Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


Huj w dupę pierdolonemu, grubemu tłustemu lampardowi co nawet nie umie ku**a rozróżnić własnych zawodników i pierdolonej dunce Wozniacki która ku**a na 13 ostatnich gemów pizda wygraa tylko jeden :f: co za pier****na chujowa tenisistka

 

[ Komentarz dodany przez: Mazur: 2008-08-31, 22:32 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz ku**a w pizde jebana, ja pier**e, lapie seta to ku**a hujowi dochodzi do strita na riverze.ku**a ku**a ku**a w pizde w pizde w pizde jebana jebana jebana :f::f::f:

W pizdu z taką grą, a jutro jeszcze do szkoly ło ku**a zajebać sie idzie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turniej turbo na b2b za piatake eurasów.. zostało nas 3 ja lider za piersze 177e :cwaniak:

i jak tu ku**a mam sie nie wkurwic w dupe ze jebane jak jakis hujoza inny wygrywa bo mi net pierdolnał i szybki blind zjadl w niecale 3 minuty ja jebie.. ku**a gdzie sie zglosic po odszkodowanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupa c***a japa c**j

wkurwiają mnie te jebane rebaje gdzie ku**a wygrywam tylko z gorszą ręką, ile się ku**a człowiek nawkurwia na rivery jebane,

wkuriwają mnie pedalskie małolaty w klubach które tańczą ten jeszcze bardziej pedalski żabojadzki tectonik

wkuriwa mnie je***y w pizdu brak słońca

wreszcie sam sie wkurwiam na siebie ze mi sie do jebanego stsu nie chce isc %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkuriwają mnie pedalskie małolaty w klubach które tańczą ten jeszcze bardziej pedalski żabojadzki tectonik

 

http://www.youtube.com/watch?v=bytf3gZMFkY&feature=related

 

niech mie kierwa ktoś powie, że to fajne jest %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ku**a zajekurwa biscie.

Moje AK przegrywa z 22 :f::f::f:

I to jeszcze z takim kolesiem co w ostatnich 2 rozdaniach po moim raisie PF 4bb pushuje.Wtedy foldłem bo zagrania moje miały na celu kradzież blindów, więc sami wiecie z jakimi kartami raisowałem.Tym razem myślę, że nikt by nie odpuścił tylko, większości by doszło-NIE MNIE ... :f:

I gdzie popełniam błąd ? :bz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oo proszę bardzo !! Próbowałem pomnożyć wygrany hajs za podium, co prawda na micro stawkach, ale... Do rzeczy: dostaje KK, standard raise PF, gostek daje allicje i pokazuje mi A4s

na flopie A turn, river nic nie znaczące karty i moje KK przegrywa z jakimś jeb*** fishem który się allinuje z A4 :f::f::f:

No do huja pana nie moge, do ku**y nedzy jebanej co jest ? Fatum ? :przerazony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...