Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

:!!:. Wejdź w link na swoim smartfonie Ref: https://get.oobit.app/37lmq9  Czysty: https://www.oobit.com/

2: Pobierz aplikację bezpośrednio z linku promocyjnego

3. Otwórz aplikację i załóż konto

4. Wpisz referral code Będąc w zakładce "Home" wciśnij w prawym górnym rogu logo ludzika i w sekcji "Referral Code" wprowadź kod 37lmq9 (z góry dzięki :5:)

5. Ukończ KYC : Tutaj zaznaczam że aplikacja lubi przymulić podczas weryfikacji (przynajmniej ja trafiłem na jakiś zator ;d)

:t:To wszystko , Bonus powinien trafić na konto do 48 godzin aczkolwiek najczęściej wpada odrazu (np. ja otrzymałem go instant po weryfikacji KYC)

:ups:Środki możliwe do wydania wyłącznie w opcji zbliżeniowej :( A więc jeśli ktoś nie posiada modułu NFC w smartfonie to może być ciężko to wydać

 

:t:Za polecenie obie strony powinny rzekomo otrzymać 200 000 pkt które po zakończeniu odliczania (27 dni) mają zostać przekonwertowane na USDT , szczegóły w linku:  https://support.oobit.com/hc/en-us/articles/21467534373149-How-does-the-Oobit-Referral-Program-

work

:t: Dodatkowe pkt/monety? .. aktualnie są do zdobycia w kilku prostych zadaniach z cyklu "zostaw suba na yt / wbij na fb itp" 

 

Screenshot_2024-09-21-06-27-37-309_com.oobit.jpg

 

Screenshot_2024-09-21-06-46-28-490_com.oobit.jpg

Screenshot_2024-09-23-18-38-24-123_com.oobit.jpg

Edytowane przez Tivolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Polska już zablokowana, szybko poszło :kibic1:

 

edit: podobno błąd techniczny i niby dalej można płacić, dajcie znać jeśli komuś się uda, bo u mnie dalej nie działa 

Edytowane przez yanaZ5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dementując troszkę plotke o wykluczeniu Polski z udziału w promocji , poszedłem niedawno sprawdzić osobiście i wszystko działa jak powinno żadnych problemów z dokonaniem płatności

Według deklaracji supportu promocja trwać ma jeszcze 25 dni 

Dodam że płatność minimalna nie powinna być mniejsza niż 1 euro 

:t: Jak ktoś nie korzystał to polecam ;d zawsze to 38 ziko (realnie jakieś 36? , należy doliczyć jakiś niewielki podatek za przewalutowanie)

 

Screenshot_2024-09-23-10-44-58-032_com.oobit.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co support pisał To te punkty bedą do wymiany na USDT po upływie czasu na tym liczniku (czyli na dzień dzisiejszy 25 dni) . Problem w tym że nie ma jasnej informacji po jakim kursie będzie ta wymiana (również pytając w tej sprawie support)

 

Edytowane przez Tivolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tivolt changed the title to Oobit - 10$/38PLN za samo KYC / NFC

UP  :spoko: Potwierdzono że kurs wymiany punktów na USDT ma zostać podany w dniu zakończenia odliczania. Zakładam że każdemu powinno wpaść kolejne 10$

"5X bonus points can be converted to USDT after the timer on Rewards page (bottom right tab of the app) will reach zero. The exchange rate will be unveiled on the same day."

 
Edytowane przez Tivolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam 70 osób poleconych a tylko mi 3 osoby zaliczyło a pozostałe już nie czy to wszystko mi przyjdzie później czy co bo to wg lipa a wiem że robili  pokazali że zrobili zakupy mam ss a punkty są do teraz nie dodane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wiele osób nie korzystało, ale za te które skorzystały z mojego reffka otrzymałem punkty jak również poleceni swoje zbliżeniowe 10 USD :5:

Edytowane przez Tivolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tivolt changed the title to Oobit - 10$/38PLN za samo KYC / NFC/ > 18.10.2024 Zakończenie Promo <
  • Tivolt changed the title to Oobit - 10$/38PLN za samo KYC / NFC (☞⌐▀͡ ͜ʖ͡▀ )☞
  • 2 weeks later...

Wpadła dziś aktualizacja z informacją mówiącą że wszystkie środki bonusowe będą mogły być wykorzystane tylko w obrębie ich aplikacji. (czyli zbliżeniowo w sklepach jak dotychczas) Nie będzie możliwości transfery środków do innej osoby czy wypłaty.

Niestety nadal nie ujawniono przeliczniku punktów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Tivolt napisał:

Wpadła dziś aktualizacja z informacją mówiącą że wszystkie środki bonusowe będą mogły być wykorzystane tylko w obrębie ich aplikacji. (czyli zbliżeniowo w sklepach jak dotychczas) Nie będzie możliwości transfery środków do innej osoby czy wypłaty.

Niestety nadal nie ujawniono przeliczniku punktów 

Apropo przelicznika to jak zmienisz sobie datę w telefonie wychodzi że będzie to 10$ 🤑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Tivolt changed the title to Oobit - 5$ za samo KYC / NFC (☞⌐▀͡ ͜ʖ͡▀ )☞

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...