Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

No kurwaaa zajebisty dzień się zapowiada wstaje rano łeb mnie napi***ala gorączka 38,5 nie moge śliny przełknąć nikogo w domu nie było więc polazłem biedny schorowany zrobić sobie herbatę i wziąć jakieś tapsy na lepsze samopoczucie wszystko ladnie pięknie .... i musiałem herbatę wylać i sie poparzyć ... a na dodatek jutro do pracy :bz:

 

 

ZYCIE JEST PIĘKNE :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurwaaa zajebisty dzień się zapowiada wstaje rano łeb mnie napi***ala gorączka 38,5 nie moge śliny przełknąć nikogo w domu nie było więc polazłem biedny schorowany zrobić sobie herbatę i wziąć jakieś tapsy na lepsze samopoczucie wszystko ladnie pięknie .... i musiałem herbatę wylać i sie poparzyć ... a na dodatek jutro do pracy :bz:

 

 

ZYCIE JEST PIĘKNE :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Atletico - cieniasy jakich malo, przy odrobinie szczescia Almeria wygralaby z nimi 3:1 grajac w "10" ... trzeba zobaczyc zeby uwierzyc.

Udinese - co sie ku**a z nimi stalo?? Jak to mozliwe, ze nie sa w stanie strzelic nawet gola w meczu z Cagliari? Na marginesie to moja jedyna wtopa na kuponie, gdzie bylo 680zl do wyjecia za 5 dyszek :/

No i pier****ne cweluchy, jebane zabojady z Ligue1 - NIGDY wiecej nie stawiam tej ligi lamusow i amatorow !!

 

8 nietrafionych kuponow w ten weekend, na kazdym po 1 bledzie ... klatwa normalnie ku**a klatwa :bz::mur:

 

Ale najwazniejsze, ze Edmonton z handi weszlo dzis w nocy ... frustracje ustapily, tylko jakas taka niechec pozostala ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...