Skocz do zawartości

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [18-19.09.2018r]


Rekomendowane odpowiedzi

1944615107_Beztytuu.png.2f5d0bd831d56c26

 

Już niedługo powraca Liga Mistrzów, a tam szykują nam się ciekawe spotkania. Na salony wraca Inter Mediolan i na start będzie musiał się zmierzyć na swoim stadionie z Tottenhamem. Liverpool na start dostaje PSG, Real będzie musiał się zmierzyć z Romą, do LM powraca też Manchester United i na start wyjazd do Szwajcarii. Zapraszam do pisania analiz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Inter - Tottenham over 10,5 roznych @  1,87 1xbet 12 rogow:t:

 

Przeczucie mi mówi, że będzie tu sporo cornerów, trzeba grać a analizy chyba nigdy nie ma do końca przekonywującej co do rzutów rożnych. Dla mnie mecz z gatunku cios za cios i akcja za akcję. Obie ekipy są w dołku i będą chciały się przełamać. Wydaje mi się, że tutaj bez znaczenia kto pierwszy strzeli.

 

INTER 3-4-2-1: Handanović - Skriniar, De Vrij, Miranda - Candreva, Vecino, Brozović, Asamoah - Nainggolan, Perisić - Icardi

Tottenham 4-2-3-1: Worm - Trippier, Alderweireld, Vertonghen, Rose - Dier, Dembele - Lucas, Eriksen, Son - Kane

 

Candreva i Perisic to często kopalnia rzutów rożnych, zobaczymy jak te ustawienie będzie wyglądało Interu, Asamoah to dynamika i dużo wrzutek. Składy tylko przypuszczalne, ale mam nadzieję, że typ wejdzie.

 

 

Barcelona - PSV over 3,5 @ 1,69 1xbet 4:0:t:

 

Tutaj się zapowiada na kilka bramek. Obie ekipy świetnie weszły w sezon, Messi i społka u siebie w lidze mistrzów są praktycznie nie do zatrzymania. PSV a więc Holandia i z jakąś dobrą defensywą mi się to nigdy nie kojarzyło.

 

FC Barcelona: ter Stegen - Roberto, Piqué, Umtiti, Alba - Rakitić, Busquets, Coutinho - Messi, Suárez, Dembélé.

PSV Eindhoven: Zoet - Dumfries, Viergever, Schwaab, Ángeliño - Rosario, Gastón Pereiro, Hendrix - Lozano, de Jong, Bergwijn.

 

PSV ostatnie dwa spotkania to 13 bramek, stać ich tutaj spokojnie przynajmniej na jedno trafienie, Barcelona pewnie ze 3 bramki minimum dołoży, stawiam na over.

 

 

 

Edytowane przez marcio11
By pershing,

2x25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Inter - Tottenham
Typ: 2 [DNB]
Kurs: 1,9
Godz: 18:55
Bukmacher: Totolotek

Dziś wraca ta właściwa Liga Mistrzów, więc oferta spora. W Mediolanie ciekawe starcie Interu z Tottenhamem. Oba zespoły parę lat temu grały ze sobą w fazie pucharowej, ale po tych drużynach nie zostało już zbyt wiele delikatnie mówiąc. Sezon nie zaczął się najlepiej zarówno dla Tottenhamu, jak i Interu, a ostatni weekend to porażki po obu stronach. O ile jednak przegrana z Liverpoolem nie jest powodem do wstydu, mimo delikatnie mówiąc nienajlepszego występu to już przegrana z beniaminkiem nie świadczy o Interze najlepiej. Z Llorisem w składzie byłbym spokojniejszy Tottenhamu, ale wtedy i kursy byłyby inne. Dlatego DNB w stronę gości, bo Tottenham to moim zdaniem po prostu lepszy zespół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool FC - Paris SG 3:2
Liverpool i obie strzelą 3,20 :plus::plus::plus:

Na ten mecz nie widzę innej opcji niż bramki... Obie drużyny mają piekielnie mocny przód z jednej strony Mane, Firmino, Salah z drugiej Neymar, Cavani, Mbappe.
Środek pola jest zdecydowanie po stronie Liverpoolu jeszcze jak M. Verratti nie zagra. Właśnie tym środkiem Liverpool ma duże szanse na zwycięstwo.
W lidze pokazuje, że będą się liczyć w walce o Mistrza, grają naprawdę bardzo dobrze a zwycięstwo nad Tottenhamem 2:0 na wyjeździe na pewno robi wrażenie. PSG od 3 lat ta sama śpiewka, walczą o zwycięstwo w LM a prawda okazuje się, że są w stanie dojść do ćwierćfinału i tak mi się wydaje, że będzie teraz. Ich potencjał nie wzrósł od poprzedniego sezonu natomiast Liverpool zdecydowanie tak... Allison świetny bramkarz N. Keita, Schaqiri czy Fabinho na pewno wzmocnili kadrę.
Liczę na kapitalny mecz i zwycięstwo Liverpoolu.

CZ Belgrad - Napoli 0:0
Napoli 1,68 :n:

Napoli MUSI zdobyć 6 punktów w dwu meczu z Crveną to jest mus jeśli chcą walczyć o awans.
Mają piekielnie trudną grupę z Liverpoolem i PSG.
Crvena dość szczęśliwie wgl znalazła się w fazie grupowej odrabiając stratę 0:2 z Salzburgiem na wyjeździe w 4 min strzelając 2 gole. Kadrowo obie drużyn nie ma co porównywać bo dzieli przepaść, mam nadzieję, że Napoli pokaże to na boisku i, że w końcu Zieliński i Milik pokażą się ze świetnej strony w LM.

