Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

• Gruby pinned this temat

Zarejestrowałem się wrzucam fotkę dowodu z jednej strony przyjmuje a z drugiej już nie ? i co jest jeszcze potrzebne do weryfikacji fotkę z konta czy zapłacony rachunek ? I jak jest z tą promocja bo jest zakład bez ryzyka 50 zł i freebet  200 zł jak to się łączy ?

Edytowane przez scorQpion
Odnośnik do odpowiedzi

Ja do weryfikacji wysyłałem jeszcze wyciąg bankowy.  Co do zakładu bez ryzyka to wpłacałem na próbę 20zł i mi nie zaliczyło bo postawiłem kupon za 20zł a ma być  owszem minimum 20zł ale na czysto czyli trzeba postawić ponad 20zł i tu właśnie się naciąłem bo nie doczytałem regulaminu  . Co do wypłat to realizują codziennie chyba od godz. 9-17 i jak zlecałem w piątek po 17 to zaraz w sobotę po 9 rano miałem na koncie bankowym.

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę pochwalić nowego buka - udało mi się delikatnie przemnożyć bonus za otwarcie konta, który był dostępny wczoraj - z 20 PLN zrobiłem 200 i postanowiłem wypłacić (ostatnio bieda u buków, więc każdy grosz dobry).

Przy otwarciu standardowo dałem do weryfikacji dwie strony dowodu - wczoraj zleciłem wypłatę, a dziś rano na koncie.

Odnośnik do odpowiedzi
18 godzin temu, INTELOWIEC napisał:

Muszę pochwalić nowego buka - udało mi się delikatnie przemnożyć bonus za otwarcie konta, który był dostępny wczoraj - z 20 PLN zrobiłem 200 i postanowiłem wypłacić (ostatnio bieda u buków, więc każdy grosz dobry).

Ja bonus w grze mam powitalny a z 100 zrobiłem już 300 więc może 200 wypłacę sobie chociaż z weryfikacja miałem lekkie problemy 😉

Odnośnik do odpowiedzi