Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


  • 1 month later...

Govortsova niech cię suko jebana stado wilkow wyrucha w lesie tak zebys nigdy wiecej nie wrocila do tenisa bo to reprezentujesz to jest ku**a smiech na sali Bialoruska dziwko. Zalatw sobie jebanego trenera i psychologa , gruba kurwo. Amen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

ku**a ja wczoraj poleglem na Hansie ale jest zly na siebie ze to zagralem takie marnego poziomu gry dawno nie widzialem na tle bylo nie bylo 3ligowca :zdziwiony: no moze po za tym co moja ukochana (L) wyprawiala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony bo zagrałem under 3,5 dla podbicia kursu;P wiedzialem ze hansa nie wygra tego meczu :cwaniak:

 

no tak bywa :D Mnie też wkurzyła Hansa, przez nią wtopiło 412 zł :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj byłem lepszy,w nocy wydawało mi się że obstawiłem 60 zł na to że gasol rzuci powyżej 18,5 pkt... ogladam mecz ,kibicuje Gasolowi oczywiscie ,na poczatku 4 kwarty mój faworyt rzuca 19sty pkt ,oczywiscie radość że zakład wszedł, wstaje rano i co widze...

under 18,5 pkt postawione...a byłem trzeźwy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj byłem lepszy,w nocy wydawało mi się że obstawiłem 60 zł na to że gasol rzuci powyżej 18,5 pkt... ogladam mecz ,kibicuje Gasolowi oczywiscie ,na poczatku 4 kwarty mój faworyt rzuca 19sty pkt ,oczywiscie radość że zakład wszedł, wstaje rano i co widze...

under 18,5 pkt postawione...a byłem trzeźwy:)

ja ostatnio podobna sytuacje miałem !!!!!

tylko ku**a zapomniałem wysłać kupon :k: :k: nie lada wkurwienie jak nie mogłem znaleźć kuponu :k:

pewnie to przez narkotyki :(%-)

chociaż nie do końca........stawiałem w betgunie :p:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Anonymous

Ljubicic :ok::ok::ok::ok::ok:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

:k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal ty cwelu pier*** co konczysz mega wykurwisty kupon na dzien dzisiejszy, 2MP cioto nie potrafisz wykorzystac pozniej nie lamiesz na 4:1 i przegrywasz mecz jak ostatnia łajza, wypierdalaj ............

 

tutaj taki przykład

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...