Skocz do zawartości

Black Friday w forBET


Gruby

Rekomendowane odpowiedzi

BFstrona.jpg

 

Podwyżki w Black Friday!

Black Friday to dzień, w którym wszędzie znajdziecie obniżki... ale nie u nas! forBET tego dnia zarządza podwyżki i to nie byle jakie, bo aż 2-krotne!

 

Jedyne co należy zrobić to wpłacić depozyt w piątek (29.11.2019), a wpłacone środki otrzymają od nas mnożnik MaxiZysk, który będzie można wykorzystać przez 48 godzin na zdarzenia z oferty przedmeczowej lub/i na żywo piłki nożnej: Premier League, La Liga, Bundesliga, Serie A, Ligue 1 i/lub Ekstraklasy

 

Pamiętajcie, z forBET wygrywacie najwięcej!

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

20_podstrona-forsport.png

Z okazji Black Friday oferujemy przecenę o 100% na pierwszy zakład! Załóż konto, zaznacz zgody marketingowe (w 1. kroku procesu rejestracyjnego) i już - bonus 20 PLN będzie dostępny do gry.  

 

Jak zagrać za bonus? Po wybraniu zdarzeń należy na kuponie zmienić saldo główne na bonus.

 

Promocja łączy się z Pakietem Powitalnym, więc do Twojej dyspozycji będą także: 

 

* Bonus od Depozytu 2 000 PLN 

* MaxiZysk 200 PLN 

* Gra Bez Podatku na 14 dni  
 

Z forBET wygrywasz najwięcej!

stepper_podstrona_BlackFriday21.jpg
ZASADY PROMOCJI:

Regulamin promocji Black Friday Darmowe 20 PLN za założenie konta: 

 

1. Organizatorem promocji jest forBET Zakłady Bukmacherskie. 

 

2. Promocja obowiązuje w dniu 26.11.2021 od godziny 00:00 do godziny 23:59. 

 

3. Promocja łączy się z Pakietem Powitalnym, wszystkie punkty regulaminu promocji Pakiet Powitalny mogą mieć zastosowanie także dla promocji Black Friday Darmowe 20 PLN. 

 

4. Gracz, który zarejestruje konto na stronie lub w aplikacji forBET w trakcie promocji, otrzyma Bonus o wartości 20 PLN do wykorzystania na zakładach bukmacherskich. 

 

5. Przyznany Bonus podlega czterokrotnemu obrotowi. Rozumie się przez to zawarcie zakładów, oferowanych przez sieć Internet przez Organizatora, za czterokrotność kwoty przyznanego bonusu, środkami pochodzącymi wyłącznie z tego bonusu i wygranych pochodzących z zakładów zawartych za ten przyznany bonus, z następującym zastrzeżeniem: 

a) do obrotu bonusem zaliczane są wyłącznie zakłady z Kuponów na co najmniej dwa zdarzenia, gdzie kurs pojedynczego zdarzenia wynosi minimum 1.20, a kurs całego Kuponu, minimum 2.00; 

b) do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady z Kuponów zawierających Zakłady systemowe 

c) do obrotu bonusem zaliczają się tylko kupony, na których rozliczone są WSZYSTKIE zdarzenia

d) zlecenie wypłaty środków z konta głównego skutkuje anulowaniem bonusu oraz wszystkich zakładów zawartych za środki bonusowe. 

 

6. Uczestnik może zawierać zakłady za przyznaną kwotę bonusu po wykorzystaniu wszystkich wcześniej przyznanych przez Organizatora bonusów (kwot bonusów). Bonus oczekuje w kolejce na wykorzystanie przez 14 dni, od dnia jego przypisania do eKonta Uczestnika. Czas na obrót bonusem wynosi 14 dni (nie wlicza się czasu oczekiwania w kolejce na wykorzystanie). 

 

7. Jeżeli Uczestnik w czasie określonym w pkt 6 nie dokona czterokrotnego obrócenia bonusem, Uczestnikowi nie przysługują żadne roszczenia w związku z tym przepadkiem. 

 

8. Oferta promocyjna ważna jest tylko i wyłącznie dla jednego klienta, konta gracza, gospodarstwa domowego, adresu IP. Wszyscy klienci próbujący nadużyć oferty poprzez wielokrotne otwieranie kont zostaną z niej wykluczeni, ich konta zamknięte zaś wszelkie bonusy i wygrane z nim powiązane usunięte. 

 

9. Organizator zastrzega sobie prawo podejmowania indywidualnych decyzji wykluczających poszczególnych Klientów z niniejszej promocji lub dopuszczających do udziału w promocji. 

 

10. Organizator zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian w niniejszych „Zasadach Promocji” w dowolnym czasie. 

 

11. Organizator zastrzega sobie prawo do zakończenia promocji w dowolnym momencie bez podawania przyczyny oraz informowania Graczy.

 

-> forBET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...