Skocz do zawartości

Kalendarz adwentowy w forBET


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

fs_2.png

 

Drugi dzień Kalendarza Adwentowego w forbet to święto piłki nożnej. Zarówno dla fanów piłki wirtualnej oraz tej granej na żywo. Wystarczy, że w tym dniu zagrasz po jednym kuponie obu zakładów. Oprócz ewentualnej wygranej otrzymasz od nas dodatkowo bonus nawet 100 złotych.

 

Zatem podsumowując. Twoim zadaniem w dniu 2 grudnia jest zagranie dwóch zakładów: jeden na sporty wirtualne I na piłkę nożną, drugi natomiast z oferty zakładów bukmacherskich na piłkę nożną. Konieczne jest w obu kuponach zagranie tą samą stawką: 10, 50 lub 100 złotych. W nagrodę otrzymasz od nas bonus odpowiednio 10, 50 lub 100 złotych. Proste? Zatem nie czekaj i już teraz zagraj swoje zakłady!

 

 

REGULAMINY PROMOCJI - DZIEŃ 2

Zasady promocji "WIRTUALNE GRANIE – REALNE WYGRANE"

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje dnia 02.12.2019.

4. Aby skorzystać z promocji należy zagrać dwa kupony:

a) Jeden z kuponów musi pochodzić z oferty piłki nożnej zakładów WIRTUALNE l.

b) Drugi z kuponów musi pochodzić z oferty piłki nożnej zakładów bukmacherskich lub zakładów na żywo.

5. Kupony muszą zostać zagrane za jednakową stawkę 10, 50 lub 100 PLN.

6. Na kuponach muszą znajdować się min. 3 zdarzenia – każde z kursem min. 1.35.

7. Kupony z zakładami typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, nie zaliczają się do promocji.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe.

9. Po spełnieniu warunków zasad promocji gracz otrzyma bonus 10, 50 lub 100 PLN. Wysokość bonusu zależy od stawek za jakie gracz wniósł zakłady:

- kupony zagrane za 10 PLN = 10 PLN bonusu,

- kupony zagrane za 50 PLN = 50 PLN bonusu,

- kupony zagrane za 100 PLN = 100 PLN bonusu.

10. Obrót bonusem wynosi 3x po kursie minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Bonus oczekuje w kolejce przez 7 dni. Czas na obrót bonusem wynosi 7 dni.

11. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

12. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe, zakłady z oferty Sporty WIRTUALNE l i II, zakłady długoterminowe, zakłady specjalne oraz Combo Expert.

13. Bonusy zostaną przyznane tylko jeden raz na użytkownika - od wyższego progu zagranych stawek - i znajdą się na kontach graczy we wtorek 03.12.2019 do godz. 16:00.

14. Organizator zastrzega sobie prawo do anulowania środków bonusowych oraz wykluczenia z przyszłych promocji graczy zawierających zakłady przeciwstawne przy obrocie bonusem.

15. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

16. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


fs_3.png

 

W dniu dzisiejszym z Kalendarzem Adwentowym kierujemy się na wyspy - konkretnie do Premier League. Przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję na szlagierowe spotkanie 28. kolejki pomiędzy Manchesterem United, a Tottenhamem Hotspur. Freebet o wartości 30 PLN już czeka!
 

Patrząc w tabele można zastanawiać się co to za szlagier, skoro drużyny ze środka tabeli. Możemy być jednak pewni, że obie drużyny zaprezentują nam niezłe widowisko. Każda ma ambicje na czołowe lokaty, więc liczą się tylko 3 punkty. Dodatkowym smaczkiem tego pojedynku będzie osoba Jose Mourinho, czyli nowy trener drużyny gości, a były drużyny gospodarzy.

Jeżeli zagrasz jutrzejszy HIT 28. kolejki na swoim kuponie za dokładną stawkę 99 PLN, to otrzymasz od nas 30 PLN na grę.

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs_4.png

 

Dzisiaj przygotowaliśmy promocję z Extra Bonusem od depozytu. Promocję, którą już z pewnością znacie z poprzednich miesięcy. Za pierwszy wpłacony depozyt w określonych godzinach otrzymacie 50% bonusu do aż 500 PLN.

