Skocz do zawartości

ATP Wielki Szlem: US Open 2018 - kwalifikacje (21-24.08.2018) Turniej Główny (27.08-09.09.2018)


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi


Wybrałem też coś z ATP na dzisiaj:

 

Godzina 18:30

Raonic-Simon

Obawiałem się tego ,że Simon odpadnie już w pierwszej rundzie ,a co ciekawe nie stracił nawet seta z Harrisem . Dziś zadanie raczej dużo trudniejsze do wykonania . Raonic to zawodnik , który posiada dużo lepszy serwis niż Francuz ,a już na pewno mocniejszy ,ale Simon jednak jest bardzo dobrym graczem defensywnym , porównywałbym go do Monfilsa w jakimś stopniu też opiera grę na defensywie.

Simon nie popełnia dużo błędów i raczej długie wymiany w tym meczu dla Raonica będą niekorzystne . Uważam ,że seta Francuz ugra mimo wszystko, jeśli zagra to co potrafi to mógłby się pokusić nawet o wygranie tego meczu. Takie zadanie na pewno sobie wyznaczył na ten mecz ,ale uważam ,że będzie to trudny mecz i na pewno nie skończy się w trzech setach.

 

Moje typy na mecz:

Powyżej 3,5 setów w meczu @1.70 / 1xbet / (8/10)

Simon (+4,5 games handicap) @2.06 / Unibet / (5/10)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Schwartzman - Munar over 3.5s 1.76 Fortuna :t:

Wydaje mi się, że można tutaj iść w overek setów. Schwartzman nie jest jakiś wybitnym graczem na hardzie, żeby puszczać go po kursie 1.20 jakieś handicapy w jego stronę też bym odpuścił, Munar pochodzi ze szkółki Nadala, to jest młody walczak, widziałem parę jego spotkań w tym sezonie i podobała mi się jego gra na mączce. Nie widziałem jego spotkania w pierwszej rundzie, ale był to rollercoaster patrząc na wyniki poszczególnych setów. Ma duże szanse żeby ugrać seta ze Schwartzmanem, jak nie będzie się bał go atakować to będzie ciekawe spotkanie. Schwartzman będzie starał się trzymać długie wymiany.

Edytowane przez Tonny
By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na szybko ostatni wielkoszlemowy turniej w poprzedni były bety to i na US nie moze zabraknąć czegoś...dziś wieczorkiem piękne spotkanie Rafy z Karenem chyba naj mecz w tym turnieju szkoda mi ruska bylo....

 

Kei Nishikori VS Diego Schwartzman   Nishikori over 19,5 gema  1,71 Fortuna :t:

 

Tutaj króciutko obaj graja solidny  turniej ale nikogo wielkiego nie mieli na swojej drodze  .Mały waleczny Argentyńczyk ograł młodego talenciaka Munara i rodaka Delbonis dzisiaj  jest w stanie  powalczyć ale czy wygrać mecz....  ma bilans 2-0 z Azjata- oba spotkania w tamtym roku grane na meczące oba 3 sety ale...takie dziwne dość szybkie krótkie bez większej walki w Madrycie  16 60 64 i na terenie Diego w Buenos  57 62 62.Tutaj mamy twarda nawierzchnie ale z roku na rok jest ona coraz wolniejsza więcej wymian gry.Bardziej w tym meczu skłaniałbym sie u Keiowi który jak jest zdrowy to gra lepszy tenis więcej potrafi jak nie będzie za duzo psuł - wchodził na piłki i atakował to Diego za wiele nie ugra.Kei przebieżka z Martererem w 1 rundzie potem mozna powiedzieć spokojny trening z Monfilsem bo po wygranym 1 secie w drugim dość szybki krecz francuza, wygląda na dobrze przygotowanego wiec... 3-1 w setach powinno starczyć na pokrycie overa punktowego.  Kurs lepszy niz over 3,5 seta a jak wiadomo Japończyk potrafi duzo psuć i czasem wolno wchodzi w mecz wiec mysle ze Diego swoje szanse będzie miał.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kei - Kolba over 3.5s 1.72 Fortuna :n:

