Skocz do zawartości

Zakład bez ryzyka 500 PLN - na konto główne


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” w Betcris

 

1. Organizatorem promocji „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” (zwana dalej „Promocją”) jest Betcris Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, KRS nr 0000748281, NIP 5482704652 (zwamy dalej „Betcris”).
2. Promocja „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” obowiązuje od dnia 04.06.2022 r. od godziny 12:00 do 04.06.2022 do godziny 23:59.
3. Promocja jest przeznaczona wyłącznie dla nowych klientów Betcris i dotyczy pierwszego postawionego zakładu. Zakład zostanie uwzględniony w Promocji w momencie dokonania pełnej rejestracji - otwarcia konta stałego przez użytkownika. Promocja łączy się z ofertą powitalną - Freebet 50 PLN na start.

4. Promocja jest nadrzędna względem promocji 'Cashback do 500 PLN" i zastępuje ją na czas trwania promocji "Zakład bez ryzyka do 500 PLN".

5. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji „ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 500 PLN” jest:

a) dokonanie prawidłowej rejestracji pełnej (w czasie trwania promocji) i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl (maksymalnie do 7 dni od momentu dokonania pierwszego depozytu) oraz wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych poprzez kanały komunikacji organizatora Promocji;
b) wpłacenie depozytu i zawarcie pierwszego zakładu SOLO lub AKO z minimalną stawką 20 PLN (z oferty przedmeczowej lub live) z salda głównego (depozytowego) z minimalnym kursem całkowitym 1.8 zawierających dowolne zdarzenia. Zakład musi zostać zawarty w trakcie trwania Promocji. Wszystkie zdarzenia zawarte na kuponie muszą zostać zakończone w trakcie trwania Promocji. 

6. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3 i 4, otrzymają zwrot stawki NETTO w wysokości zaoferowanej na pierwszy zakład, WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki Promocji okaże się przegrany (wartość bonusu będzie naliczana według wzoru: stawka x 0,88).

Przykład: Gracz zagrał kupon za 100 PLN i ten został rozliczony jako przegrany. Gracz otrzyma zwrot w wysokości 88 PLN.
7. Minimalna kwota zwrotu to 17.60 PLN, a maksymalna to 500 PLN.
8. Zwrot zostanie przypisany do salda depozytowego w ciągu 30 minut od rozliczenia zakładu (lub pełnej weryfikacji konta jeśli ta nastąpi później). Środki z salda depozytowego mogą zostać od razu wypłacone lub przeznaczone na dalszą grę.
9. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch”, zakłady z oferty "gry karciane" oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.
10. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania zwrotu i wykluczenia uczestnika z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji, Ogólnymi Warunkami Promocji lub naruszeniem przez uczestnika Regulaminów Zakładów Wzajemnych Urządzanych przez Sieć Internet (zwany dalej „Regulaminem Zakładów”).
11. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden zwrot. W przypadku stwierdzenie naruszenia powyższego postanowienia Warunków Szczegółowych Promocji Betcris będzie uprawniony do anulowania bonusów przyznanych wszystkim uczestnikom biorących udział w naruszeniu (np. korzystających z tego samego IP, adresu zamieszkania, urządzenia, itp.).
12. Betcris zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w dowolnym czasie trwania Promocji. Zmiany Warunków Szczegółowych Promocji obowiązują wszystkich uczestników Promocji od daty ich publikacji na stronie Betcris
13. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami niniejszych Warunków Szczegółowych Promocji.
14. W sprawach nieuregulowanych WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI opublikowane na stronie www.betrcis.pl oraz postanowienia Regulaminu Zakładów.

 

-> Betcris

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...