 

Ważną sprawą są godziny wpłaty depozytu, w dniu dzisiejszym promocja będzie obowiązywała od 14:00 do 17:00. Zatem za pierwszy depozyt złożony w tym przedziale czasowym możecie liczyć na bonus. Promocja jest skierowana do graczy z mocnymi nerwami, bowiem zgodnie z warunkami promocji otrzymany bonus trzeba postawić w całości. Za to tylko jeden raz, powodzenia!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs_5.png

 

Piąty dzień Kalendarza Adwentowego i kolejny Extra Bonus od depozytu. Za pierwszy wpłacony depozyt w określonych godzinach, otrzymacie 50% bonusu do aż 500 złotych. Promocja jest dla prawdziwych twardzieli, bowiem trzeba obrócić od razu całym bonusem. Wystarczy tylko jeden raz i po sprawie. Powodzenia!


 

Ważną sprawą są godziny wpłaty depozytu, dziś promocja będzie obowiązywała od 15:00 do 18:00. Zatem za pierwszy depozyt złożony w tym przedziale czasowym możecie liczyć na bonus.

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs_6.png

 

Kolejny i zarazem ostatni dzień z Extra Bonusem od depozytu. Dziś możecie jednak zgarnąć dwa razy więcej. Za wpłatę we wskazanych godzinach możecie odebrać aż 1000 złotych bonusu!

 

Jak zawsze w tej promocji ważną sprawą są godziny wpłaty depozytu, dzisiaj promocja będzie obowiązywała od 16:00 do 19:00. Ustawcie sobie przypomnienie i zróbcie dobrą analizę kuponu. Przypominamy, że otrzymanym bonusem musicie obrócić raz, ale całością. Trzymamy kciuki!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs_7.png

 

Siódmy dzień kalendarza i promocja dla wszystkich wielbicieli sportów walki. W Arenie Gliwice odbędzie się kolejna gala KSW. Żeby podnieść emocje jeszcze bardziej, przygotowaliśmy dla was specjalną promocję. Do pierwszego wpłaconego dziś depozytu otrzymacie 2-krotny mnożnik zysku - MaxiZysk!

 

Podczas KSW 52 do oktagonu wraca były mistrz Mamed Khalidov, który zmierzy się ze Scottem Askhamem. Mamy nadzieję, że pomści on Michała Materlę, który musiał uznać wyższość Anglika w poprzedniej walce. Bardzo ciekawie zapowiada się też walka Damiana Janikowskiego z Szymonem Kołeckim.

 

Oczywiście gwoździem programu będzie promocja w Kalendarzu Adwentowym i możliwość podwojenia swojego zysku z wygranego kuponu. Pamiętajcie, że na kuponie muszą być tylko zdarzenia z oferty na tę galę i to minimum 3. Życzymy trafnych typów!

 

MaxiZysk NIE JEST bonusem - po zagraniu kuponu z mnożnikiem środki zostaną pobrane z salda głównego!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs_8.png

 

Promocja na niedzielę zapowiada się całkiem nieźle. Dziś grając przez aplikację lub stronę mobilną zwrócimy Tobie połowę stawki za trzy pierwsze przegrane kupony. Także śmiało odpalajcie naszą appkę i obstawiajcie bez obaw nawet Ekstraklasę.

 

Jedyne co musisz zrobić podczas niedzielnych zakładów, to pamiętać o ustawieniu dokładnej stawki 79 złotych. Być może dopiero pod koniec dnia zanotujesz pierwsze błędne kupony, dlatego radzimy grać cały dzień za taką kwotę. W sumie możesz otrzymać aż 120 złotych zwrotu w postaci bonusu za przegrane kupony!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gruby featured this temat

fs_9.png

 

Poniedziałek już nie taki straszny z Kalendarzem Adwentowym. W dniu dzisiejszym grając kupony co godzinę od 16:00 do 21:00 możesz zgarnąć aż 100 złotych bonusu. 

