Skocz do zawartości

Nowa platforma Spirex.io – Zyskaj 3$ + 10$ za polecenie! Brak limitów ‼️‼️‼️


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć! Mam dla Was świetną okazję na szybki zarobek na platformie Spirex.io, gdzie możecie zgarnąć 5$ za rejestrację oraz dodatkowe 10$ za polecenie znajomym. Jak to zrobić? Oto prosta instrukcja:

 

 

 

 

Instrukcja:

 

1. Rejestracja: Zarejestruj się na platformie Spirex.io z tego linku rejestracyjnego i upewnij się, że kod WQLQEGHQ 


 

https://www.spirex.io/en_US/register?inviteCode=WQLQEGHQ

 

2. Weryfikacja tożsamości: Zweryfikuj swoje dane, aby móc skorzystać z bonusu.


 

3. Depozyt i handel: Wpłać 2$ w kryptowalucie EOS (najtańsza i najszybsza opcja). Następnie przeprowadź transakcje na platformie o łącznej wartości 100$:

 

Polecam 20 USD w EOS szybko idzie zrobić obrót bonus jak i Depo oraz bonusy za polecenie od razu do wypłaty

 

Sprzedaj EOS na USDT.

 

Wykonaj trade na parze BTC/USDT.



 

4. Odbiór bonusu: Gotowe! Bonus 5$ wpadnie na Twoje konto w ciągu 24 godzin i będzie od razu dostępny do wypłaty.



 

To doskonała okazja na szybki zarobek bez dużych nakładów! Skorzystaj z tego, zanim oferta się skończy!

 

Powodzenia!

Edytowane przez TwojaPremia
zmiana bonusu kwoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kochani wszystko ok 1 bonus wpadł czekam na bonus za polecenie pamiętajmy że za każde polecenie mamy 10 USD także fajna opcja a trade można zrobić dokonując wpłaty w EOS ja zrobiłem 20 USD i tylko 5 razy obrót

 

Wszystko do wypłaty bez zadniej straty warto skorzystać i polecać

 

Screenshot_20240925-163132.thumb.png.0af760511e50085805209c1c34cb468d.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • TwojaPremia changed the title to Nowa platforma Spirex.io – Zyskaj 3$ + 10$ za polecenie!
  • TwojaPremia changed the title to Nowa platforma Spirex.io – Zyskaj 3$ + 10$ za polecenie! Brak limitów ‼️‼️‼️

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...