Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 weeks later...

Stepanek ku**a NIEMYTA CO 1 SETA NIE MOŻE WYGRAĆ CALY KUPON Z NIEDZIELI Z KURSEM 45 IDZIE SIE PIERDOLIC PRZEZ TEPEGO ch**a CO NIE POTRAFI UTRZYMAC SERWISU W 1 SECIE A W 2 BRAKUJE MU JAJ PRZY BP TY KURWO NIE MYTA :f::f::f: + DO TEGO SĘDZIOWIE TAK STRONNICZO SĘDZIUJĄ ŻE POWINNI ICH WYJEBAĆ :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aston villa pier****ne ku**y jebane !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ku**a stracic bramki w 88 i 91 minucie . Jebane pokraki !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! pier****ne ofiary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

ku**a piedolony ing, umowę o prowadzenie rachunku mi zmienili bez mojej zgody, i ku**a muszę się do nich przejść i ku**a będe pewnei z 1h w kolejce stał, ja pier**e !!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi jakieś szczegóły? Bo ja lubię ING :D Godzinę to nie, zależy do jakiego oddziału się udasz, z jednej strony, polecam i nie polecam placówki na rynku podgórskim (czy tam okolice), udaj się rano, wtedy mniejszy ruch, za moich czasów, bywałem częstym gościem tego oddziału, robiła tam taka mamuśka, nie mam pojęcia ile miała lat, równie dobrze mogł mieć 30, albo 45, strasznie zadbana, ale taka suka, że szok, niekiedy eksponowała swoje wdzięki, to aż miło :k: Po południu nie ma co iść, bo wtedy to już zależy jak trafisz, możesz czekać 5minut albo 1h+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji trwajacego Wsoopa mam pytanko

 

Oglada ktos z was side eventy itp ? Wyczailem na pkr.com live transmisje ale nie mam pojecia o ktorej w ogole graja i w ktore dni oraz jakie turunieje. Moze ktos rozjascic sytuacje ?? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...