 

Popularne "nie lubię poniedziałków" odsyłamy w zapomnienie. Kolejna promocja w Kalendarzu Adwentowym pozwoli Wam polubić przynajmniej ten z 9 grudnia. Pamiętajcie o wyznaczonych godzinach i stawce 29 złotych, którą musicie zagrać każdy z kuponów.

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs_10.png

 

Dzień 10 naszego Kalendarza Adwentowego przypada w dniu rozgrywek Ligi Mistrzów. Skoro tak, to tradycyjnie nie może zabraknąć naszej promocji na europejskie puchary - czyli gramy BEZ PODATKU! Dodatkowo wydłużamy godziny i zaczynamy już od 16:00!

  

Dzięki wcześniejszej godzinie rozpoczęcia promocji, będziecie mieli czas na stworzenie super kuponów, czyli tzw. pewniaczków. Do dyspozycji w naszej ofercie na każdy mecz Ligi Mistrzów macie około 250 różnego rodzaju zakładów. Do tego dochodzą jeszcze dostępne tylko u nas zakłady specjalne. Jeżeli Liga Mistrzów, to tylko na forbet~!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11_fs.png

 

Dzień 11 naszego Kalendarza Adwentowego tak jak wczoraj podporządkowany jest Lidze Mistrzów i Lidze Europy. Zatem europejskie puchary tradycyjnie gramy  BEZ PODATKU! W dodatku zaczynamy już od 16:00!

  

Kolejny dzień zmagań w Lidze Mistrzów, to kolejna okazja na znaczne powiększenie swojego salda. Od godziny 16:00 możecie grać LM i LE BEZ PODATKU. Przypominamy, że do dyspozycji w naszej ofercie na każdy mecz macie do około 250 różnego rodzaju zakładów. Do tego dochodzą jeszcze dostępne tylko u nas zakłady specjalne. Jeżeli europejskie puchary, to tylko na forBET!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12_fs.png

 

Kolejny dzień z europejskimi pucharami. Nie zwalniamy tempa i dzisiaj gramy Ligę Europy - oczywiście BEZ PODATKU. Tak jak w poprzednich dniach zaczynamy o godzinie 16:00.

  
 

Trzeci dzień z rzędu, dzięki naszej promocji, macie kolejną szansę zgarnąć większe wygrane i zgromadzić kapitał na weekendowe granie. Do dyspozycji w naszej ofercie na każdy mecz Ligi Europy macie około 250 różnego rodzaju zakładów. Do tego dochodzą jeszcze, dostępne tylko u nas, zakłady specjalne. Jeżeli Liga Europy, to tylko na forBET!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs_ka_13.png

 

Po zmaganiach z europejskimi pucharami przyszedł czas na ligowe emocje. W naszym Kalendarzu Adwentowym przygotowaliśmy specjalną promocję, która jeszcze bardziej je podniesie. Gramy topowe ligi BEZ RYZYKA!
   

 

Premier League, La Liga, Serie A, Ligue 1, Bundesliga, a może... Ekstraklasa? Grając dzisiaj kupon z meczami z tych topowych lig, za dokładną stawkę 99 lub 299 złotych, możecie liczyć na zwrot w przypadku błędu. 

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14_fs.png

 

W 14. dniu naszego Kalendarza Adwentowego stawiamy na skoki narciarskie. Grając za określoną stawkę na naszych Orłów możesz być spokojny o wyniki. Dzisiaj gramy BEZ RYZYKA!

  
 

Kolejne zawody Pucharu Świata odbędą się w Klingenthal, a na sobotę zaplanowano konkurs drużynowy. Zawierając zakłady za dokładną stawkę 99 lub 199 złotych, w przypadku błędu możecie liczyć na zwrot w formie bonusu na saldo.

 

-> forBET

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15_fs.png

 

Dzisiejszą promocję Kalendarza Adwentowego kierujemy do włoskiej Serie A, gdzie odbędzie się ciekawe spotkanie pomiędzy Fiorentiną a Interem. Grając ten mecz za dokładną stawkę, możesz otrzymać kilka bonusów za jednym razem!

 

Warunkiem udziału w promocji jest zagranie kuponu z dokładną stawką 79 złotych, a jedno ze zdarzeń musi dotyczyć meczu Fiorentina - Inter. W zależności od wydarzeń w meczu, możesz zgarnąć w bonusach kwotę nawet wyższą niż wniesiona stawka.

