Skocz do zawartości

‼️📢💯HIT! Velo Bank – darmowe 60 zł w 48 godzin od założenia konta + 540 zł zwrotu za płatności🥳🥳🥳🥳🥳


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim

 

 

‼️📢💯HIT! Velo Bank – darmowe 60 zł w 48 godzin od założenia konta + 540 zł zwrotu za płatności🥳🥳🥳🥳🥳

 

 

Załóż konto
Kliknij w link widoczny   👉  TUTAJ   👈aby przejść na stronę promocji banku. Po zapoznaniu się z promocją i ofertą, wypełnij wniosek o Velo Konto poprzez kliknięcie “Otwórz konto”.

Velo Konto otworzyć można w pełni zdalnie z pełną jego aktywacją w dosłownie w 15 minut. Ta szybka metoda odbywa się za pomocą weryfikacji na selfie lub z wykorzystaniem e-Dowodu albo aplikacji mObywatel.

Pamiętaj aby podczas wypełniania wniosku:

zaznaczyć zgody marketingowe banku
otworzyć Velo Skarbonkę (na którą wpłynie pierwsze 60 zł bonusu)
otworzyć bankowość internetową wraz z bankowością mobilną
zamówić kartę płatniczą (jeśli chcesz uczestniczyć w drugiej części promocji ze zwrotem do 540 zł za płatności)

Premia 60 zł
Po zalogowaniu się po raz pierwszy do aplikacji banku, w ciągu maksymalnie 48 godzin otrzymasz 60 zł na Velo Skarbonkę. W rzeczywistości środki pojawiają się już na drugi dzień z samego rana.

Środki z Velo Skarbonki można paroma kliknięciami przelać na konto główne i od razu wykorzystać wedle uznania.



Nie przegapcie tej okazji!


Pozdrawiam

Edytowane przez TwojaPremia
Dodano bardziej stabilni opis promocji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Polecam zdecydowanie najlepsza promocja Faktycznie po założeniu konta i zalogowanie się 60 zł dostałam zaraz na drugi dzień a to nie wszystko co mają bo teraz mam zwrotu dużo już na skarbonkę mogę polecić tą promocje każdemu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • TwojaPremia changed the title to ‼️📢💯HIT! Velo Bank – darmowe 60 zł w 48 godzin od założenia konta + 540 zł zwrotu za płatności🥳🥳🥳🥳🥳
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...