Skocz do zawartości

TRADING 212 darmowe akcje o wartości do 100E


Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Serwis Trading212 służący handlowania akcjami oraz CFD  oferuje aktualnie ciekawą promocję, a mianowicie darmową akcję przyznawaną losowo o wartości do 100E (w zależności jaka akcja zostanie wam wylosowana)

Co należy zrobić: zarejestrować się z linku, otworzyć konto, przejść weryfikacje (standard dok,tożsamości, adres), dokonać depozytu 1e na konto INVEST (NIE CFD)
Po wykonaniu tych czynności zostanie przydzielona do 24H darmowa akcja.

Otrzymaną akcję można sprzedać po 3 dniach, a pieniądze z niej uzyskane wypłacić po 30 dniach
Oczywiście jak ktoś lubi inwestowanie może dalej bawić się akcjami

Depozyt można zrobić poprzez Skrilla, karte, przelew


ref link:  www.trading212.com/invite/FMACYTLv
czysty:   www.trading212.com

Promocja jest tylko poprzez ref link, rejestracja z czystego nic nie daje. Zarówno ja jaki rejestrujący sie dostajemy po jednej akcji (dopisane na prośbę )

Sam serwis działa od kilku dobrych lat, a liczba pobrań aplikacji przekrawacza kilkanaście milionów, także serwis legitny. 

Tą metodą którą zrobimy depozyt to tą metodą bedziemy mogli wypłacić.Ja robiłem depo 1euro skrillem i wylosowałem akcje wartą 14 euro którą sprzedałem po 3 dniach a pieniądze z niej w kwocie 14euro wypłaciłem na Skrill .Wypłata doszła bez problemu .Jedyny chyba minus to czas oczekiwania 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja weryfikowałem w dzień i weryfikacja tego samego dnia.Jak ci jeszcze nie zweryfikowali to pewnie jutro w dzien .Wypłaty też realizują tylko w dni robocze w godzinach ich pracy chyba od 8-16 i być może weryfikacje też robią w tych godzinach

Edytowane przez smika
Dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, crachmel napisał:

Wydaje się spoko, chciałem już dawno takie coś a tu jeszcze apka więc na pewno tam będę inwestował, na razie czekam na weryfikację i zobaczymy co mi podarują 

Chyba podarowali ci 14 euro  .To i tak nieżle bo trafiają się akcje za 8 czy 9 euro ale i widziałem też że nie którzy mieli i akcje wartę 50 czy 80 euro ale to rzadkośc.Niektórzy grając akcjami za 8 czy 9 euro potrafili ugrać z 35-40 euro ale to trzeba się na tym inwestowaniu znać:)

Edytowane przez smika
dodanie zawartosci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...