Skocz do zawartości

Freebet za kartki


smika

Rekomendowane odpowiedzi

Freebet za kartki

 

 

Już w tę niedzielę czekają nas derby Krakowa, czyli jedne z najstarszych derbów w Polsce! Poświęcenia i walki o każdą piłkę jak i ostrej, zawziętej gry nie powinno zabraknąć, dlatego w Betcris przygotowaliśmy z tej okazji specjalną promocję! Zagraj kupon AKO za min. 100 PLN na którym znajdzie się spotkanie Cracovii z Wisłą Kraków (zakład przedmeczowy), a jeżeli Ci się nie powiedzie to dopiszemy do Twojego konta Freebet o wartości 10 PLN za każdą żółtą kartkę pokazaną w meczu. Możesz otrzymać aż do 100 PLN Freebetu!

 

Jak działa promocja?

 

Wpłać min. 100 PLN i postaw kupon AKO (z oferty przedmeczowej) za min. 100 PLN, zawierający minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym minimum 1.30. Kupon MUSI zawierać przedmeczowy zakład na spotkanie Cracovia - Wisła Kraków odbywające się 01.05.2022 r.

Jeżeli Twój pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się nietrafiony otrzymasz freebet w wysokości 10 PLN za każdą żółtą kartę w meczu Cracovia - Wisła Kraków (do kwoty 100 PLN), który wykorzystasz na kuponie AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) zawierającym minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym minimum 1.30. 

PRZYKŁAD: Gracz przegrał kupon, a w meczu Cracovia - Wisła Kraków obie drużyny otrzymały łącznie 7 żółtych kartek. Gracz otrzymuje Freebet w wysokości 70 PLN (7 żółtych kartek x 10 PLN).

 

 

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „DERBY KRAKOWA” 

 

1. Organizatorem promocji „DERBY KRAKOWA” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652.
2. Promocja „DERBY KRAKOWA” obowiązuje od dnia 30.04.2022 od godziny 10:00 do dnia 01.05.2022 do godziny rozpoczęcia spotkania Cracovia - Wisła Kraków. 
3. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali co najmniej jednego depozytu przed jej startem. Promocja nie łączy się z ofertą powitalną. 
4. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie: 
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl. 
b. depozytu na kwotę min. 100 PLN oraz zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej) ze stawką min. 100 PLN z salda głównego (depozytowego) zawierającym minimum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym minimum 1.30 (kupon musi zostać rozliczony 1.05.2022 do godziny 23:59). Zakład MUSI zawierać spotkanie Cracovia - Wisła Kraków z oferty PRZEDMECZOWEJ, odbywające się 01.05.2022 r.
5. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości zależnej od ilości żółtych kartek w spotkaniu Cracovia - Wisła Kraków (zgodnie z wzorem Wartość Freebetu = Ilość żółtych kartek * 10PLN, do kwoty maksymalnie 100 PLN) WYŁĄCZNIE w przypadku, gdy pierwszy kupon spełniający warunki promocji okaże się przegrany. Bezpośrednia czerwona kartka pokazana w meczu nie wpływa na wysokość freebetu. 
6. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 4, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet. 
7. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do 02.05.2022 roku, do godz. 15:00.
8. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych i gier karcianych) zawierającym miniumum 3 zdarzenia, z kursem każdego zdarzenia wynoszącym minimum 1.30, na zdarzenia z oferty na piłkę nożną.  
9. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany. Maksymalna wygrana z zakładu postawionego za freebet to 2000 PLN. 
10.  Zakłady SOLO, systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji. 
11. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji. 
12. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus. 
13. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu. 
14. Uczestnik przystępując do Promocji potwierdza, że zapoznał się i zgadza się z postanowieniami regulaminu.

 

W przypadku pozostałych kwestii nieuregulowanych w WARUNKACH SZCZEGÓŁOWYCH PROMOCJI obowiązują OGÓLNE WARUNKI PROMOCJI

 

-> Betcris 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...