  

Otrzymasz bonus jeżeli:
 
Drągowski zachowa czyste konto - 20 PLN
Lukaku strzeli bramkę - 10 PLN
Godin otrzyma żółtą kartkę - 10 PLN
Martinez strzeli bramkę lub zaliczy asystę - 10 PLN
Chiesa strzeli bramkę lub zaliczy asystę - 10 PLN
Caceres otrzyma żółtą kartkę - 10 PLN

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_16_fs.png

 

Jeszcze trochę i dzięki forBET polubicie poniedziałki. Dzień 16 w Kalendarzu Adwentowym będzie wyjątkowy, bowiem jak dobrze poszukacie, to możecie podwyższyć swoje wygrane nawet o 20%

 

Dzisiejszy bonus przebija grę bez podatku, bowiem nie dość że go pokrywa, to jeszcze dodatkowo podbija wygraną o kolejne kilka procent. Nawet kopanie bitcoinów nie przyniesie Wam tyle emocji, co szukanie specjalnego bonusu od forBET.

 

Znajdziecie go razem z ukrytym zdarzeniem Maraton Adwentowy, którego dodawanie na każdy kupon może zapewnić Wam wyjazd do Brazylii lub Japonii. Teraz oprócz punktów do Rankingu Maratonu, możecie zgarnąć też super wygrane!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_17_fs.png

 

Dzisiaj z promocją Kalendarza Adwentowego kierujemy się do naszych sąsiadów. We wtorek w Bundeslidze odbędzie się hitowe spotkanie pomiędzy Borussią Dortmund a RB Lipsk. Grając to zdarzenie na kuponie możecie zgarnąć freebeta 30 złotych niezależnie od wyniku spotkania!

 

Grając dzisiaj zakłady pamiętajcie o doborze stawki, bowiem tylko kupony zawarte z dokładną stawką 99 złotych będą brane pod uwagę. Oczywiście na kuponie jednym z trzech zdarzeń musi być zakład na mecz Borussia Dortmund - RB Lipsk. Z tą promocją oprócz wygraj możecie zgarnąć dodatkowo 30 złotych ekstra w formie freebeta!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_18_fs%20popra.png

 

W każdej piłkarskiej lidze kilka razy w sezonie odbywa się mecz, który elektryzuje wszystkich kibiców. Szlagier, klasyk, hit... wszyscy żyją tym wydarzeniem już kilka dni wcześniej. Jest jednak jedno wydarzenie, które przebija wszystkie inne, i to znacznie. Już w środę 18 grudnia w hiszpańskiej La Liga FC Barcelona zagra z Realem Madryt. 

 

Na tą wyjątkową okazję przygotowaliśmy równie wyjątkową promocję. Od godziny 16:00 do rozpoczęcia meczu gramy BEZ PODATKU! Plan zatem na ten wieczór idealny, najpierw kupony na iforbet.pl a potem mecz z kolegami! Życzymy dużo piłkarskich emocji o oczywiście trafnych typów!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_19_fs.png

 

W kinach na całym świecie możemy oglądać już nowy film z serii Gwiezdnych Wojen - Skywalker. Odrodzenie. To wydarzenie zbiegło się niemal z rozpoczynającą się dzisiaj ostatnią w tym roku, 20. kolejką piłkarskiej Ekstraklasy. 

 

Z pewnością nie jest to zbieg okoliczności, nie mogło być przypadku. Niejednokrotnie w tym sezonie byliśmy świadkami kosmicznych zagrań i dryblingów piłkarzy naszej ligi :) Łączymy zatem oba wydarzenia w promocji Kalendarza Adwentowego i dajemy Wam MaxiZysk na Ekstraklasę. Niech moc wygranych będzie z Wami!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_20_fs.png

 

Ostatnia prosta naszej promocji, a my nie zwalniamy tempa. W 20 dniu Kalendarza Adwentowego dajemy Wam kolejną okazję na powiększenie swojego zysku. Jeżeli chcecie powiększyć swój budżet, to grajcie sporty zza wielkiej wody, a konkretnie to NBA lub NHL.

