Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


  • 3 weeks later...

Nie będzie. Jeszcze miesiąc-dwa i odpuści. Potem pokaże się na jednym czy drugim mastersie, weźmie udział w RG i Wimbledonie, a potem wróci pewnie na US Open, ale wysilać się nie będzie. Nie ten wiek, nie te ambicje. Pokazał kupę fenomenalnego tenisa wczoraj, ale to nie będzie trwało wiecznie. Jemu się już po prostu nie chce ciułać punktów, więc nr 1 nie będzie. Za to Del Potro będzie :) A może i Djoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest opcja zablokowania smsów w erze ? chodzi mi tylko o te smsy z tych jebanych gier co się łudziłem, że wygram coś %-) i z tego jebanego hit fm też co chwile przysyłają. c**j mnie strzela jak co chwile muszę szukać telefonu i patrze, że to jakieś jebane gówno. Jakby te jebane smsy z ery jeszcze dało się zablokować było by zaaaaaaaajebiście

czekam na pomoc %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Pierdoloooony Inteer, zje**ł mi kupon na 1500zł :/

 

Wykurwiać na harem albo do Bangladeszu na czele z pseudotrenerem Mourinho i gwiazdeczkami pokroju Etoo i Balotelliego :/ Ależ mnie wkurwili na noc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier*** Inteer, zje***ł mi kupon na 1500zł :/

 

Wykurwiać na harem albo do Bangladeszu na czele z pseudotrenerem Mourinho i gwiazdeczkami pokroju Etoo i Balotelliego :/ Ależ mnie wkur*** na noc.

 

Nie dane było Tobie nosić 1,5k przy dupie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...