Skocz do zawartości

Freebet 49 PLN


smika

Rekomendowane odpowiedzi

Freebet 49 PLN za piłkarski kupon!

Freebet 49 PLN za piłkarski kupon w Betcris !

Przed nami kolejna kolejka kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Oczy polskich kibiców będą szczególnie skoncentrowane na domowym starciu naszej reprezentacji z San Marino, w którym liczymy na efektowne zwycięstwo Polaków. Szanse, aby pojechać na przyszłoroczny mundial ma w dalszym ciągu wiele reprezentacji, dlatego możemy być pewni, że czekają nas emocjonujące, piłkarskie wieczory!

 

Z tej okazji mamy dla naszych graczy wyjątkową piłkarską promocję!

 

Wpłać min. 99 PLN i postaw kupon AKO DOKŁADNIE za 99 PLN zawierający PRZYNAJMNIEJ 3 zdarzenia, tylko z oferty PIŁKA NOŻNA o łącznym kursie min. 2.50 oraz kursem pojedynczego zdarzenia min. 1.25.

Bez względu na końcowe rozstrzygnięcia na Twoim kuponie odbierz freebet w wysokości 49 PLN, który wykorzystasz na kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami o łącznym kursie min. 2.5 (min. kurs pojedynczego zdarzenia to 1,25).

 

 

 

WARUNKI SZCZEGÓŁOWE PROMOCJI „Piłkarski Freebet"  obowiązujące od dnia 08.10.2021 r. do 09.10.2021 r.:


1. Organizatorem promocji „Piłkarski Freebet” jest Mr Bet Zakłady Bukmacherskie Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gdyni ul. Podolska 21, nr KRS 0000748281, NIP 5482704652. 
2. Promocja „Piłkarski Freebet” obowiązuje w dniach 08.10.2021 roku od godziny 10:00 do 09.10.2021 roku do godziny 23:59.
3. Warunkiem wzięcia udziału w Promocji, która przeznaczona jest wyłącznie dla Klientów Betcris, jest dokonanie:
a. prawidłowej rejestracji pełnej i otwarcia Konta STAŁEGO na stronie www.betcris.pl.
b. depozytu na kwotę min. 99 PLN oraz zawarcie zakładu AKO składającego się z min. 3 zdarzeń ze stawką DOKŁADNIE 99 PLN z salda głównego (depozytowego) zawierającego zdarzenia WYŁĄCZNIE z oferty Piłka Nożna o łącznym kursie kuponu min. 2.50 oraz kursem pojedynczego zdarzenia na kuponie min. 1.25 (wszystkie zdarzenia muszą być zakończone w trakcie trwania promocji).
4. Uczestnicy, którzy spełnią wszystkie warunki Promocji określone w punkcie 3, otrzymają nagrodę w postaci jednorazowego darmowego zakładu (zwanego dalej „Freebetem”) w wysokości 49 PLN.
5. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon postawiony przez gracza, spełniający warunki promocji określone w punkcie 3, co jest równoznaczne z tym, iż jeden gracz może otrzymać tylko jeden freebet.
6. Freebety zostaną przypisane przez Betcris do kont graczy do poniedziałku, 11.10.2021 roku, do godz. 16:00.
7. Freebet należy wykorzystać na zawarcie zakładu AKO (z oferty przedmeczowej lub live z wyłączeniem sportów wirtualnych) z minimalnym kursem całkowitym 2.50 zawierającego co najmniej trzy zdarzenia z dowolnej oferty zakładów przy czym minimalny kurs każdego ze zdarzeń wynosi 1.25. Freebet musi zostać wykorzystany najpóźniej w terminie 3 dni od jego przyznania. Po upływie tego terminu Freebet zostanie anulowany.
8. Zakłady systemowe, zakłady „łańcuch” oraz zakłady rozliczone za pomocą funkcji Cash Out nie biorą udziału w Promocji.
9. Betcris zastrzega sobie prawo do anulowania bonusu i wykluczenia gracza z Promocji, w przypadku wykrycia działań niezgodnych z Warunkami Szczegółowymi Promocji lub Ogólnymi Warunkami Promocji.
10. Na dany adres IP, urządzenie, gospodarstwo domowe, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę płatniczą i/lub portfel elektroniczny oraz miejsce komputerów publicznych przysługuje tylko jeden bonus.
11. Promocja jest przeznaczona dla graczy, którzy dokonali co najmniej dwóch depozytów. Promocja nie łączy się z bonusami powitalnymi.
12. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia uzasadnionych zmian w dowolnym czasie trwania konkursu.

-> Betcris

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

a-346-betcrispromocjasportowyweekend1600

 

FREEBET 25 PLN w Betcris. TYLKO W WEEKEND!

 

Przed nami wyjątkowy weekend z całym mnóstwem imprez sportowych i nie tylko! Już w piątek reprezentacja Polski w piłkę ręczną zainauguruje Mistrzostwa Europy. W pierwszym meczu zmierzymy się z Austrią, z kolei w niedzielę naszych szczypiornistów czeka mecz z Białorusią. Liczymy na awans Polaków dalszej fazy rozgrywek! Emocji nie zabraknie także w Zakopanem! Do zimowej stolicy Polski zawita cykl Pucharu Świata w skokach narciarskich. Kibice piłkarscy także znajdzie coś dla siebie! Topowe europejskie ligi piłkarskie nie zwalniają tempa, już w ten weekend czekają nas pasjonujące spotkania w Premier League, Bundeslidze, Serie A czy Ligue 1! Ale to jeszcze nie wszystko! Fani Esportu emocjonować się będą rozgrywkami League of Legends z najwyższej półki - rusza European Championship! W Betcris nie przeszliśmy obojętnie wobec takiej ilości sportowych wydarzeń na najwyższym poziomie i przygotowaliśmy promocję, w której zgarniesz freebet 25 PLN za postawiony zakład!

 

Jak działa promocja?

 

Wpłać min. 100 PLN i postaw kupon AKO za min. 100 PLN składający się z min. 3 zdarzeń z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.30.

Bez względu na końcowe rozstrzygnięcia na Twoim kuponie, otrzymasz freebet w wysokości 25 PLN, którzy wykorzystasz na kuponie AKO, składającym się z min. 3 zdarzeń z minimalnym kursem każdego zdarzenia 1.3

 

-> Betcris

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...