tygodniu rozgrywamy 4 kolejki konkursowe.

Pierwszą kolejke typujemy z meczy (poniedzialek - wtorek)

Drugą kolejke typujemy z meczy (środa-czwartek

Trzecią kolejke typujemy z meczy (piątek - sobota).

Czwartą kolejkę typujemy z meczy niedzielnych

Podajemy zawsze od razu caly kupon z zachowaniem aktualnych kursów.

ZASADY PODAWANIA KUPONÓW

korzystamy wylacznie z trzech ofert kursowych.

http://www.profesjonal.com.pl/

http://www.sts.pl/

http://www.totolotek.pl/

Podajac swój kupon podajemy Bukmachera .Numer zdarzenia, zdarzenie , kurs , swój typ.

Kupony nie spelniajace tych wszystkich wymogów beda odrzucane.

Podajemy od razu caly kupon na dana kolejke.

Wszystkie zdarzenia nie musza byc od jednego buka.

Na kuponie typujemy po piec zdarzen. Kazde zdarzenie stanowi osobna pozycje do punktacji.

Zdarzenie nietrafione to 1 pkt minusowy.

ZASADY PUNKTACJI

 

Punkty zdobywamy w zaleznosci od wysokosci kursu jaki wybierzemy.

GOSPODARZ:

- od 1.20 do 1.60 za +1pkt

- od 1.61 do 2.20 za +2pkt

- od 2.21 wzwyż za +3pkt

- Zdarzenie nietrafione to -1pkt

GOŚĆ:

- od 1.40 do 1.80 za +1pkt

- od 1.81 do 2.40 za +2pkt

- od 2.41 wzwyż za - +3pkt

Zdarzenie nietrafione to -1pkt

 

Pojedynek (mecz) punktowany jest nastepujaco:

Zwyciestwo - +3pkt

Remis - +1pkt

Porazka - 0pkt

Kazdy rozegra mecze u siebie i na wyjezdzie.

W zależnosci od ilości zgłoszeń Może nastąpić podział na kilka 16 osobowych podgrup, w których kazdy rozegra 15 meczy u siebie i 15 meczy na wyjeżdzie.

Kazdy kto podda trzy kolejne mecze walkowerem zostaje zastąpiony zawodnikiem z listy rezerwowej.

Walkower punktujemy trzema dużymi punktami dla zawodnika który stawił się do pojedynku, zerowym punktem dla walkowerowicza. Natomiast małe punkty dopisane będą do punktacji w takiej ilości jaką zdobędzie zawodnik,który do pojedynku przystąpił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Ja nie jestem jasnowidzem tylko dobrym typerem i człowiekiem. Też przegrywam i mam słabsze dni. A to ,że niewielu z Was to się może udać to fakt. Ale tu właśnie chodzi o zabawe ,rywalizacje i o to ,żeby Forum żyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Ja nie jestem jasnowidzem tylko dobrym typerem i człowiekiem. Też przegrywam i mam słabsze dni. A to ,że niewielu z Was to się może udać to fakt. Ale tu właśnie chodzi o zabawe ,rywalizacje i o to ,żeby Forum żyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ,że niewielu z Was to się może udać to fakt. Ale tu właśnie chodzi o zabawe ,rywalizacje i o to ,żeby Forum żyło.

A stoisz codziennie po kilka godzin przed lustrem i sie prężysz?? %-) Bo dawno takiego egocentryka i narcyza nie widziałem :lol:

Mój poprzedni post to ironia ;):]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ,że niewielu z Was to się może udać to fakt. Ale tu właśnie chodzi o zabawe ,rywalizacje i o to ,żeby Forum żyło.

A stoisz codziennie po kilka godzin przed lustrem i sie prężysz?? %-) Bo dawno takiego egocentryka i narcyza nie widziałem :lol:

Mój poprzedni post to ironia ;):]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałeś nic nowego. Jestem przyzwyczajony. Jestem narcyzem,zachwycam się swoimi sukcesami bo je mam. Jakbym ich nie miał to i nie miałbym czym się zachwycać.Proste. A tak nawiasem, wiesz ile w ludzi jest nienawiści tylko dlatego ,że ktoś coś ma -potrafi a onie nie?

To też jest cecha osobowości którą sam sobie nazwij.

Ja takim postępowaniem Was motywuje do tego byscie pomimo wszystkiego spróbowali mnie Mistrza pokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałeś nic nowego. Jestem przyzwyczajony. Jestem narcyzem,zachwycam się swoimi sukcesami bo je mam. Jakbym ich nie miał to i nie miałbym czym się zachwycać.Proste. A tak nawiasem, wiesz ile w ludzi jest nienawiści tylko dlatego ,że ktoś coś ma -potrafi a onie nie?

To też jest cecha osobowości którą sam sobie nazwij.

Ja takim postępowaniem Was motywuje do tego byscie pomimo wszystkiego spróbowali mnie Mistrza pokonać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszciejakiś koleś gadanormalnie. Spoko nie bój żaby nagrody dostaniesz jak mnie pokonasz j kazdy inny. Zresztą takich Konkursów robiłem już nascie naróżnych Forach i zawsze nagrody były wysyłane pocztą na adres typera i na mój koszt . Więc bez obawy.

Ale musi nas być 16 osób , bo na tyle jest terminarz rozgrywek według którego będziemy grać. Mam na myśli nasz terminarz Orange Ekstraklasy.

http://www.pzpn.pl/terminarz2006.php

Każdy może sobie wybrać drużyne. Ja jestem

1. Elit Typer -BOT Bełchatów

2. amciek - Legia Warszawa

3. PieKo - Wisła Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszciejakiś koleś gadanormalnie. Spoko nie bój żaby nagrody dostaniesz jak mnie pokonasz j kazdy inny. Zresztą takich Konkursów robiłem już nascie naróżnych Forach i zawsze nagrody były wysyłane pocztą na adres typera i na mój koszt . Więc bez obawy.

Ale musi nas być 16 osób , bo na tyle jest terminarz rozgrywek według którego będziemy grać. Mam na myśli nasz terminarz Orange Ekstraklasy.

http://www.pzpn.pl/terminarz2006.php

Każdy może sobie wybrać drużyne. Ja jestem

1. Elit Typer -BOT Bełchatów

2. amciek - Legia Warszawa

3. PieKo - Wisła Kraków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chętny:) nie zależy mi na nagrodzie tylko chce się przekonać kto jest lepszy i na co nas stać :))

 

ja Wisłe Kraków %-)

 

EDIT.Może jeszcze mam herb i historie klubu dodać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chętny:) nie zależy mi na nagrodzie tylko chce się przekonać kto jest lepszy i na co nas stać :))

 

ja Wisłe Kraków %-)

 

EDIT.Może jeszcze mam herb i historie klubu dodać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elit Typer chetnie sie tez dolacze do tego konkursu, ale lepiej bedzie jak zalozysz do tego nowy temat.

 

Ja biore Wisłe Kraków bo domyslam sie ze Pieko chce Płock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elit Typer chetnie sie tez dolacze do tego konkursu, ale lepiej bedzie jak zalozysz do tego nowy temat.

 

Ja biore Wisłe Kraków bo domyslam sie ze Pieko chce Płock.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...