Skocz do zawartości

Zyskaj 25 USD na start bez depozytu + dodatkowe 2 USD za każde polecenie na Ultrapro Exchange


Rekomendowane odpowiedzi

 Zyskaj 25 USD na start bez depozytu + dodatkowe 2 USD za każde polecenie na Ultrapro Exchange



 

Ultrapro Exchange oferuje wyjątkową okazję! Zarejestruj się już teraz i odbierz bonus 25 USD bez wymogu depozytu. Dodatkowo, za każde polecenie znajomego otrzymasz 2 USD.

 

Handel na platformie rusza już 3 października, a proces weryfikacji (KYC) będzie dostępny wraz z uruchomieniem handlu. Obecnie wystarczy tylko rejestracja, aby skorzystać z tej oferty.

 

Nie przegap tej szansy, zarejestruj się już teraz:

https://www.ultraproex.com/register/?refCode=UTX138425

 

To idealna okazja, aby zyskać środki na start w świecie kryptowalut i handlu na jednej z najnowszych giełd!

 

Screenshot_20240906-192357.thumb.png.3b6d8d4bfc4cb0b96126e13026253fd7.png

Screenshot_20240906-192543.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


6 minut temu, TwojaPremia napisał:

@yanaZ5 ty jesteś scam to nie żaden scam I proszę mnie tu nie obrażać ok  widzę że dupa boli sam chciałeś zrobić promocje ale już jest proszę się ode mnie odsunąć i nie robić pomówień jasne 

Co to też jest scam jak wypłaca więc mi tu bajek nie pisz po prostu chcesz się pozbyć konkurencji Screenshot_20240907-130528.thumb.png.5ee8e49c892cf1aef82d57e98514051c.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie zostawić tutaj cytat "Link do giełdy i rejestracji to: Ultraproex.com zgadza się?
Wpiszcie sobie w Google Ultrapro Exchange i jaki jest pierwszy wynik? Link do domeny: Ultrapro.exchange
Czyli jedna lub druga domena jest scamem prawda? A co jeśli okaże się, że obie?
Przejdźmy sobie zatem do stopki, którą obydwie domeny posiadają identyczną. Istnieje tam taki zapis: "Copyright © 2024 Ultrapro.com. All Rights Reserved."
Więc tym razem wejdźmy sobie na Ultrapro.com i co się okazuje? Jest to strona a właściwie sklep internetowy oferujący gry planszowe!

Wszystko polega na podszywanie się pod blockchain Ultrapro, którego oficjalną domeną jest Ultrapro.info. Sama technologia i ludzie za nią stojący nie ma nic wspólnego z tą giełdą! Nie ma takowej informacji na żadnym z ich social mediów ani innych kanałach.

Gdyby pokopać dalej okaże się z pewnością, że dane rejestracji firm się różnią, regony się różnią, nipy, dane adresowe itp. Ale po co kopać skoro chyba powyższe dowody są wystarczające?
To jest scam!"

Edytowane przez Tivolt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@yanaZ5 to nie żaden scam I proszę cię od.... Się ode mnie bo nie lubię jak ludzie srają komuś celowo żeby pozbywać się konkurencji ja też się do ciebie nie dowalam bo mam to gdzieś co ty tu promujesz więc proszę cię odwal się 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tivolt jak może to być scam skoro nie cieba nic tam danych tylko chwilowo rejestracji chcą a od 3 mam być KYC to co wy tu za jakieś bzdury pewne też kolega tam tego a druga sprawa co się stanie że sobie kasę każdy uzbiera a jak wypłacą to co 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...