Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


Swietnie ku**a, cooler za coolerem, trafiam 2x AA, 2x KK, oczywiscie wszysycy fold :) Trafiam koljny raz AA i sie stackuje to typ na flopie trafia seta, next stackowanie z QQ i znow rywal lapie seta na flopie. je***y iPoker :)) Kurwaaaaaaaa :/ Jutro musi byc lepiej %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
czas zalac melise %-)

 

P.s

 

Ktos side bet jakim suckoutem wypadnie Drizzd z kolejnego turnieju ? %-) moj typ AAs vs 27off %-)

 

veri funi %-) ostatnio sobie policzyłem (próbka z 1miesiąca) że z turniejów których rozgrywałem (od freerolli do buyina 22$) odpadałem majać lepszą rekę od przeciwnika w 45% przypadków :help:

p.s dzisiaj freeroll na Jbet o 10k$ ciekawe jak tam odpadne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze tilt i to straszny bo 3BI przez glupote , reszta da rade ogarnac bo połamane overpary przez krupiera %-)

 

swoja droga to jebał pies dyszki bo kompletnie ich nie umiem grac %-)

 

a to wszystko przez to ze weselny alkohol bo jeszcze daje o sobie znac :respekt:%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

No i jak tu sie nie wkurwiac :zdegustowany: Po wakacjach wracam do bukmacherki, siedze 2h nad kuponem, w koncu wybieram 4 spotkania (w tym m.in. over 2.5 w meczu Polakow :D ) i........ ku**a jego mac do dzis nie wierze, ze wtapiam Finow z Liechtensteinem. No kseroboje zajebane leszcze, przy tym porazka Polakow to wypadek przy pracy :p Pieprzona amatora... Czasem mysle, ze juz chyba nic mnie nie zaskoczy i nagle jeb zza krzakow :p

I nie bede sie czail, choc do niedawna klocilbym sie z tymi ktorzy tak twierdza, ale je**ć LEO!!!!!!

 

peace ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pier****na smieszna grecyjka w kosza banda ch**a co przez caly mecz goni jebanych ruskich nie potrafi za 3pkt rzucac a w najwazniejszej ku**a tercji w ch**a sobie leci, pierdolic bande chujow, ostatni mecz na kuponie i c**j by to strzelil :krzeslo::krzeslo::krzeslo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...