Zaimponował mi Kolba, super mecz z rodakiem, Olek nie miał podejścia do niego. To jest walczak, dobrze na serwisie, dobrze z kortu, walczył o każdą piłkę, młodszy już nie będzie, więc spina na szlemie musi byc. Kei jak to on, ciężkich rywali nie miał, Monflis oddał mecz, Schwartzman trochę się postawił, urwał mu seta. Kei może zaskoczyć forhendem, backhand u niego nie funkcjonuje póki co. Kursy są według mnie bezsensownie wystawione, po takim kursie się nie powinno grać wygranej Kitajca. Kolba backhand ma bardzo groźny, według mnie wejdzie od początku spotkania w mecz, rundę wcześniej miał fatalny pierwszy set, dużo niewymuszonych błędów, dzisiaj wyciągnie wnioski. Mecz będzie na pewno wyrównany po takim kursie, aż żal byłoby nie zagrać.

 

Djokovic - Sousa Djoko under 18.5g 1.92 Fortuna :t:

Djoko wygra i under 28.5g 1.81 Fortuna :t:

Djokovic dobrze przygotował się do tego turnieju, jak dla mnie najlepszy return na tym turnieju, jego dzisiejszym rywalem Sousa, trochę się zdziwiłem, że doszedł już tak daleko, dwa razy już go skazywałem na porażkę, ale do trzech razy sztuka. Djoko returnem może skarcić dzisiaj tutaj Souse wielokrotnie, Sousa nie jest jakimś kolosem, żeby tutaj na luziku trzymać z Djoko serwis. To będzie spotkanie pierwszego seta, wszystko zależy od tego, jak szybko Sousa padnie, podejrzewam, że w pierwszym secie padnie do czterech, później kolejne sety to będzie już zjazd. Djokovic odpala się już od wejścia w spotkaniu z Ryśkiem już w pierwszym gemie miał szansy na połamanie. Djoko dzisiaj spacerek.

 

Cilic - Goffin 5 setów 3.3 Fortuna :n:

Tutaj podchodzimy trochę na większym ryzyku, ale według mnie jest duża szansa. Cilic słabiutki turniej, z Copilem była duża męczarnia, ale tamten padł, Hurkacza zjadł, ale dla mnie Hubert to nie jest zawodnik na harda. No i jego ostatni mecz, czyli pięć setów z Minaurem. Dramatyczne spotkanie to było dla Cilica, bo wrócił ze stanu 0-2, gdyby po drugiej stronie Minaur się nie bał to już by go dzisiaj nie było. Goffin bez takich horrorów na korcie, ale uważam, że jest on nierównym graczem, częste przestoje w grze, dzisiaj będą się wymieniać po secie, dwóch takich niepewnych graczy według mnie. Do topki im daleko, nawet w najlepszej formie. Szukamy tutaj dzisiaj horroru na korcie i pięciu wymagających setów.

 

Federer - Millman Fedek under 18.5g 2.42 Fortuna :n:

Federer i under 30.5g 1.85 Fortuna :n:

Dwa bety jeszcze w stronę Króla Rogera; jak dla mnie jest on dobrze przygotowany do tego turnieju, po drugiej stronie ma Millmana, który miał dobre spotkania, ale nie uważam, że jest on w stanie dzisiaj zagrozić Fedkowi. Federer ma w planach takie spotkania szybko kończyć, trzy szybkie spotkania trzysetowe za nim, bez żadnego tb, na returnie jest wariatem, po serwisie od razu szuka serwisu w linie, nie boi się zaryzykować. Stara się szybko kończyć swoje podania, Millman może nie wytrzymać dzisiejszego spotkania. Publika zawsze jest za Rogerem, każde jego zagranie to będzie wywoływało ogromne owacje na stojąco, dodatkowo jest to zamykające dzień spotkanie, także miejsca będą wszystkie zajęte. COME ON ROGER!

Edytowane przez Tonny
By pershing,

60+2x25+20

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mam podobne zdanie jak @Tonny i myślę ze....