Ogólnie na dziś proponował bym taki oto kuponik:
CZ Belgrad - Napoli Napoli 1,68 :n:0:0
Liverpool FC - Paris SG powyżej 2,5 1,51 :plus::plus::plus:3:2
Club Brugge - Borussia Dortmund obie strzelą 1,56 :n:0:1

AKO: 3,96 Fortuna

Edytowane przez zibi16
By pershing,

50+15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Madryt - AS Roma 3:0
Real i powyżej 2,5 1,51 :plus::plus::plus:


Wczoraj za pewne wielu zawiodło Napoli, tylko Oni z faworytów zawiedli niestety mnie na 2-óch kuponach. Dziś kolejny dzień i kolejne emocje... Real na Santiago Bernabeu podejmuje zeszłego półfinalistę AS Roma.
Real jest zdecydowanym faworytem ma dość łatwą grupę i będą chcieli zacząć sezon Ligi mistrzów od 3 punktów.
Ostatnio w weekend zawiedli troszkę remisując 1:1 na dość trudnym terenie jakim jest stadion Athletic Bilbao.
Roma póki co zawodzi w lidze, ostatnio tylko remis 2:2 u siebie z Chievo, porażka 1:2 z Milanem czy remis u siebie 3:3 z Atalantą.
Real w ostatnich 2-óch latach 3 krotnie grał z AS Romą i 3 razy wygrał. Liczę dziś na zmobilizowany Real i na dobrą formę czy to Bale czy Benzemy. Oczywiście nie wykluczam bramki strzelonej przez zespół z Włoch bo mają naprawdę mocny atak ale Real powinien sobie u siebie poradzić.
Mam nadzieję, że przed nami bardzo dobre widowisko, może nie tak piękne jak wczoraj Liverpool - PSG 3:2 ale też powinny być emocje.

Edytowane przez zibi16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyscyplina: Piłka nożna
Spotkanie: Valencia - Juventus
Typ: 2
Kurs: 2,00
Godz: 21:00
Bukmacher: Totolotek

Wczorajszy mecz w Mediolanie to dość pechowa końcówka, ale może to także na dobre powrót Serie A do europejskiej czołówki. W ostatnich latach tylko Juventus radził sobie na tym poziomie i dziś to właśnie w "Starą Damę" postanowiłem zainwestować. Juve weszło w sezon jak maszyna, a w poprzedniej kolejce wreszcie przełamał się Ronaldo. Jak wiemy Liga Mistrzów to po prostu rozgrywki Portugalczyka. Ronaldo dominował w ostatnich edycjach. Dzisiejszy rywal jest groźny na papierze, lecz start sezonu w wykonaniu Valencii nie jest specjalnie imponujący. Moim zdaniem Juventus to jeden z głównych kandydatów do wygrania całych rozgrywek, a "Nietoperze" z pewnością będą szczęśliwe jeśli w ogóle uda sie wyjść z grupy.

By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real - Roma over 3,5 @ 1,83 1xbet

 

W ekipie kólewskich po odejściu Ronaldo widzę więcej luzu i radości z grania, jest to Real bardziej na tak, niż taktyczny jak w tamtym sezonie. W bardzo dobrej formie śa Bale, Benzema a także Asensio.  Roma wygląda bardzo słabo w defensywie na początku sezonu, zwłaszcza mecz z Atalantą to pokazał. Z Chievo w ostatniej kolejce także głupia strata punktów, gdzie wypuścili mecz ze stanu 2:0. Rzymianie w pucharach z tymi mocnymi ekipami to najczęściej kompromitacje i dużo straconych bramek. Grupa dla Romy jest bardzo dobra, mogą spokojnie myśleć o awansie.  Jedni i drudzy będą grać futbol na tak, porażka dla Romy nie będzie tutaj jakaś bolesna w skutkach co do dalszej rywalizacji w grupie. Liczę, że Dzeko i spółka coś strzelą, ale pytanie ile stracą. Stawiam na over w tym spotkaniu.

 

Valencia - Juventus obie strzelą @ 1,83 1xbet

 

Bardzo obawiam się tego spotkania, chodzi mi po głowie takie 1:1. Real czy Barcelona w lidze jak przyjeżdżają na Mestalla, to praktycznie zawsze mają duże problemy i często tracą punkty. Nietoperze są ostatnio w dołku, ale widziałem ich mecz z Atletico u siebie, to byli dla mnie drużyną lepszą (wynik 1:1).  Kadra Valencii:

Bramkarze: Neto, Jaume;

Obrońcy: Gabriel Paulista, Murillo, Diakhaby, Vezo, Gayà, Piccini;

Pomocnicy: Parejo, Wass, Soler, Guedes, Czeryszew, Ferrán Torres;

Napastnicy: Rodrigo, Gameiro, Batshuayi, Mina.

 

Juve tradycyjnie spokojnie wchodzi w sezon a najwyższa forma przyjdzie na wiosnę. Defensywa póki co gra średnio, przynajmniej z tyłu, bardzo dobrze wyglądają boki jeżeli chodzi o grę do przodu, zwłaszcza Cancelo. W ataku potencjał ogromny,  pod znakiem zapytania stoi występ Dybali, który ma na początku sezonu problemy z regularnym graniem. Stawiam przynajmniej po jednej bramce dla obu ekip.

 

By pershing,

2x15+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...