 

Pamiętajcie, żeby zwiększyć zysk ze swojego zakładu, musicie zagrać za stawkę minimum 20 złotych. Na kuponie należy zagrać minimum trzy zdarzenia, wyłącznie z zakresu oferty na NHL i/lub NBA. 

 

maxizysk-stepper_desktop.jpg

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_21_fs.png

 

W 21 dniu naszego Kalendarza Adwentowego zarezerwujcie sobie trochę czasu po godzinie 16:00. W zasadzie nie trochę, a dokładnie 4 godziny. Bowiem dokładnie tyle czasu będziecie mogli grać zakłady LIVE – BEZ PODATKU!

 

Jedyne o czym musicie pamiętać, to o uzupełnieniu środków na grę oraz dodaniu na każdym swoim zakładzie specjalnego zakładu „NA ŻYWO BEZ PODATKU”. Znajdziecie je w ofercie zakładów LIVE w górze strony. Życzymy trafnych typów!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_22_fs.png

 

Dzisiaj 22 dzień naszego Kalendarza Adwentowego i kolejna okazja na powiększenie swoich wygranych. Tym razem z naszą promocją skaczemy do Szwajcarii. A dokładnie to do Engelbergu, gdzie odbędzie się kolejny konkurs Pucharu Świata w skokach narciarskich.  

 

W ubiegły weekend polscy skoczkowie swoim zwycięstwem w konkursie drużynowym sprawili nam sporą niespodziankę. Wczoraj natomiast Kamil Stoch we wspaniałym stylu odniósł zwycięstwo w pierwszym konkursie na skoczni w Engelbergu. W dzisiejszych zawodach liczymy na podobny scenariusz i większej liczby naszych skoczków w pierwszej dziesiątce. Od siebie dokładamy jeszcze Maxizysk za zagranie kuponów ze stawką od 20 do 100 złotych. Pamiętajcie, że wszystkie zdarzenia na kuponie muszą dotyczyć skoków z kursem minimalnym 1.40. Trzymamy kciuki!

 

maxizysk-stepper_desktop.jpg

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs_ka_23.png

 

Przedostatni dzień naszej promocji z pewnością przypadnie Wam do gustu i już na stałe polubicie poniedziałki z forBET. Dzień 23 w Kalendarzu Adwentowym to promocja na Sporty Wirtualne I i gra BEZ PODATKU cały dzień!

 

 

Piłka nożna, koszykówka, tenis, konia, a może wyścigi psów? Wybór należy do Ciebie. Wygrane co kilka minut i gra BEZ PODATKU przez cały dzień. Jak wygospodarujecie sobie trochę wolnego czasu podczas świątecznych przygotowań, to wiecie już jak go spędzić. Życzymy trafnych typów i wysokich wygranych!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ka_24_fs.png

 

Ostatni dzień naszego Kalendarza Adwentowego 2019. Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja przypadła Wam do gustu i wpadło trochę dodatkowych środków dzięki naszym promocjom.

 

Dzisiaj nie musicie nic robić. Nie musicie też wypatrywać pierwszej gwiazdki w oknie żeby otrzymać prezent pod choinkę. Już przed południem na Waszych kontach pojawi się prezent od forBET - MaxiZysk. Jaką kwotę MaxiZysku otrzymasz? zależy od tego jak grałeś/grałaś w tym roku w naszym serwisie. Wykorzystać go mądrze na spotkania z oferty Premier League.

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

fs_6_wielkanocna11.png

 

REGULAMIN - DZIEŃ 4

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje 06.04.2020 w godz. 00:00 – 23:59.

4. Promocja dotyczy TYLKO kuponów zawartych na WIRTUALNE l oraz WIRTUALNE II.

5. Na kuponie ze zdarzeniami z oferty WIRTUALNE l muszą znajdować się min. 3 zdarzenia - wszystkie z kursem min. 1.30. 

6. Każdy kupon ze zdarzeniami z oferty WIRTUALE ll zalicza się do promocji – bez względu na liczbę zdarzeń oraz kurs minimalny.