 

M. Cilic - D. Goffin    over 3,5 seta 1,55:minus: etoto Bardzo ciekawe spotkanie dla mnie bez faworyta jedna z opcji do pogrania to over 3,5 seta. Tutaj obaj panowie powinni ugrać minimum jednego seta.Obaj dysponują bardzo dobrym serwisem i jak na razie graja bardzo dobry tenis zdecyduje dyspozycja dnia - kto wykorzysta więcej błędów rywala szczególnie przy jego serwisie. Ktos moze powiedzieć ze Marin gra tu słabo ale jest bardzo doświadczony.... sparing z naszym Hubertem trudne boje z Copilem i młodym talencikiem Minaurem gdzie były plecy 2-0 i pokazał wielka klasę.David moze miec więcej sil i w kluczowych momentach to moze przeważyć ale Belg tutaj jeszcze nie miał takiego spotkania słabego trudnego w którym by mu nie szlo.

 

Federer - Millman under 3,5 seta 1,41:n: fortuna Millman juz swoje tutaj ugrał dla Rogera to powinna byc szybka robota John nie ma argumentów zeby zrobić jakikolwiek krzywdę szwajcarskiemu gigantowi przy dobrym spokojnym wejściu w mecz maks to jakiś taibrek w którym Roger i tak powinien dominować.Tutaj nie ma co sie bawić tracić sil trzeba byc na maksa skoncentrowanym  tym bardziej ze w następnej rundzie prawdopodobnie będzie Nole który ma ciekawy mecz z Portugalczykiem  w dość trudnych warunkach a wiadomo ze Joao potrafi walczyć biegać do wszystkiego....

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juan Martin del Porto - John Isner Najdłuższa wymiana (liczba uderzeń) poniżej (17.5) :5::t: 1,85   22Bet

 

Taka czutka krotko tutaj moim skromnym zdaniem linia jest wystawiona o 2-3 uderzenia za wysoko.Ok możliwa 5 setowka taje długie spotkanie ale wtedy to juz długich wymian nie zobaczymy- pogoda w New Yorku masakryczna ciepło wilgotno a obaj kawal chłopa bazują na serwisie. Preferują mocne uderzenia- tutaj każda piłka balonik będzie karcona .Obaj stawiają  na sile raczej preferują krótkie akcje o ile Del Po potrafi trzymać wymiany i troszkę po odbijać, to wielki John raczej as serw wolej.Faworytem Argentyńczyk ale po takich kursach chyba nie warto .Del PO  ma wsparcie swoje ekipy bandy z Buenos którzy szaleją na trybunach lubię go bardzo i fajnie było by go zobaczyć w finale....  pewnie będzie chcial grac swoje płasko mocno ruszyć zmęczyć Isnera myślę ze bet warty  pogrania Pozdrawiam.

Edytowane przez ŻYLETA
By pershing,

25+10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny becior :5: i linia mega wysoka, i chyba sam lekko pogram 

jedyne ale to moment kiedy bedzie dluzsza wymiana backhandowa, slajs DelPo na backhand Isnera a ten spowrotem na backhand slajs DelPo i zaden nie bedzie chcial podjac ryzyka ale jakos tego nie widze :P

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Isner - DelPotro set z najmniejszą ilością pkt over 8.5 2 1xbet

5 setów 3.6 Fortuna

Znalazłem też coś ciekawego, przecież to jest żart,jak takie dwaj gracze mają nie utrzymać swojego podania minimum trzy razy w gemie, już nie swirujmy, bukmacher chyba się pomylił. Do tej pory żaden z nich nie przegrał seta nie utrzymując trzech podań. Mieli epizody, że wygrywali, ale dzisiaj czeka ich zupełnie inne spotkanie. Spodziewam się wyrównanego spotkania raz, że będą grali długie sety to spodziewam się jeszcze pięć setów. Isnera stać na to, żeby walczyć z Juanem. Warto

