Skocz do zawartości

Zyskaj nawet 200€ z aplikacją Rayn - losowy bonus w kryptowalucie AKTIO


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

Mam dla Was świetną wiadomość – aplikacja Rayn przygotowała niesamowitą promocję, która może znacząco podbić Wasz budżet. Każdy użytkownik ma szansę na losowy bonus w przedziale od 10€ do 200€. Wymaga to odrobiny szczęścia, ale wyobraźcie sobie, że możecie zyskać nawet ponad 860 zł!

Bonus Rayn jest przyznawany w kryptowalucie AKTIO, którą można bardzo łatwo sprzedać i wypłacić na swoje konto. Wystarczy kilka kliknięć, aby zamienić kryptowalutę na realne pieniądze.

Promocja ta jest prawdziwym "pewniakiem", ponieważ Rayn od dawna regularnie rozdaje bonusy. Trzeba jednak pamiętać, że istnieje element losowości – bonus może wynosić od 10€ do 200€. Najniższa nagroda, 10€, może okazać się niewystarczająca, ponieważ do spełnienia warunków promocji trzeba zamówić kartę fizyczną Rayn, której koszt wynosi około 10€. W takim przypadku bilans wyniesie netto 0€.

 

Jeśli chcecie spróbować swojego szczęścia i zyskać dodatkowe fundusze, koniecznie sprawdźcie aplikację Rayn. To naprawdę proste i może przynieść Wam niezły zastrzyk gotówki.

 

Jak Uzyskać Bonus Ryan?

Krok 1: Zapisz się do promocji

Wejdź w promocyjny link i zapisz się do promocji.

Wprowadź swój numer telefonu na stronie promocyjnej.

Pobierz aplikację Ryan na swój smartfon ze sklepu Google Play lub App Store.

Krok 2: Rejestracja LINK Z BONUSEM DO 200 EURO

Otwórz zainstalowaną aplikację Ryan i rozpocznij rejestrację konta, używając tego samego numeru telefonu, który podałeś przy zapisie do promocji.

Otrzymasz SMS weryfikacyjny, zaakceptuj regulaminy i ustal PIN do aplikacji.

Podaj swój adres e-mail i potwierdź go poprzez kliknięcie linku w wysłanym e-mailu.

Krok 3: Weryfikacja tożsamości (KYC)

Uzupełnij swoje dane osobowe w aplikacji.

Przygotuj dokument tożsamości (dowód osobisty, prawo jazdy lub paszport) i zrób jego zdjęcie.

Wykonaj krótkie video-selfie, aby potwierdzić swoją tożsamość.

Przesłane dokumenty oraz weryfikacja są sprawdzane przez algorytmy sztucznej inteligencji firmy Onfido. Wynik weryfikacji powinien być dostępny w ciągu kilku minut.

Krok 4: Zamów kartę Ryan

Zamów fizyczną kartę Ryan “You are Freedom” w zakładce “Cards” w aplikacji. Koszt dostawy to 9,90€, ale użytkowanie karty jest bezpłatne.

Karta powinna dotrzeć pod wskazany adres w ciągu 5-14 dni roboczych.

Zasil konto Ryan kwotą 9,90€.

Krok 5: Wykonaj płatność

Wykonaj pojedynczą płatność na kwotę równą lub przekraczającą 5€. Może to być płatność online lub w sklepie stacjonarnym.

Możesz użyć wirtualnej karty dostępnej zaraz po jej zamówieniu. Wystarczy kliknąć jej wizerunek w zakładce “Cards” w aplikacji, aby sprawdzić dane karty.

Odbiór losowego bonusu Ryan 10€-200€

Po wykonaniu płatności, losowy bonus w przedziale 10€ – 200€ zostanie dopisany do Twojego konta w postaci tokena AKTIO.

Token AKTIO można zamienić na dowolną inną walutę i wypłacić lub użyć do dalszych płatności kartą Ryan.

 

Powodzenia i oby szczęście Wam sprzyjało!

Edytowane przez TwojaPremia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


13 godzin temu, leper1233 napisał:

Szkoda sensu na takie "Czekanie c**j wie ile za kartą", czekałem 3 tygodnie i jedynie ile dostałem to 14$, interes życia.....

Witam przecież z tego co ja wiem to sam promujesz to na różnych forach iwg myślisz ze jak dasz komentarz ze to szkoda czasu to wszystkie osoby będą robiąc z twojego linku Zaraz ja będę robił komentarze pod twoimi postami tam gdzie cię znajdę z ekipa i będziesz widział nie trawie takich przebiegłych ludzi co maja w ducie mało i chcą każda inna osobę wygryźć 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...