Skocz do zawartości

Pozostałe Ligi Azjatyckie 2022


Alibaba

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 months later...

Ruszamy z typowaniem w Nowym Roku. Ruszamy do Chin

 

Guangzhou FC - Changchun Yatai

 

Typ: BTS TAK     Kurs: 2.05 :minus:

 

STS

 

Spróbujmy napocząć buka w Nowym Roku.

Walka o puchary trwa tak więc powyższy typ trzeba spróbować bo kurs fajny.

Gości jeśli myślą o grze w Azjatyckiej Lidze Mistrzów to muszą w tym meczu powalczyć o komplet pkt z bezpośrednim rywalem

Porażka może spowodować spore straty na które już braknie czasu tak więc trzeba wyjść i powalczyć o win

A wiadomo nie da się wygrać nie strzelając tak więc licze,że będzie ciekawy meczyk do oglądnięcia.

BTS o pięknym kursie więc zobaczymy. Oby się zaczęło od plusa

 

Wynik: 2:0

Edytowane przez Przemo1866
Rozliczenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al Budaiya - Al Riffa (Bahrajn)

Typ: 2/-4.5 :plus:

Kurs: 1.56 / Fortuna

 

Al Riffa rządzi w bahrańskiej Premier League, czego dowodem jest aktualne mistrzostwo wywalczone w wielkim stylu - przegrali tylko jeden mecz. W obecnym sezonie rozegrali siedem spotkań, w których pogubili tylko cztery punkty - bilans 5-2-0. Po przeciwnej stronie boiska druga najsłabsza drużyna w lidze, w dodatku taka, z udziałem której nie pada zbyt wiele goli. Al Riffa zaś po raz ostatni mecz przegrała... na początku marca ubiegłego roku. Bilans H2H jest dla nich korzystny: Od listopada 2018 r. pięć spotkań i każde wygrane przez gości, z czego w trzech ostatnich mecz kończył się wynikiem 2:0 dla nich. To powoduje, że każdy inny wynik niż ich zwycięstwo będzie niespodzianką. A jednocześnie nie stawiałbym na grad bramek w tym meczu.

Edytowane przez zielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Zob Ahan - Gol Gohar (Iran) 

Typ: BTTS - nie :plus:

@1.57 / STS

 

Spróbuję dzisiaj typu w egzotycznej wydawać by się mogło lidze irańskiej. Na dziesięć ostatnich meczów, w których wystąpił Zob Ahan, tylko jedno zakończyło się bramkami z obydwu stron. We wszystkich pozostałych przypadkach była to jedna bramka. W lidze irańskiej w żadnym ze spotkań z ich udziałem w tym sezonie nie padły więcej jak dwie bramki. Rywale również dalecy są od powtarzalności BTTS - w ostatnich sześciu spotkaniach, w których wystąpili, fakt strzelenia gola przez obydwie drużyny nastąpił jednokrotnie. W dodatku mają bilans bramek na wyjeździe 6-5 w siedmiu meczach, co pokazuje że z czysto matematycznego punktu widzenia w meczach wyjazdowych z ich udziałem pada mniej niż jeden gol po obydwu stronach. Takie zestawienie zdecydowanie nie sprzyja BTTS-om, stąd też mój typ na to, że maksymalnie jedna drużyna w tym meczu zdobędzie bramkę.

Edytowane przez zielony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Chiny

 

Guangzhou FC - Hebei

X - 2.80 :minus:

STS

Spróbujmy dziś tak. Już stosunkowo niski kurs mowi wiele. Dwie ekipy które dopadł kryzys w Chinach. Bez zaciągu zagranicznego trudno o wyniki. Ciut lepiej wystartowali zawodnicy Hebei ale to raczej nie daje im jakiegoś wielkiego handicapu. Każda z ekip z własnymi problemami więc myślę, że są spore szanse na podział punktów

Wynik;

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Tajlandia 2 liga

 

Rayong FC - Chiangmai Utd

Typ: X. Kurs: 3.30 :minus:

STS

Obie ekipy nadal z szansami na awans tak więc liczę tu na wyrównane spotkanie z racji , że każda z ekip może osiągnąć najwyższy cel czyli awans.
W pierwszym spotkaniu był remis zobaczymy jak będzie dziś

Wynik: 1:0

Edytowane przez Przemo1866
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Alibaba zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...