By pershing,

50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry bet jest na minuty jeszcze .....Mecz potrwa mniej niż 165.5 Suma czasu trwania meczu
Suma czasu trwania pierwszego seta  Pierwszy set potrwa mniej niż 40.5   1.85  tu grałbym na overki jak jest przerwy medicale sie wliczają w czas gry ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tonny jak będzie taj w 1 secie to poniżej 50 minut nie zejdą w samym taju będzie skupienie na podaniu serwisie  itp plus publika która do cichych nie należy ja juz niestety kasy nie mam wszystko mam po grane w więcej nie wpłacam :P  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Djokovic - Millman

djokovic under 18.5g 2.43 Fortuna :t:

Djokovic win i under 30.5g 1.85 Fortuna :t:

 

Djokovic odprawi Millmana z kwitkiem, Federer miał go na widelcu, już się witał ze stanem 2-0 ale zmarnował dwie piłki setowe i się posypało nagle. 76 UE, serwis pierwszy na poziomie 50% przecież to do takiego drwala niepodobne. Dla Millmana to już jest i tak szok, że doszedł tak daleko, ale jutro przyjdzie mu się spotkać z kozakiem tego turnieju,Djoko to bierze,return niesamowity, bez problemu sobie łyknął Souse. Serwis swój też na dobrym poziomie, raz bodajże oddał, piszę z głowy w łóżku, także teraz już nie chcę mi się zerkać. Kursy do jutra pewnie zjadą, także polecam już dzisiaj. Good luck! 

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35+25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cilic - Nishikori 2 2.44 Fortuna :t:

A spróbujemy tak na pierwsze spotkanie.. Cilic mega słabo gra, 46% pierwszego serwisu, miał mecz z Goffinem, ale ten to nie lepszy, nie żebym tutaj chwalił jakoś Nishikoriego, bo z nim to też różnie... Cilic według mnie głównie polega na serwisie, który go zawodzi, z wymian jest według mnie słabiutki. Poruszanie na korcie według mnie na plus dla Kitajca. Jego mecze na USO były takie niepewne, ale czy Chorwat był lepszy? Ospale wchodzi w mecz, jest szansa dla Kitajca, warto wedlug mnie

Edytowane przez Tonny
By pershing,

35

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cillic - Nishikori over 3,5 seta @ 1,53

 

Ciężki mecz do ugryzienia, ale ja bym tu widział przynajmniej 4 sety.  Widziałem drugi i trzeci set Cilica z Goffinem, bardzo mało błędów a forhend Chorwata pracował na bardzo wysokim poziomie. Inna sprawa, że Belg chyba miał cały czas w głowie przegranego pierwszego seta na własne życzenie. Nishikori to jednak taka lepsza wersja Goffina i tutaj na pewno długimi momentami to on może dyktować warunki. Serwis po stronie Chorwata nawet jeżeli nie ma rewelacyjnych statystyk.  Jedno jest pewne, że Cilic ma zdrowie na 5 setów i im dłużej ten mecz będzie trwać, tym daje mu większe szanse na zwycięstwo. Z Japończykiem wiadomo jak to często bywa, stawiam na minimum 4 sety w tym spotkaniu.

By pershing,

25

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marin Čilić - Kei Nishikori Najszybszy serwis, km/h: Cilic  poniżej 204.5  :minus:  2.11   22Bet  e szybko juz 217km machnął Marin...

ilość podwójnych błędów under 10,5:n: 1,85 Betsson 

 