7. Współczynnik kuponu zmieni się automatycznie na 1.0 jeżeli kupon zostanie zagrany zgodnie z zasadami promocji.

8. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

9. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

10.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs_7_wielkanocna11.png

W piąty dniu promocji „WIRTUALNA JEDENASTKA” zwracamy Waszą uwagę na e-sporty. Za pierwszy przegrany kupon w dniu zawarty zgodnie z poniższymi warunkami zwracamy stawkę!

  

Z każdym rokiem oferta na e-sporty jest co raz większa, sezon trwa prawie cały czas. Nagrody w największych turniejach sięgają kilkudziesięciu milionów dolarów. Na naszej stronie można też oglądać transmisje na żywo z ciekawszych wydarzeń. Warto spróbować sił i postawić kupon, najlepiej za kwotę od 20 do 100 złotych. Wówczas w przypadku wygranej zwracamy stawkę!

   
4_esport_stepper_desktop.jpg

przejdz-do-oferty_button.jpg

REGULAMIN - DZIEŃ 5

 

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie. 

 

2Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

 

3. Promocja obowiązuje dnia 07.04.2020 w godz. 00:00 - 23:59. 

 

4. Kupony muszą zostać rozliczone do 08.04.2020, do godz 01:00.

 

5Na kuponie muszą znajdować się minimum 3 zdarzenia. Kurs KAŻDEGO zdarzenia na kuponie to min 1.30. Wszystkie zdarzenia muszą pochodzić z oferty ESPORT - przedmeczowej lub na żywo.

 

6Zwrot zostanie przyznany za pierwszy przegrany zakład kwalifikujący się do promocji. 

 

7Maksymalny zwrot wynosi 100 PLN. Za zakład powyżej 100 PLN gracz otrzyma 100 PLN bonusu.

 

8Minimalna kwota zwrotu to 20 PLN. Zakłady zagrane za kwotę niższą niż 20 PLN nie kwalifikują się do promocji. 

 

9Do promocji nie zaliczają się zakłady systemowe oraz kupony zagrane za stawkę bonusową.

 

10Zwrot nastąpi w postaci bonusu.

 

11Bonusy pojawią się na kontach graczy w ciągu 48 godzin od momentu rozliczenia kuponu.

 

12Środkami bonusowymi należy obrócić dwukrotnie z kursem minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Czas na obrót bonusem wynosi 2 dni. Bonus oczekuje w kolejce przez 2 dni.

 

13Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

 

14Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z WIRTUALNE l i II. 

 

15Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

 

16Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte. 

 

17Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fs_8_wielkanocna11.png

 

REGULAMIN - DZIEŃ 6

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

 

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

 

3. Promocja obowiązuje dnia 08.04.2020 w godz. 00:00 - 23:59.

 

4. Kupony muszą zostać rozliczone do 08.04.2020, do godz. 23:59.

 

5. Aby otrzymać bonus w kwocie 50 PLN należy dokonać obrotu na zakładach z oferty WIRTUALNE l na kwotę min. 250 PLN.

 

6. Obrót musi zostać wykonany kuponami, na których znajdują się min. 2 zdarzenia oraz kurs ogólny kuponu wynosi min. 2.0.

 

7. Do obrotu zaliczają się zarówno wygrane jak i przegrane zakłady.

 

8. Do promocji nie zaliczają się zakłady systemowe oraz kupony zagrane za stawkę bonusową.

 

9. Bonusy pojawią się na kontach graczy 09.04.2020 do godz. 16:00.

 

10. Środkami bonusowymi należy obrócić dwukrotnie z kursem minimalnym 2.0 - min. kurs pojedynczego zdarzenia w kuponie AKO musi wynosić 1.20. Czas na obrót bonusem wynosi 2 dni. Bonus oczekuje w kolejce przez 2 dni.

 

11. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

 

12. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z WIRTUALNE l i II.

 

13. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej Promocji lub dopuszczających do udziału w Promocji.

 

14. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

 

15. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fs_9_wielkanocna11.png

Siódmy dzień naszej „WIELKANOCNEJ JEDENASTKI” to małe święto dla wszystkich fanów e-sportu. Jest to również doskonała okazja dla pozostałych graczy na poznanie się z tą dyscypliną.

