Skocz do zawartości

Bez cenzury


Obstawianie

Rekomendowane odpowiedzi


A propo tej wspólnej wycieczki na lody...Handicap też z Wami idzie?Obrazek :k:

Debile :k:

 

Jak dzieci, jak dzieci... :lol:

 

PS. padał deszcz i niewiele wyszło z imprezy :)

 

PS2. Gdzie wrócił Mazur?

 

Ale masz zapłon %-)

 

A Mazur wrócił na obst :smiech:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku**a co za pier****ne pedryle z tego SJ :mur: Całą sobotę i dziś 2 godziny siedziałem w napierdalałem w pokera żeby wyrobić 100 rh wymagane do freerolla a koło 16 dziś zaczęli coś z softem robić (wyłączanie stolików, nie mogłęm sie zalogować) i nie naliczyło mi 2 rh i nie udało mi się zarejestrować. Co za pier****ne patałachy z tych skurwieli :/

 

EDIT: ku**a 5 minut temu turniej się zaczął a mi dopiero teraz naliczyli 100 rh :/ Ja pier**e pochlastać się można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ku**a!!!!! ku**a!!!! ja pier**e!! ale ze mnie debil ja pier**e!! zaraz coś rozjebie chyba :/ niech mi ktoś pierdolnie !!!!!!!!!!!!!!

 

[ Komentarz dodany przez: duncan: 2007-08-14, 12:19 ]

%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówilem ze nie oddam %-)

postura nie ma nic do rzeczy-najpierw dostaniesz front kicka potem mozesz wybrac tuba na jape albo wejscie w mostek/grdyke/oczy, zmiekczenie kolanem/dzwignia na szczeke/kark, do gleby a tam juz cie oprawie jak bede chcial :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postura nie ma nic do rzeczy-najpierw dostaniesz front kicka potem mozesz wybrac tuba na jape albo wejscie w mostek/grdyke/oczy, zmiekczenie kolanem/dzwignia na szczeke/kark, do gleby a tam juz cie oprawie jak bede chcial

ku**a dałem edycje zamiast napisać nowego :k:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

postura nie ma nic do rzeczy-najpierw dostaniesz front kicka potem mozesz wybrac tuba na jape albo wejscie w mostek/grdyke/oczy, zmiekczenie kolanem/dzwignia na szczeke/kark, do gleby a tam juz cie oprawie jak bede chcial

 

Gdzie takich rzeczy uczą ? Pan roman juz w podstawówce wprowadził ? %-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...