Tak na szybko 2 bety ryzykowne ale warte uwagi duzo będzie zależeć ile ten mecz potrwa w szczególności o ilość podwójnych błędów. Chłopaki juz co nie co napisali o tym meczu, to próbujemy takiego  ciekawego betu  Dzisiaj. Wczoraj wszystko pięknie siadło- szkoda ze nie było kasy na minuty w meczu Del Po vs Isner.  Obok takiego kursu ciężko mi przejść... Marin wiadomo serwis potęga w tym temacie będzie starał sie grac mocno i szybko ale jak na razie  raz  przekroczył ta linie z naszym Hubertem ale...to byl szybki sparing dobry trening i 209 km.  Z Copilem miał swoje problemy  ale ogarnął temat dzięki  kontuzji rywal najszybsze podanie 202km. Z Minuarem twardy długi 5 setowy boj i 204 km z Belgiem w sumie gładkie 3-0 i znowu 204 km i myślę ze Marin na takim poziomie własnie serwuje miedzy 202-204 to najszybsze 1 podanie bo 2 juz jest duzo słabsze % i jakościowo.  Oczywiście stać go na więcej ale nie koniecznie musi trawić swoim podaniem moze miec słabszy dzień wiadomo jaka pogodę mamy plus obok asów zdarza mu sie tez sporo podwójnych błędów.   Tutaj mamy rewanż za zaskakujący finał us open za 2012 r moim zdaniem to będzie trudne ciekawe spotkanie chyba ponad 3,5 seta to spokojnie-  obaj powinni cos ugrać plus możliwy taibrek .Japończyk jest w dobrej formie gra ciekawy tenis preferuje całkowicie odmienny styl grania od Chorwata średnio popełnia 5 podwójnych błędów prędkość podania duzo słabsza na poziomie 193 km... pewnie będzie chcial grac długo trzymać wymiany i zmęczyć Marina zeby ograniczyć jego możliwości zobaczymy jak to będzie wyglądało.

 

 

 

Edytowane przez ŻYLETA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kubot/Melo - Malek/Jaziri 2:0 1.9 Fortuna :n: 1 set ez ale później

Pewniak pewniaków, Malek i Jaziri w deblu przecież to jest porażka, jak oni doszli tutaj to wiedzą tylko Rojer i Tecau, którzy oddali im wygrany mecz. Kubot/Melo też mieli trochę śmieszny mecz dwa dni temu, bo łamali się tam z rywalami jak zapałki, ale dzisiaj nowy dzień, odświeżeni i będą kroczyć pewnie po finał. Doświadczenie po stronie Kubota i Melo, bo to nie jest ich pierwszy turniej w tej parze, rozumieją się dobrze na korcie, Malek i Jaziri według mnie są słabymi deblistami, jak będą sypać znowu tak UE, jak ostatnio, że nawet mieli więcej UE niż winnerów to będzie bardzo szybkie spotkanie. Tie breaki też po stronie Melo, wytrzymają ciśnienie na lajcie.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nadal - DelPotro

Nadal win i over 3.5s 2.4 Betsson zwrot

Na szybko, bo dość zmęczony jestem dzisiejszym dniem :kappa: Według mnie dzisiejszy mecz bierze Rafa. DelPotro ma problem z backhandem, Nadal o tym dobrze wie i dzisiaj może go na tym karcić. Nadal co prawda wymęczony mecz z Thiemem, ale wiadomo, że on jest królem mączki,a nie harda. DelPotro to człowiek, który on w takich meczach po prostu się gubi. Uważam, że dzisiaj zobaczymy 4 sety, a kto wie może 5. Jednak wygrany to będzie Król Rafa. Vamos Rafa!

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wyszły wcześniejsze mecze Rafie...juz cos tam nie grało od 2 rundy a takie boje z Kachanovem i Thiemem to...zresztą beton przy jego stylu grania cos tam mówili ze mogą byc problemy na przygotowanie sie do AO coz te stawy wszystkie juz wyjeb...na maksa sa przy tych obciążeniach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del Potro - Djokovic

over 37,5 gema @ 1,65 Unibet

 

Stawiam dziś na bardzo zacięty finał i minimum 4 sety. Djokovic jest w bardzo wysokiej formie, ale jak prześledziłem jakich miał zawodników po drodze do finału, to w głównej mierze przebijacze bez kończącego uderzenia i z przeciętnym serwisem. Del Potro to inna półka, świetny serwis, potężny forhend i ogólnie inteligencja w grze. Del Potro w wysokiej formie jest w stanie wygrać z każdym, pierwszy set z Nadalem to pokazał i nie ma co tu patrzeć na kontuzję Hiszpana. H2h po stronie Serba, ale w 3:0 zwyczajnie dziś nie wierzę, to będzie bardzo wyrównany mecz. Obaj zawodnicy nie mogą narzekać na zmęczenie, Djokovic stracił do finału dwa sety a Del Potro zaledwie jednego. Moim zdaniem linia 37,5 będzie pokryta.

By pershing,

15

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...