 

Dzisiaj bowiem wszystkie zakłady gramy BEZ PODATKU! Zarezerwujcie sobie czas dla forBET i grajcie e-sporty. Życzymy trafnych typów i wysokich wygranych!

6_esport_stepper_desktop.jpg
 

przejdz-do-oferty_button.jpg

 

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonus%20extra.png

 

W ramach promocji „WIELKANOCNA JEDENASTKA” mamy przygotowany specjalny bonus dla graczy, którzy spełnią zalecenia „trenera” naszej jedenastki. Jest o co walczyć, bowiem wykazując się szybkością możecie zgarnąć nawet 150 złotych w bonusie.

 

Codziennie o stałej porze – 12:00, 15:00 oraz 18:00 – tej, będziemy zapisywać pierwszych 20 osób, którzy zagrają kupony najbliżej wskazanych godzin. Trzeba być dokładnym i dobrze celować, bowiem o miejscu będą decydować sekundy. Wystarczy grać zakłady ze stawką 25 złotych lub więcej oraz kursem minimalnym 2.0 Poniżej będziemy prezentować wygrane osoby za dzień poprzedni. Życzymy powodzenia!

 

 

REGULAMIN BONUS EXTRA:

1. Organizatorem jest forBET Zakłady Bukmacherskie.

2. Promocja ważna jest tylko dla klientów zarejestrowanych na stronie forBET.

3. Promocja obowiązuje od 03.04.2020 godz. 12:00 do 13.04.2020 godz. 23:59.

4. Promocja odbywa się w trzech turach każdego dnia jej trwania. Pierwsza tura rozpoczyna się o godz. 12:00. Następne dwie tury kolejno o 15:00 oraz 18:00.

5. W każdej turze pierwsze 20 osób, które po godzinie 12:00, 15:00 oraz 18:00 zagrają zakład zgodny z zasadami promocji otrzymają bonus 50 PLN.

6. Kupony kwalifikowane są według zawarcia zakładu co do sekundy. Jeżeli więcej niż jeden Gracz zawrze zakład w tej samej sekundzie co Gracz z miejsca 20. wtedy lista wygranych zostanie powiększona o tę liczbę graczy.

Przykład: Gracze z miejsc 18 – 25 zagrali zakład o godz. 12:00:03 – w takim przypadku bonus otrzyma 25 osób

7. Stawka kuponu musi wynosić min. 25 PLN.

8. Na kuponie muszą znajdować się min. 3 zdarzenia, a ogólny kurs kuponu musi wynosić min. 2.0.

9. Za jedną turę Gracz może otrzymać tylko jeden bonus.

10. Maksymalny bonus jaki Gracz może otrzymać za każdy dzień promocji to 150 PLN – jeżeli znajdzie się w pierwszej 20-tce każdej z trzech tur.

11. Do promocji zaliczają się zdarzenia z oferty przedmeczowej, na żywo oraz wirtualne l.

12. Bonusy znajdą się na kontach graczy do 24 godzin od zakończenia ostatniej tury każdego dnia.

13. Środkami bonusowymi należy obrócić JEDNOKROTNIE - CAŁĄ KWOTĄ BONUSU (jeden kupon). Kuponem:

a) singiel z kursem min. 2.30,

lub

b) AKO, w którym minimalny kurs KAŻDEGO zdarzenia to. 2.30

14. Czas na obrót bonusem wynosi 2 dni od momentu pojawienia się bonusu na saldzie bonusowym w aktywnym bonusie. Bonus oczekuje na gracza w kolejce przez 2 dni (od momentu przyznania).

15. Zlecenie wypłaty z salda głównego przed spełnieniem warunków obrotu bonusem skutkuje zakończeniem udziału w promocji i utratą środków bonusowych.

16. Do promocji nie zaliczają się kupony zagrane za środki bonusowe oraz kupony systemowe.

17. Zakłady typu draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra nie ma zakładu, zakłady na zawodników, zakłady długoterminowe, specjalne oraz Combo Expert nie zaliczają się do obrotu bonusem.

18. Do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z WIRTUALNE l i II.

19. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji.

20. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte.

21.Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie.

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...