Skocz do zawartości

24. kolejka La Liga [16.02 - 19.02.2018r.]


Tonny

Rekomendowane odpowiedzi

5a85bd7418450_Beztytuu.png.c51fe33bd7739

 

Real Madryt w końcu odkuł się w LM, na weekend mecz z Betisem, czy celujemy w over? Malaga będzie miała ciężki pojedynek o punkty z Valencią, którzy są w małym dołku. Macie jakieś pomysły? Zapraszam do dyskusji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sociedad - Levante BTS 1.6 totolotek :n:

Na dzień dobry w Hiszpanii spotkanie drużyn z dołu tabeli, Sociedad na ostatnie pięć spotkań ligowych wygrali jedno, resztę przegrali, Levante trzy porażki, dwa remisy. BTSu na ostatnie pięć spotkań ligowych nie zrobili tylko w jednym spotkaniu, Levante przegrywając z Celtą Vigo 0-1 a Sociedad wygrywając z La Coruna 5-0. Spotkania w Hiszpanii o takie godzinie rządzą się swoimi prawami, zawodnicy nie lubią grać o tak wczesnej porze. Jednak podejrzewam, że zobaczymy dzisiaj ciekawe widowisko z bramkami. Levante ma tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową, co prawda Las Palmas przegrali wczoraj z Sevillą, to ich nie przeskoczą, ale wypadałoby zdobyć jakieś punkty, żeby uciekać. Sociedad w tygodniu grał w LE, w ostatnich minutach stracili prowadzenie 2-1 i ostatecznie to zremisowali, w czwartek czeka ich rewanż, także w San Sebestian minuty powinni dostać rezerwowi, co na pewno będzie miało wpływ na typ. O bramkę Realu Sociedad raczej nie musimy się martwić, 27 bramek strzelonych na własnym stadionie w ligowych spotkaniach robi wrażenie, jest to trzeci wynik w lidze.

 

Espanyol - Villareal BTS 1.89 Fortuna :t:

Kolejne spotkanie w Hiszpanii, w którym też widzę bramki obu ekip. Espanyol dość bezpieczna przewaga póki co nad strefą spadkową, ale z formą nieciekawie na ostatnie pięć spotkań ligowych trzy remisy i dwie porażki; słaby wynik 3 punkty zdobyte na piętnaście możliwych. Villareal wpadł w jakąś chwilową pułapkę, dwie porażki z rzędu w lidze o ile porażki z Betisem nie trzeba usprawiedliwiać, tak zdziwiło mnie, że Alaves ich ograło na ich własnym stadionie, do tego trzecia porażka z rzędu teraz ich dotknęła z Lyonem w LE. Villareal lubi grać otwarty futbol, to nie jest drużyna, która stawia autobus pod bramką i tylko czeka na kontry, żeby strzelić bramkę. Ofensywa Villarealu to całkiem niezłe nazwiska, Ci gracze dobrze sobie radzą na hiszpańskich podwórkach, ale i w Europie. Espanyol trochę gorzej ze strzelaniem, raptem 21 bramek strzelonych, ale dzisiaj będzie otwarte spotkanie, u siebie radzą sobie trochę lepiej niż na wyjeździe, także według mnie warto iść w tą stronę. Ofensywnie nikt nie ucierpiał.

Edytowane przez Tonny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Real Betis - Real Madryt 3:5
Real Madryt i obie strzelą 2,00 forBet :t:

Real Madryt po zwycięstwie w lidze mistrzów nad PSG 3:1 na pewno jadą na mecz z Betisem na fali i zdecydowanie z lepszymi moralami a jest to naprawdę bardzo ważne w sporcie.
Dziś do obrony wraca D. Carvajal i zastąpi Nacho, który spisuje się dobrze ale nie na boku obrony tylko w środku i pewnie zagra na środku zamiast R. Varane.
T. Kroos narzeka na uraz i nie zagra i myślę, że jest to dobry czas na zagranie systemem 4-4-2 w końcu bez K. Benzemy z przodu. W ataku zagrają C. Ronaldo oraz G. Bale a w pomocy M. Asensio, L. Modric, Casemiro i L. Vazquez - Myślę, że jest to dobre rozwiązanie.
Jeśli chodzi o Betis to w dalszym ciągu brakuje najlepszego strzelca A. Sanabria.
Betis ostatnio 2 zwycięstwa z rzędu bardzo ważne 2:1 z Villarreal i 1:0 z Deportivo.
Ogólnie Betis traci bardzo dużo bramek aż 45 tyle co Real Sociedad i mniej od Las Palmas i Deportivo natomiast u siebie także dużo bramek strzelają bo aż 22 gole na 12 meczów czyli prawie 2 gole na mecz.
Myślę, że Real wygra to spotkanie gdyż w dalszym ciągu muszą wygrywać w lidze aby gonić Valencie i Atletico a i z tyłu rywale także nie śpią...
 
Atletico Madryt - Athletic Bilbao 2:0
Atletico 1,41 Fortuna
:t:

Tutaj króciutko, kurs może nie jest z najwyższej półki ale moim zdaniem dość pewny...
Przede wszystkim to forma Atletico... W końcu złapali dobry rytm, 5 zwycięstw i remis w ostatnich 6 meczach w lidze, w lidze europejskiej wysokie zwycięstwo 4:1 nad Kopenhagą na wyjeździe a Bilbao gra dla mnie tragicznie... dopiero 14 pozycja w lidze.
Dodatkowo dziś w Bilbao nie zagrają - A. Aduriz, R. Garcia, I. Muniain, M. Balenziaga i I. Undabarrena natomiast w Atletico nie zobaczymy D. Costy i N. Gaitan.
Moim zdaniem 3 punkty dla Atleti to obowiązek...
 
Edytowane przez zibi16
By pershing,

65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...